czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
reklama firmy

Proszę o dobrą radę:) Jaki sposób reklamy uważacie za najskuteczniejszy? Chodzi o zareklamowanie firmy, która działa stosunkowo od niedawna, teraz oprócz firm, ma coś ciekawego i całkiem nowego do zaproponowania osobom prywatnym. Na razie zostały wykorzystane ulotki do skrzynek, ale nie przyniosło to większych rezultatów. Jaka reklama by Was nie wkurzała, ale raczej zainteresowała? Dziękuję za dobre podpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

jaka to firma powiedz ????????? i juz bedzuiesz mial reklame he he



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

jeżeli na całą polske to demotywatory ha każdy tam zagląda ;p jeżeli na łomże no to te forum miedzy innymi :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Forum nie chcę zaśmiecać typową reklamą "mam firmę xxx-zapraszam" bo niejeden mi to wytknie:) Ale mimo wszystko, trzeba jakoś do Was, ludzie, dotrzeć :) Dlatego czekam na porady :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

dawaj nazwe i pisz co tam oferujesz nie pacz na nic ! ja tu rzondze i hce wiedziec xd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Załóżmy, że planujesz remont domu. Całkowity, albo drobny. Ale nie wiesz, czy te płytki, ten kolor ścian, te meble, kominek w tym, a nie w innym miejscu, wyspa w kuchni, a może raczej otwarta przestrzeń... Zamiast wywalać kasę, przychodzisz do mnie, a ja robię TRÓJWYMIAROWĄ, FOTOREALISTYCZNĄ WIZUALIZACJĘ Twojego mieszkania i pomysłów remontowych. I już widzisz, na własnym kompie, jak wszystko będzie wyglądać. Więc nie ryzykujesz remontem, kasy nie wydajesz na próżno. To właśnie tym się zajmuję:) Więc jak to rozreklamować ;) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Dodam jeszcze, że możliwe jest zrobienie wirtualnego spaceru po domu, tak, żeby dokładnie wszystko obejrzeć, wprowadzanie poprawek, tak, żeby być przekonanym, że w końcu ma się dobry pomysł na zmianę swojego najbliższego otoczenia. Możecie więc coś doradzać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

radio, prasa np bezcenna - free lomza (czy jakos tak)- gazeta narew , internet sa 2 lub 3 portale lomzynskie takie jak ten, "bilbord" -jest multum sposobow zeby dotrzec do potencjalnego klienta wazne jest tez jaka kwote przeznaczasz na reklame a jak wiadomo za marne pieniadze dobrej reklamy nie otrzymasz w dzisiejszych czasach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

mozesz sie przejsc do MPK spytac sie w za jaka cene moglabys/moglbys powiesic ulotki w autobusach, codziennie takim srodkiem transportu podrozuje sporo ludzi wiec osobiscie bym zaczal od takiego czegos, ultoki na skrzynkach to nie jest rewelacyjny sposob na klienta nie dosc ze drazni to nie wiele osob je zgarnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Radio ma kwoty astronomiczne za 15 sek. reklamy. Reszta do rozważenia:) chociaż boję się, że np. w prasie moduł reklamowy po prostu zginie wśród innych, zakrzyczany całą stroną innych reklam. Ale myślę, że mimo wszystko chyba tak zrobię. Salony meblowe i oświetleniowe- super pomysł. Muszę tylko zobaczyć, czy te ulotki jakoś leżą u nich, czy zaraz je wyrzucają albo kładą w miejsca, gdzie z pewnością nikt ich nie zobaczy. Muszę to sprawdzić. Dziękuję za pomysły. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś rady, to z chęcią poczytam. P.S. Możecie też wypowiedzieć się, co o takim profilu działania myślicie. Na razie ludzie, którzy już znają firmę, mówią, że pomysł fajny. Co szersze grono na to? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

No właśnie, trzeba szukać ludzi w konkretnych miejscach, to nie kolejny kebab nastawiony potencjalnie na wszystkich. To usługa nastawiona na konkretne gro, budujących się, rozglądających się za materiałami, myślących nad wystrojem...

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

To mam rozumieć, że robiąc zakupy np. w sklepie budowlanym, bylibyście zainteresowani taką ulotką, która leżałaby obok i oferowała wizualki przed remontem? I ona nie wkurzałaby Was tak, jak ta w skrzynkach :)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

tuli: daj maila. Wyślę Ci coś na maila, to nie będzie żadna oferta reklamowa konkretnej firmy. Zwyczajnie powiem Ci co jest skuteczne i ile to kosztuje w jakich firmach, a co nie jest skuteczne. Nie mam firmy reklamowej, ale mogę Ci podać jak w Łomży najniższym kosztem możesz się rozreklamować. Ale nie chcę tego pisać na forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

ok. pisz. nassaracen@o2.pl dzięki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

kxxn...napisz na forum, prosimy.

tuli, tak właśnie. Często reklamy ze skrzynek (najczęściej) lądują w koszu, a takie w sklepach jeśli ktoś bierze, to znaczy że może mu się przydać i ją schowa. Nie wykorzysta przy swoim remoncie, to może da za dwa miesiące cioci, która będzie zastanawiać się nad remontem.

Może warto by było też dogadać się z firmami remontowymi i proponować im prowizję od każdego klienta..

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

moim zdaniem to dobry pomysł.. ale dla ludzi z kasą:P bo kazdy ma jakis tam plan ułozony w glowie jak to bedzie wygladac a jesli sie nie spodoba to mozna to urozmaicic np przestawic cos w pokoju.. ja nie zwrociłabym uwagi na taką ulotkę:) mówie szczerze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Muszę powiedzieć, że takie wizualki podstawowe nie kosztują dużo. A to jednak jest dość znaczna pomoc, kiedy ktoś chce wybudować czy przebudować dom, całkiem zmienić układ pomieszczeń, zrobić coś gruntownie. Wiadomo, nie skorzysta z tego osoba, która tylko chce poprzestawiać meble albo powiesić obraz. Ale też np. ile osób nie potrafi sobie wyobrazić, jak będzie wyglądał pokój po przemalowaniu na wybrany kolor. A tu zobaczy- we własnym wnętrzu, a nie modelowym z katalogu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

a czym różnisz się od innych?

Ja szukam kogoś do małej roboty i pierwsza myśl to ogłoszenia na 4lomza.pl
jak wybiorę i będę zadowolony polecę, jak nie to nie polecę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

antek: Czym się różnię? Przede wszystkim to takie usługi nie są proponowane w Łomży. Oczywiście, jeśli chcesz skorzystać z usług architekta/projektanta to on zrobi Ci jakąś wizualkę (albo częściej zleci to firmie, która to robi). Ale musisz zapłacić za pracę projektanta. A do mnie przychodzisz ze swoimi pomysłami, ja mogę ewentualnie tylko doradzić. Generalnie, robię to, co Ty sobie wymyśliłeś, a Ty nie płacisz za pomysły. Widzisz za to, czy Twoje pomysły sprawdzą się w Twoim układzie pomieszczeń, metrażu itp.
Inna sprawa to programy. Pracuję w programach 3D (Blender, 3d max) - to zupełnie inna klasa, niż płaskie, nieruchome wizualki. Mam nadzieję, że wyjaśnienia starczą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Ja myślę Tuli, że pomysł jest ok. Idealnie by było gdybyś od razu robił remonty. To byś dwie pieczenie, na jednym ogniu piekł. Ale to nie problem jak nie robisz, bo to też ma swoje plusy.

Dzisiaj na wieczór wyślę Ci obszernego maila... lub jutro z samego rana, jak się dzisiaj z pracą nie wyrobię. Tam Ci napiszę m.in w jaki sposób na własną rękę, przy nie dużym wysiłku trafić to większej ilości potencjalnych Klientów.

Twój pomysł miałby dużo większą szanse na sukces w większym mieście, dlatego w mniejszym takim jak Łomża trzeba produkt z głową zareklamować.

A może się okazać, że reklama prawie w ogóle nie będzie Ci potrzebna.... ale o tym w mailu ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

może jakiś banerek na autku ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Wiem ze za usługę się płaci, ale za usługe a nie umiejętność obsługi programu.
Poza tym oferując swoje usługi mieć oparcie w referencjach.
A reklamować sie? wszedłeś na najpopularniejsze miejsce w łomży i pytasz co jest popularne, śmiac mi się chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

I niech się reklamuje. Popieram.

Otwórz stronę z przykładowymi projektami.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

antek: Ok, zgadzam się, płacisz za usługę- wykonanie wizualizacji Twojego domu/firmy/mieszkania zgodnie ze stanem faktycznym, a potem z Twoimi pomysłami wyremontowania tegoż pomieszczenia. Jeśli chodzi o referencje- moja firma robiła np. taką wizaulizację remontu jednego z największych hoteli w regionie (ale na forum nie będę podawać nazwy). Co do popularności - to dobrze, że tu padło te pytanie, przynajmniej wiele osób ma szansę się wypowiedzieć i mi doradzić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

tuli nie napiszesz nazwy firmy, nie zdradzisz jakiego hotelu Twoja firma robiła wizualizację itd., więc jak chcesz się zareklamować. detektywa mam wynająć aby trafić do Ciebie gdybym był zainteresowany Twoimi usługami.

Wal tu reklamę na całego, moderator śpi !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Tak jest!.... J*bnij reklamę w końcu. Nie czaj się, bo zaczynasz mnie irytować ;)

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

"Ja mu chyba jednak pierd*lnę albo każę zrobić to chłopakom"

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

_jackass_ Nie musisz od razu detektywa:) jakby co to zapraszam na Mazowiecką 1 lok 27 (na I piętrze). :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

OK jutro będę, skoro kobieta zaprasza odmówić nie mogę ;)

żartuję oczywiście ;) , prześwietliłem Pani firmę :) , jeszcze raczkujemy - prawda ? ;) . Łomża mała, słyniemy z ilości kościołów, rond i biedronek a już w kolejce do pejzażu miasta stoją wyrastające jak grzyby po deszczu kebaby i agencje reklamowe. Te ostatnie mają najgorzej, rynek mały, konkurencja duża. Znam raz, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć - tak sześć osób z tej samej branży w której Pani stawia pierwsze kroki. Współczuję wyboru, życzę wytrwałości i dużo szczęścia.

PS: Zalecam zaszczepić się od krytyki i stosować agresywną reklamę, bo jak to już ktoś kiedyś powiedział : nie ważne czy dobrze o Tobie mówią czy źle ważne aby nie przekręcali nazwiska" (w tym przypadku nazwy firmy).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

_jackass_ widzę, że detektyw Panu niepotrzebny, dobrze Pan sobie radzi:) istniejemy od czerwca, to już trochę czasu minęło:) No i nie jesteśmy typową agencją reklamową. Jeśli ktoś zamawia coś należącego do branży reklamowej, nie odmawiamy. Ale raczej staramy się skupić na wizualizacjach i pracy w grafice 3D bo to dużo ciekawsze :) No i z tego Łomża jeszcze NIE słynie, a my chcemy, żeby zaczęła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

ja bym postawila na reklame w radio i na 4lomza, moze jakas umowa z posrednikami nieruchomosci, ktorzy reklamowaliby twoje uslugi podczas sprzedazy nieruchomosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

- baner reklamowy na 4lomza jak najbardziej
- współpraca z firmami z branży budowlanej też super pomysł - uśmiechnąć się ładnie do właścicieli sklepów i pracowników:)

Sam pomysł na firmę bardzo fajny. Macie już jakąś stronę internetową?
Podaj od razu nawet tu:) Chętnie bym zobaczyła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Dzięki za miłe komentarze :) www.reklamaclever.pl, oto strona. wystarczy wejść w dział realizacje, a tam- wizualizacje wnętrz i modele 3d.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

a ja dalej nie mogę zobaczyć wizualizacji :( widzę jedynie screeny w formacie .jpg :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe to polecam markę Neobrand - neobrand.pl. Mają kompleksową ofertę, czyli od projektu i całej kreacji po produkcję i prace wykonawcze. Ja mam od nich litery świecące całą powierzchnią. Nikt inny w Polsce czegoś takiego nie wykonuje w ten sposób co oni – powierzchnia świecenia jest zwiększona nawet o 300% względem tego co oferuje konkurencja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Spadaj mendo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Po pierwsze strona z portfolio i ofertą, potem facebook i pozycjonowanie... i pare zabiegów.
Jeśli jesteś zainteresowany/a stroną zapraszam do kontaktu piotrek888631@gmail.com możemy coś razem wymyślić od strony po konkretniejsze przedsięwzięcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

A co myślicie i stoiskach targowych które prezentują usługi lub produkt firmy ? Sama się nad tym zastanawiam, bo wczoraj znalazłam ciekawą ofertę formy która zajmuje się właśnie przygotowywaniem takich stoisk . Jak myślicie , to dobre rozwiązanie dla firmy która produkuje kosmetyki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

W pierwszej kolejności musisz określić swoja grupę docelową. Ulotki w skrzynkach mogły nie przynieść efektu bo nie trafiły do grupy celowej. Określasz profil swoich potencjalnych klientów wiek, wykształcenie, profil zawodowy ect a dopiero potem zastanawiasz się jak do nich trafić. Tak mi się przynajmniej wydaje. Jeśli w twojej działalności planujesz wykorzystywać materiały do pakowania to polecam http://dobretasmy.pl/produkty/Kartony . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

nie polecam- tandeta- szkoda kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

reklama w sieci to na pewno ;) jakieś lokalne źródła też jak najbardziej, banery, media społecznościowe
____


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Mailingiem do klienta ;)
Ale dobrze sformułowanym, nienachalnym, do określonej grupy.
Żadne wysyłanie na łapu capu do każdego, na zasadzie, jak wyślę 5000 maili to będę gość, bo jak ktoś Twojego produktu nie potrzebuje, albo nie stać go na niego to i tak nie skorzysta.
Skontaktuj się z https://schober.pl/ , oni się takimi sprawami zajmują. Mają duże bazy, więc wspólnie ustalicie do kogo mail ma trafić. To nie jest duży koszt, a z tego co się orientuje, daje dobre efekty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Niezwykle interesujące porady! Dzięki wielkie, na pewno mi się przydadzą :)

Zawsze uważałem, że najpiękniejsi ludzie to tacy, którzy nie są tego świadomi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Zgadzam się w 100% bo po co kampania reklamowa ogólnopolska w mediach takiemu lokalnemu salonikowi fryzjerskiemu... to mija sie troche z celem no błagam. Na takie mniejsze działalności to własnie najlepiej robić akcje ambinetowe i wystawiać sie na pokazach czy targach czy piknikach lokalnych. Robimy to cyklicznie od 3 lat istnienia. Ostatnio nawet mamy juz swoja ekipe hostess i pomocnikow przy rozstawianiu stoiska z agencji korona hostessy. Grunt to miec sprawdzonych, zaufanych i zaangazowanych ludzi - wtedy reklama kreci sie wlasciwie sama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

dobra reklama to podstawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Moim zdaniem najskuteczniejszym sposobem na rozreklamowanie firmy jest aktywny udział w spotkaniach biznesowych.

Angelka22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Nie chcę cię martwić ale to co robisz to niewypał. Nikt nie lubi być prowadzony za rękę nawet gdy to dla jego dobra. Są rzeczy które nie wymagają reklam np. jedzenie i piwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Daj spokój Weronika. Ceny Warszawskie a jakość..... Dwa razy z nich skorzystałem. Pierwszy i ostatni ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Dziadostwo i bezguście



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Form reklam jest wiele, ale tutaj raczej trzeba dostosować do swoich potrzeb i możliwości finansowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Też szukam cały czas jakiś skutecznych metod na odpowiednią reklamę dla mojej firmy i niemalże wszystkie osoby doradzą mi pozycjonowanie, a strona podpowiada, że warto wybrać do tego wszystkiego najlepszych specjalistów. Na pewno takich można znaleźć w różnych agencjach, więc trzeba się rozejrzeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Teraz liczy się głównie reklama w sieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Nowoczesność to słowo klucz drugim jest oddziaływanie na wyobraźnię,a więc w kontekście reklamy sprawdza się animacja reklamowa wykonana przez specjalistów. Z własnego doświadczenia polecam https://modii3d.com/oferta/animacja-reklamowa . Nieszablonowo, w sposób dostosowany do docelowej grupy i efektownie. Przykuwa uwagę, pokazuje jak co działa, wciąga w przedstawianą historyjkę - słowem angażuje i zapada w pamięć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Reklamą dobrych firm jest ich dobrze wykonana praca. Te słabe stosują słabiutąa formę reklamy jaką jest pomoc trolla który będzie je zachwalał za parę groszy na forach internetowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Ogólnopolska kampania to teraz w modzie są lokowania produktów na filmach youtube, instagram

Nowa kolektura lotto
Ul.Niemcewicza 2/92
Gry liczbowe i zdrapki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Ale pierdolety samych troli co nie napiszą to wszystkich pi.....d...li

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Jaka ona profesjonalna skoro płaci takim trollom jego ty by musieli ją tanio reklamować.

Żenada maxx44

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Emperior o oszust. Uważajcie i nie dajcie się odszukać na te jego oferowane pseudo prace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

A może warto jednak zdecydować się na darmowe like na instagramie ? Powiem wam, że dla mnie wybór tej firmy okazał się po prostu strzałem w dziesiątkę, więc na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Reklama w sieci jest bardzo istnotna. Więcej https://przystanwsieci.pl/biznes/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu?

wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów Lublin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Tradycyjne reklamy z pewnością coś dają, ale wydaje mi się, że teraz to głównie pozycjonowanie stron ma znaczenie, przynajmniej w internecie. Tu: https://tarnowskie24.pl/20220912504419/jakie-sa-rodzaje-pozycjonowania-stron-jak-pozycjonowac-strone-firmy-z-tarnowskich-gor możecie przeczytać czym jest pozycjonowanie stron, jakie są jego rodzaje i tak dalej. Brzmi skomplikowanie, ale jak się człowiek zagłębi, to jest lepiej. ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Najlepiej się reklamować w internecie. Dzięki pozycjonowaniu można tam osiągnąć wszystko!!!
___________________________________
http://www.sprytnabestia.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Na pewno jest to coś niezwykle istotnego i ja jeszcze chcę dodać, że również bardzo ważną opcją jest to aby wiedzieć także jakiego rodzaju gadżety reklamowe warto mieć. Z tego co wiem to świetnie sprawdzają się kubki termiczne z grawerem https://mediadesign.pl/kubki-termiczne-z-grawerem-i-nadrukiem i ja się na nie zdecydowałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Poczytaj sobie jak pozyskiwać Klientów na Facebooku, z pewnością Ci to pomoże:

https://www.brandmotion.pl/blog/jak-skutecznie-pozyskiwac-klientow-na-facebooku/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Strona internetowa, wizytówka, obecność w goole maps. To na początek, a później pozycjonowanie lokalne.

https://mojeblonie.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Witam,

Myślę, że w obecnych czasach trzeba wydawać na marketing i optymalizować kampanie, to wykona zaufana, profesjonalna i godna polecania firma, taka jak np Ateneo https://ateneo.pl/oferta . Agencja pomaga w wyborze odpowiedniej platformy reklamowej, takiej jak Google Ads czy Facebook Ads. Zajmuje się też SEO, optymalizuje cały sklep, potem pozycjonuje pod frazy kluczowe, chociaż ta metoda już nie jest modzie, jednak przydaje się w mało konkurencyjnych frazach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://porto1.ilawa.pl/rozwiazania-reklamy-zewnetrznej-skutecznosc-i-innowacyjnosc/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat reklamy zewnętrznej. Sam korzystam z tego rozwiązania i sprawdza się ono bardzo dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama firmy

Gdzie Wy najczęściej szukacie informacji na interesujące Was tematy i dlaczego? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem content marketingu, to polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę https://kiiaq.pl/2024/02/14/content-marketing-jak-tworzyc-tresci-ktore-przyciagaja-i-konwertuja/ , gdzie znajdziecie bardzo interesujący artykuł w tym tematem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org