czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kasa na sport w Łomży

W nawiązaniu do artykułu zamieszczonego na portalu 4lomza frapujące są kwoty dofinansowania niektórych podmiotów np. UKS Return, TKKF w Łomży, klub \"Zefir\" ?
Może jak nie MOSiR to w końcu TKKF w Łomży zorganizuje przykładowo jakąś imprezę biegową w Łomży przykładowo wobec wycofania się dotychczasowego organizatora- Półmaraton.
Mam obawy czy ktoś weryfikuje w dokładny sposób jak wydatkowane są kwoty z dofinansowania Urzędu Miejskiego w Łomży, czy beneficjenci są uczciwi wobec podatników?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasa na sport w Łomży

Ao ano czeski film z tymi dotacjami wcześniej na dresy dla kolegi gieł...https://4lomza.pl/index.php?wiad=42250

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasa na sport w Łomży

Widze ze w Lomzy NIC sie nie zmienia !!!
UKLADY I UKLADZIKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Malarz znowu peknie kilkadziesiad tys. - ze swoich !!!!!!!!!!!!

ps. Zbyszek , KARMA WRACA !!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasa na sport w Łomży

Urząd Miasta dokładnie powinien zainteresować się MŁKS. Trenerzy płaczą publicznie jak to mało zarabiają a prawda jest taka, że jest to minimum 33zł netto za godzinę pracy przy trzech treningach w tygodniu. Ci którzy robią dwa treningi, mają już ok 50zł netto za godzinę pracy. Czy to mało? odpowiedzcie sobie Państwo sami......Dodatkowo każdy wyjazd na turniej, to 150zł do ręki trenera od rodziców. Obóz, było 1500zł z klubu, ile jest aktualnie?
Składki wzrosły o niemal 70%, zatem kilka pytań do zarządu MŁKS:
- Co będzie miał z tego klub i zawodnicy? Bo, że walczycie o siebie (trenerów) to my akurat wiemy, ale co z naszymi dziećmi?
- Wasze dzieci nie płacą za treningi, podobno zwolniliście siebie z tego sami, na jakiej podstawie? Ile jest dzieci trenerów? zakładając że tylko 15 to średnio klub rocznie traci ponad 25000zł- składki plus koszt trenera. Jak planujecie zagospodarować tą dziurę? Ja mam pomysł, może skoro Wasze pociechy trenują za darmo, to w ramach wdzięczności Wy wykażecie się dobrym sercem, pokażcie, że robicie to dla pasji i zrzeknijcie się wynagrodzenia? (przecież to dokładnie to samo, tylko w drugą stronę).
- Jaki jest plan na rozwój klubu i młodzieży? Na tle okolicznych, mniejszych miast wypadamy niestety nie najlepiej? Dodatkowo płatne treningi motoryczne dla Waszego kolegi, to niestety nie jest rozwiązanie, no chyba, że chodzi tylko o nabicie kieszeni?
- Jakich sponsorów udało się pozyskać? Nie liczcie proszę tych, których rodzice załatwiają indywidualnie oraz UM.
- Czy w grupach w końcu będą jakieś sprawiedliwe selekcje? Czy nadal elity,dzieci kolegów i sponsorów będą blokowały miejsce innym?
- Ile zespołów z każdego rocznika zagra w tym roku w lidze? Skoro chwalicie się tak oficjalnie, że wyjazdy ligowe są pokrywane w całości przez klub, to ile dzieci z tego skorzysta? Ilu zawodników wyjedzie na rozgrywki ligowe?
- Jaki aktualnie jest poziom egzekucji składek i ilu aktualnie mamy zawodników? Proszę o wskazanie procentowe po rocznikach.
- Co zawodnicy dostaną w zamian za powiększone składki, bo wydatki klubu chyba nie wzrosły o 67% rok do roku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasa na sport w Łomży

Nie wiem jak wygląda to u innych ale w naszym roczniku nigdy trener nie brał i dalej nie bierze pieniędzy dla siebie. Pomimo że kilka razy proponowaliśmy, gdy były to wyjazdy na turnieje towarzyskie, bo to jego dobra wola czy zechce pojechać. Nawet na te kilkudniowe. Zawsze był liczony koszt turnieju + transport. Co do obozu to mój syn wyjeżdża co rok i max co płacimy to 800-900 zł więc nie wiem gdzie wyjeżdżali zawodnicy w cenie 1500? Może chodzi ci o juniorów bo oni wyjechali nad morze do ośrodka gdzie trenowali Hiszpanie podczas euro w Polsce.
Co do reszty nie zabieram głosu bo nie mam wiedzy.
Wiem za to jedno. W Łomży mamy już dwie nowe szkółki piłkarskie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org