czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

... działają coś w tej sprawie czy czekają, aż \"symbol miasta\" sam rozleci ?
Pan prezydent ma mocne wsparcie i dużo znajomości we władzach centralnych, może niech zwróci się o pomoc do samego prezesa na Nowogrodzkiej ?





Wieża ciśnień, czyli niekończąca się opowieść o niemocy
https://4lomza.pl/index.php?wiad=51440

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

A jaki pomysł masz TY ???
Prezydent ma tyyyyyyyyyyyyyle na głowie a jedną głowę, może wspólnie tu na forum znajdziemy jakieś rozwiązanie.
Piszcie swoje propozycje bez obrażania drugiej osoby, Łomża to nasze miasto.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

Ja mam pomysł. Zburzyć te dziadostwo i sprzedać komuś działkę w uczciwym przetargu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

właśnie zburzyć ruderę co sie wali postawić pomnik Lecha i posadzić Brzozę z tupolewem wrak samolotu pomnik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

tylko gdzie Józef H. będzie swoją krowę pasł biedna ma kawałek pola hmm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

Myślę, że na dobry początek można by było nocą podświetlić wieżę jako jeden z ważniejszych symboli miasta.
Robienie tam jakiegokolwiek lokalu lub obiektu użyteczności publicznej wiązałoby się z ogromnymi nakładami finansowymi. Raczej nigdy ten koszt by się nie zwrócił. Myślę, że niewielkim kosztem można by było tam zorganizować punkt widokowy, np dla zorganizowanych wycieczek.

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

re Gumiś.
Pomnik Lecha możesz sobie postawić koło wersalki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

ty sobie w pokoju ołtarzyk zrób i postaw głupi temat głupia odpowiedż..albo dom publiczny zróbcie tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

Zrekonstruować jak w Giżycku lub w Piszu. Uwzględniając w tym punkt widokowy ,sklep z pamiątkami , oraz kawiarnie.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

super pomysł przedmówcy .... wydaje mi sie a nawet jestem pewny ,ze widoki byłby niezapomniane , kawiarnia ....ale są ważniejsze sprawy , np. dotacja na piece ekologiczne ....tym powinien zająć się p.Prezydent

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

Niewiem czy starsze są plany zaadaptowania wieży ciśnień czy przywróvenia koleji. Mniej gadać więcej robić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

jednym słowem nie będzie ani wieży ćiśnień a tym bardziej kolei te miasteczko wymiera tu nic nie ma bo tak na prawdę co tu jest ? parę sklepów i kościołów?młodzi uciekają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

nie stety to jest prawda tu nic nie będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

Jak miasto płaci młodym za opuszczenie miasta( nazywając to ładnie bony na zasiedlenie) to co się dziwić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

Dobra to mamy takie propozycje

1. Zburzyć dziadostwo i sprzedać działkę w przetargu
2. Zburzyć i postawić pomnik Lecha
3. Wyremontować, podświetlić i zrobić wieżę widokową (tanim kosztem)
4. Zrekonstruować jak w Giżycku lub w Piszu (z bajerami)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

Te \"bony na zasiedlenie\" to jakiś zakamuflowany pomysł na zniszczenie tego miasta? Co to w ogóle jest? Zamiast przeznaczyć pieniądze na miejsca pracy w Łomży, to płacą młodym za wyjechanie z miasta... Ludzie, nóż się w kieszeni sam otwiera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

To jest najprostszy sposób likwidacji bezrobocia.
Co do wieży ciśnień jako punkt widokowy po rekonstrucji najlepszy pomysł. Jeśli tyczy się pomników to preferuję takie jak pisał Horacy\"Wybudowałem sobie pomnik, trwalszy niż ze spiżu) więc do dzieła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

Wieża tylko przeszkadza w pomysłach na działkę na którą pewnie by było wielu chętnych gdyby nie wieża. Bo kto zainwestuje raczej bez zwrotnie miliony w budynek bez przyszłości i możliwości spłaty najlepiej jak by się dziadostwo zawaliło problem z głowy działka elegancka sam bym kupił ale bez tego przybytku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

Szanowny speech-u, ekipa obecnego włodarza jak i wszystkie poprzednie ekipy, bez wyjątku, nie potrafiły sobie poradzić z tym problemem, dlatego nie dotykaj tego problemu i nie przyklejaj go do jednej osoby, próbujesz manipulować ludźmi na tym forum ale jesteś laikiem w tej materii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

carrier to po co zaczynają rozmowy i prężą muskuły udając że chcą coś zrobić? Stara nie jestem ale temat koleji i wieży ciśnień słyszę od 20↑ lat. Zburzyć(?) jeszcze niech poczekają to jakiś mądry podciągnie to pod zabytek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa p. Chrzanowskiego ma jakiś pomysł na wieżę ciśnień ?

skoki na bungie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org