piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lewiatan Stawiski

piszę tego posta bo pierwszy raz spotykam się z taką obsługą sklepu akurat miałem przyjemność zawitać tam trzykrotnie i trzykrotnie wyszedłem bez niczego brak słòw marketing pierwsza klasa brak kultury pań sprzedajacych wysmiewanie perfidne ze starszych ludzi brak checi pomocy czy chociazby odrobiny empatii do tego kultura osobista i wysławianie się pań ekspedientek jest jakims chyba sloganem regionalnym (toć bylim zrobilim poszlim )panie sa nie mile obserwuja wysmiewaja slabszych niezaradnych starszych trzykrotnie bylem swiadkiem po za tym gdy konczylem prace o 20.30 niestety nie mogłem juz kupic sobie wędliny w plastrach poniewaz pani nie chcialo sie myc ponownie maszyny wszystko bym zrozumiał ale sposoby zniechęcania i odpowiadania klientom tych pań są niesamowite ciekawe kto tam rekrutuje kandydatki czy szef wie z jakim zapałem tam pracują ze brakuje im szacunku do drugiego człowieka chęci pomocy a nawet kultury osobistej ze sklep jest zamykany 15 min przed czasem a kazdy potencjalny klient o tej porze to intruz jestem przeciwnikiem narzekania ale naprawdę nigdy nie spotkałem się z taką obsługą sklepu oczywiscie nie wszystkie pracownice pewnie takie sa aczkolwiek ja na takie trafiłem i mimo ze ja tam juz zakopow nie zrobie byc moze zmieni sie podejscie tych pan do swojej pracy i znajdzie sie odrobina szacunku i empatii .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

Jakie miasto takie sklepy, o co chodzi? Lewiatany to sklepy wiejskie zastąpiły GS-y to czego od nich wymagać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

fanka bocianka, a czym niby się różni sklep wiejski od miejskiego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

paulina zdecyduj się czyś ty chłop czy baba ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

paulina to moja dzdziewczynaa czy sklep wiejski miejski czy jeszcze inny duzy maly kazdy powinien szanowac drugiego czlowieka a pracujac w miejscu publicznym odrobine przyzwoitosci i kultury osobistej wskazane a tam naprawde fenomen po prostu brak ogłady dyscypliny i checi do pracy to ze ja zostalem zle obsluzony nie wazne ale to ze razaco lekcewazy sie starszych biednych czy chorych ludzi wysmiewajac ich wprost wyzywajac i obrazajac to narusza wszelkie zasady i stad moj post byc moze panie zmiena swoje nastawienie do klienta a slownictwo ktorego nigdy wczesniej nigdzie nie slyszalem zachowa dla swoich znajomych najbardziej zapamietalem wredna panią na stoisku miesnym ktora zawziecie dyskutowala nie zwazajac na mnie w koncu by i tak zniechecic mnie do kupienia czegokolwiek moze taka ich polityka sklepu ktoz to wie byc moze to ja nic nie rozumiem😉

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

ToWT4kImrAziEteraZsi3rozCzytajb0p1erdoliSzjakPoj3b4nyfajnie?wow.takdobrz3ciezrozumi3c...

a teraz zlapales? to napisz jeszcze raz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

tak zeby dobrze zrozumiec: Napisz jeszcze raz drogi Paulinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

i jeszcze moj trzeci post, bo forum 4lomza jest tak spieprzone ze nie mozna edytowac.

Drogi Paulinie, a to nie wstyd pisac na forum obrazliwe komentarze, czy tez inne nie zweryfikowane \"informacje\" pod nickiem, imieniem i nazwiskiem swojej jak to piszesz \"to moja dzdziewczynaa\". Nie wiem czy to śmieszne czy żałosne(nie mowie tu o tym tekscie ktorego nieczytalem, bo belkot totalny... jedynie sie domyslac moge)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

był/a tam ... \" tam trzykrotnie i trzykrotnie wyszedłem bez niczego\"
konkurencja na przeszpiegi przychodzi czy ktoś \"życzliwy\" właścicielowi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

\"hukerz\"skoro i tak tego pierdu zrozumiec nie mozna ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

nikogo nie obrażam nie jestem też konkuręcją akurat byłem slużbowo tak jak po calej polsce i nigdzie tak chamskiego zachowania nie zauwazylem kazdy ma prawo do swojego zdania tak jak ja moge byc konkurecja tak ktos tu moze byc rozzalonym pracownikiem...wiec temat zakonczony .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

Dobra... ide stad bo chyba Paulin nie zrozumial XD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

daj spokój Paulinowi, on tam był tylko trzy razy służbowo i trzykrotnie wyszedł bez niczego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

zgodzę się z autorem postu atmosfera w tym sklepie nie sprzyja zakupom specyficzna obsługa 😀aczkolwiek dwie panie tam są ok więc nie wszystkich mozna negatywnie oceniać a może pozostałe panie się zreflektują i zmienią swoje nastawienie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

Imię (nazwa) użytkownika: olivia30 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Posty: 1
Imię: ola
___________

Autor: paulina sokolowska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
też swoim postem zadebiutował/a na forum:)

... no i te emotikon ki, u obydwu autorach nie są często spotykane na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

Lewiatan stawiski i wszystko jasne. Już lecę zjade z obwodnicy i zrobię zakupy 25km od domu

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewiatan Stawiski

Re: lewiatan Stawiski
Autor: carrier (---.97.38.239.ipv4.supernova.orange.pl) Data: 22-02-19 18:58

fanka bocianka, a czym niby się różni sklep wiejski od miejskiego ?
Między innymi tym że w wiejskim mówią:sloganem regionalnym (toć bylim zrobilim poszlim )panie sa nie mile obserwuja wysmiewaja slabszych niezaradnych



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org