piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
my rodzice pewnie bardziej przeżywamy egzaminy dzieci niż one same..

i mam nadzieję że mimo tego całego rozgardiaszu stres im się nie udzieli i dadzą radę, trzymam kciuki..
:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my rodzice pewnie bardziej przeżywamy egzaminy dzieci niż one same..

Uczniowie są teraz zakładnikami sporu politycznego. Nie powinni mieć chaosu w tak ważnych dniach. Przyjdzie czas że za to \"podziękują\"!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my rodzice pewnie bardziej przeżywamy egzaminy dzieci niż one same..

Porozmawiaj z nimi. Nie czują się zakładnikami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my rodzice pewnie bardziej przeżywamy egzaminy dzieci niż one same..

Ja ze swoim rozmawiam codziennie. Jest mu na rękę że nie musi chodzić do szkoły ale nie zdaje sobie sprawy że może to rzutować na przyszłość niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my rodzice pewnie bardziej przeżywamy egzaminy dzieci niż one same..

Ten co dał tytuł pewnie nie zdawał nigdy egzaminów. By pamiętał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my rodzice pewnie bardziej przeżywamy egzaminy dzieci niż one same..

Stres udziela się Broniarzowi.
Czy w zamian za taką polityczną szopkę, pełokało zrobi z niego jedynkę na liście do eurokołchozu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my rodzice pewnie bardziej przeżywamy egzaminy dzieci niż one same..

Usuwane są treści na temat prawdy o nauczycielach i ich strajku. Na Spotted usunięty bo robiło się gorąco, tu był założony temat - tez usunięty po 30 minutach przedwczoraj.
Wszyscy mają popierać ten perfidny strajk w takim razie..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my rodzice pewnie bardziej przeżywamy egzaminy dzieci niż one same..

lvl spójrz w lustro. Tam zobaczysz perfidną osobę. Rządzący szastają kasą na swoje premie i nagrody rolnikom obiecują na świnie krowę itd. Na publiczną tvpis przyznali dodatkowo prawie miliard. Rydzykowi dają z każdego resortu. Policjanci nie wypisywali mandatów to szybciutko dostali dodatkowo 500. Itd itd. A nauczyciele niedobrzy bo strajkują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my rodzice pewnie bardziej przeżywamy egzaminy dzieci niż one same..

Wszyscy powinniśmy zastrajkować,bo nie tylko nauczyciele mało zarabiają.Problem w tym ,że nie każdy w budżetówce.Co mają zrobić i jak zastrajkować ludzie z wyższym wykształceniem,którzy pracują za marny grosz gdzieś ......np sklep,gastronomia.Ciężki kawałek chleba i bez możliwości podwyżki.Jestem za ,kto może niech walczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my rodzice pewnie bardziej przeżywamy egzaminy dzieci niż one same..

Wszyscy powinniśmy zastrajkować.Tylko nie wszyscy pracujemy w budżetówce .Nie tylko nauczyciele mało zarabiają.Ile ludzi z wyższym wykształceniem pracuje w sklepie,piekarni czy gastronomi za mniej niż najniższą krajową.Tylko im nie można strajkować.Jestem za.Kto może niech domaga się swego należnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my rodzice pewnie bardziej przeżywamy egzaminy dzieci niż one same..

Dzieci mają zdać egzaminy i mature i ich oraz ich rodziców g#wno obchodzą żądania \"ucycieli\" !!! Macie płatne wakacje to se siedźcie i strajkujcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my rodzice pewnie bardziej przeżywamy egzaminy dzieci niż one same..

Kropka widzę że tobie nauczyciele nie pomogli w edukacji ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my rodzice pewnie bardziej przeżywamy egzaminy dzieci niż one same..

Akurat mnie pomogli. Ale co teraz się dzieje to wstyd, żenada, dno... Żeby w takim okresie strajkować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org