czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szambo betonowe jakiej firmy?

Cześć wszystkim. Muszę zamontować u siebie szambo. Chciałbym kupić szambo betonowe. Czy ktoś zna i mógłby polecić sprawdzoną firmę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szambo betonowe jakiej firmy?

Żadne firmy z internetu , to tak jak kupić świąteczną szynkę w promocji.Sam chłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szambo betonowe jakiej firmy?

Firmy pocałuj go w dupe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szambo betonowe jakiej firmy?

o co Ci chodzi właściwie? Przecież dziś większość firm ogłasza się w internecie. Nikt nie ma zamiaru kupować kota w worku, ale warto popytać ludzi o opinie, chociażby po to, żeby wiedzieć, czego unikać, a może również, co warto kupić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szambo betonowe jakiej firmy?

z szambem zawsze jest sporo problemu niestety. Czy to betonowe, czy plastikowe.. Trzeba dobrze trafić. Warto porównać kilka firm, sprawdzić czym która uszczelnia, żeby zminimalizować ryzyko przeciekania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szambo betonowe jakiej firmy?

Wypad gościu z reklamą.Od tego są ogłoszenia ale zbyt głupi jesteś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szambo betonowe jakiej firmy?

Jak koledzy nie macie nic ciekawego do powiedzenia, to wyjdźcie z tematu. Po co tu siejecie jad jakiś? Nie macie większych problemów? A co do szamba, krysiak dobrze mówi. Najlepiej sprawdzić różne opcje. Ja swoje zakładałem wiele lat temu. Korzystałem z usług jakiejś radomskiej firmy, szczerze mówiąc nie pamiętam nazwy nawet teraz. coś z ekologią chyba było w nazwie. Pamiętaj, żeby przypilnować firmy od wykopu. Powinien być równy, bo płyty mogą inaczej popękać, a żadna firma szambiarska nie uzna reklamacji, jeśli wina nie będzie po ich stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szambo betonowe jakiej firmy?

dzięki kolego za radę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szambo betonowe jakiej firmy?

Tez mialam taki problem kilka miesięcy temu i nikt nie pomogl tylko pisali ze to reklama ,a szukalam i znalesc nie moglam,bo na tych przydrożnych co są porozstawiane z numerami telefonów jak dzwonilam to kazali odrazu wplacac gotówkę na konto i dopiero przywiozo 😞,ale znalazlam 😊.Bylam w Budach Czarnockich i tam kiedyś robili ale teraz nie robia ale pan byl tak mily ze dal mi namiary na firmę i tak jak sie umowilam przez telefon i to co proponowali przez telefon tak wszystko wygladalo i jest ok,a platnosc byla po zamontowaniu na miejscu wiec git.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szambo betonowe jakiej firmy?

wiesz co, poszukałem i znalazłem. To była firma eko-trans.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szambo betonowe jakiej firmy?

to Ci? http://www.szambo.go3.pl/ dzięki za fatygę.
pt115, trochę zakręcona ta Twoja wiadomość. Mogłabyś powiedzieć coś bliżej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szambo betonowe jakiej firmy?

dokładnie ta firma:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szambo betonowe jakiej firmy?

dzieki kolego. zerknąłem juz na ich ofertę. Musze jednak pogadać przez telefon, żeby coś więcej wiedzieć. Może jeszcze ktoś ma inne doswiadczenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org