piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozsypane szkło po wypadku

Pytanie raczej do służb- Kiedy ktoś zajmie się tym szkłem rozsypanym na chodniku po wczorajszym wypadku na Księcia Janusza? Szkło jest rozsypane na odcinku kilkunastu metrów, ja wróciłem do domu z kilkoma kawałkami szkła w podeszwie ale nie o to chodzi - już widzę jak jakieś dziecko na spacerze się potknie i wpadnie w te szkło!! A potem będzie płacz i szukanie winnych!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozsypane szkło po wypadku

Internetowy społeczniaku, już ci ktoś napisał na Facebooku, że internet to nie jest miejsce do zgłoszeń dla służb. Masz internet, a nie masz telefonu komórkowego, żeby wykręcić 112? Poza tym też ktoś słusznie na Facebooku ci napisał, że wczoraj na Księcia Janusza nie było żadnego wypadku. Poczytaj sobie znaczenie słowa WYPADEK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozsypane szkło po wypadku

Przejdź sie sam po tym szkle lub wyślij tam swoje dziecko a potem tu się wypowiadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozsypane szkło po wypadku

Czyli znaczenie słowa przypadek jest dla Ciebie największym problemem w tej sprawie? :)
Gratulacje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozsypane szkło po wypadku

Nie, największym problemem w tej sprawie jest dla mnie to, że będąc na miejscu i widząc dane zagrożenie, zamiast od razu zadzwonić na numer alarmowy 112 i wezwać służby to wróciłeś do domu i trollujesz w internecie. Skoro masz dziecko to domniemywam, że nie jesteś nastolatkiem. Powinieneś więc umieć zachować się odpowiednio w takiej sytuacji. Zachowujesz się jednak jak gówniarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozsypane szkło po wypadku

Czyli ja jestem gówniarz a dla Ciebie największy problem to sposób reakcji? :) Gratulacje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozsypane szkło po wypadku

Czego? Reakcji? Napisanie posta na forum albo Spotted nazywasz reakcją? To idź i zobacz czy szkła dalej leżą czy nie. Jakbyś był dojrzałym człowiekiem to zalatwilbys sprawę w 5 minut. No, ale Ty wolisz wierzyć w magiczne działanie internetu :) Pamiętaj, że Tobie przeszkadza to leżące szkło, a jak na razie to nic nigdzie nie zgłosiłeś. Marnujesz tylko niedzielę pisząc głupoty w internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozsypane szkło po wypadku

To przestań tu siedzieć i trolować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozsypane szkło po wypadku

Zależy na forum, A ciężko zadzwonić, ślizganiu się na czyjejś dup** i czekanie na kogoś. Dewizą bl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozsypane szkło po wypadku

Marceli a piszesz to bo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org