czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Remont łazienki

Będziemy w końcu, po wielu latach robili remont łazienki. Stare budownictwo. Ze względu na wilgoć, na ścianach, w górnych rogach pojawił się grzyb, ale go zlikwidowaliśmy. Będziemy mieli połączenie kafelek i pomalowanej ściany. Teraz pytanie - czym to pomalować, żeby nie pojawiał się problem pleśni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

teraz ... dawaj link reklamowy :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Z pewnością należy pomalować farbą:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

alkoholiku,
sraczki dostałeś, czy co?

... a pisz ty sobie pijaczyno w swoich DZIESIĘCIU TEMATACH o tragedii w Egipcie , które wcześniej sam założyłeś na forum :)
... mało ci ?


wcześniej pisałeś, że egipski pułkownik zakopał ciało :)

CO TO ZA DUREŃ ?
parchu,
... gdzie ty w tym nagraniu słyszysz, że ktoś \" szef tajnej policji z Kairu zamawia ją na wieczór\" ???

konfabulujesz pijusie ! nie manipuluj faktami ! nie dodawaj i dopowiadaj sobie czegoś , czego tam nie ma !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

haha
NAĆPANY CZY JAK ZWYKLE PIJANY ?

na politycznym pisze :
Re: Niejawni zwolennicy platformy
Autor: c2h5oh (---.centertel.pl)
Data: 12-05-17 19:15

Hrabia spisz ten lin do tłumaczenia bo admin kasuje a araby mi w komputer weszli
warto posłuchać


PSYCHOZA CZY PARANOIK ?

... araby hakują jego komputer :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

weszka zdrajco polaków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

RADZĘ OBEJRZEĆ DZIŚ TVN24 O GODZ 20:30

...a teraz wysłuchać opinii jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego , co on sądzi o tej sprawie ,
a tym razem nie są to wróżby, tylko merytoryczna analiza już znanych faktów

Jasnowidz o śmierci Magdaleny Żuk. Co stało się w Egipcie?
Jego zdaniem Magdalena Żuk miała nagły atak psychozy.


WAŻNE !!!!warto wysłuchać ....

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/jasnowidz-o-smierci-magdaleny-zuk-co-stalo-sie-w-egipcie/71kgn6p

... prawie 9 MINUT wywiadu,

i LOGICZNE WYTŁUMACZENIE !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Ty weszko sam se wywróż co ludzie o tobie myślą jak nie możesz pojąć to posłuchaj
wywiadu markusa , który dostaje setki gróżb i szyby mu tłuką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

czesc, wiecie gdzie mogę kupić baterię mosiężną? kojarzy ktoś firmę www.armaret.pl? co o nich sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki


Autor: werkyz (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 25-03-18 17:37

ja kupowałam baterie umywalkowe retro u armaret.pl i jestem bardzo zadowolona. dobra jakość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Witam,
jedyny sposób na zlikwidowanie pleśni po remoncie (gdy wcześniej została zlikwidowana), to zrobienie wentylacji grawitacyjnej.
Po pierwsze musi być kratka wentylacyjna z drożnym kominem wentylacyjnym oraz należy coś zrobić aby był przepływ świeżego powietrza. Przeważnie montuje się nawiewniki w oknach. Powyższe sposoby sprawdzają się pokojach i w łazience, ale w kuchni gdzie sporo się gotuje może to w 100% nie pomóc. Żeby nie było pleśni trzeba wilgotne powietrze z pomieszczenia usunąć przez komin wentylacyjny i dostarczyć świeżego powietrza mniej wilgotnego.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

najpierw impregnat typu grunt potem farba gumowa na całości ścian i podłóg, na to klej i kafelki lub szpachla i farba do łazienek i kuchni

Adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

wystarczy grunt i farba do łazienek typu dulux easycare kuchnia i łazienka. ona jest hydrofobowa więc wodę odpcyha od ściany i uniemożliwia jej wsiąkanie. wilgocią i grzybem nie musisz się martwić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Są specjalne farby antypleśniowe. Wystarczy popytać się w sklepach. Jeśli jednak łazienka ma tego typu tendencje to warto jest zastanowić się nad wentylacją. Ewentualnie nad zakupem pochłaniacza wilgoci ( który będzie pochłaniał nadmierną wilgoć w pomieszczeniu.....).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Oczywiście, że są. Ważne jest, by była dobra wentylacja w łazience.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Jak masz słabą wentylację to i farby antypleśniowe nic nie zdziałają na dłuższa mete, nam na poprzednim mieszkaniu wiecznie pleśń wychodziła.
Za to jakbyście taniej rurek szukali i złączek polecam Wiplast z Twardogóry my się u nich zaopatrywaliśmy. To producent, zawsze to taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

moim zdaniem jesli lazienka w mieszkaniu to wentylator z czujka wilgotnosci powietrza, daje rade w przeciwienstwie do samej kratki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Przydatne rady. Mogą okazać się pomocne kiedyś, jak sam będę robił remont.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Dobre rady, mogą się przydać, jak sam będę robił remont.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Jeśli szukasz inspiracji na nowe wnętrze, to ja polecam Ci położenie mozaiki na ścianie. Można z nią zrobić naprawdę ciekawe wnętrzem, bo można ją położyć na różne sposoby. Na stronie: http://www.mozaikiswiata.pl/category/mozaiki-szklane jest ogromny wybór mozaiki szklanej w różnych cenach, więc na pewno znajdziesz coś co spodoba się Tobie i nie będzie przy tym zbyt drogie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Cześć! mam w projekcie domu małą łazienkę 6m2, (2x3) ktos z was posiada podobny metraz i udało się zmiescic do niej prysznic i wannę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Odrzybienie i zakafelkowanie powinno wystarczyć, dbaj tylko o to by wilgoć miała jak się wydostać z pomieszczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Jaki jest teraz koszt roboczogodzin?

babydakamil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Szczerze to... lakier samochodowy xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont łazienki

Jeżeli szukacie najlepszej porad odnośnie aranżacji wnętrz, to polecam Wam artykuł fototapety do salonu wybierz swoja wymarzona fototapete , gdzie znajdziecie wiele informacji na temat wykorzystania fototapety. Czy według Was wykorzystanie fototapety we wnętrzach jest dobrym pomysłem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org