czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Indywidualne miejsca dla niepelnosprawnych

Dzień dobry.
Zwróciłem uwagę że niektóre miejsca do parkowania dla niepełnosprawnych są oznaczone konkretnym numerem rejestracyjnym. Czy to jest prawnie dopuszczalne, czy też to radosna twórczość uprawnionych osob?
Jeżeli inny niepełnosprawny zaparkuje na takim miejscu to co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Indywidualne miejsca dla niepelnosprawnych

Powiem tak, z niepełnosprawnością jest jak z orientacją, walczą o nią Ci, którzy w rzeczywistości tacy nie są.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Indywidualne miejsca dla niepelnosprawnych

To nie jest odpowiedź na moje pytanie, nie czepiam się uprawnionych tylko interesuje mnie kwestia prawna takiego postępowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Indywidualne miejsca dla niepelnosprawnych

Może to ksiądz niby inwalida hehe.kiedy widziałem pod szpitalem ksiądz zajechał bryka za 200 tys wjechał na inwalidoq.oczywiscie wizualnie zdrowy jak koń.karta po znajomości pewnie jak wielkości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Indywidualne miejsca dla niepelnosprawnych

Kilka lat temu niektóre spółdzielnie udzielały takich praktyk jak nieodpłatna rezerwacja miejsca dla osób niepełnosprawnych (nr rejestracji był wywieszony na tabliczce przy miejscu) ale później zrezygnowano z tego bo było dużo zamieszania i mało miejsc dal innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Indywidualne miejsca dla niepelnosprawnych

Możesz parkować bez konsekwencji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Indywidualne miejsca dla niepelnosprawnych

Kiedyś można było \"wykupić\" / wynająć w spółdzielni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Indywidualne miejsca dla niepelnosprawnych

Kiedyś wynajmowało się takie miejsce parkingowe od spółdzielni koszt 50 zł. za miesiąc tylko dla niepełnosprawnych. Teraz te przepisy są zniesione.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org