sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mnie jako ojca to razi

https://4lomza.pl/index.php?wiad=51380

Niezadowolony z reklamy strzelnicy gość napisał: „... Mnie jako ojca to razi... Pistolety i karabiny przy wejściu na lodowisko, gdzie bawią się kilkuletnie dzieci”. Tyle Tata Czytelnik.

Strzelectwo to taki sport, jakbyś nie wiedział tato.
Zabierz syna na marsz równości, niech pozna rzeczy naprawdę wartościowe i w życiu potrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mnie jako ojca to razi

\"Zabierz syna na marsz równości, niech pozna rzeczy naprawdę wartościowe i w życiu potrzebne.\"
Otóż na marszach równości motywami przewodnimi są: homozwiazki, transwestyci, prawo do aborcji itp. Nie, dzięki, lepiej żeby dzieci tego nie chłonęły....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mnie jako ojca to razi

Przecież w taki sposób portal zrobił jeszcze lepszą reklamę strzelnicy. Chyba, że to było na celu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mnie jako ojca to razi

Może o to chodzi, że na bannerze widać broń \"sportową\" przypominającą broń \"sportową\" którą posługują się m.in. amerykańscy poszukiwacze ropy na bliskim wschodzie i panowie z chustkami na głowach? Mi to akurat nie przeszkadza, ale ktoś może mieć inne odczucia widząc AK na płocie placu zabaw...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mnie jako ojca to razi

No i macie rację broń to produkt wykonany przez człowieka , niektóre egzemplarze
to dzieła sztuki olbrzymiej wartości i pożądane przez wielu .Nigdy i nikogo plakat
z namalowanym karabinem nie zabił, na Rządowej jest mural z trzema żołnierzami
strzelającymi z ckm-u ...a to ,że kogoś razi jest jego odczuciem do którego ma prawo
Zdjęcie plakatów firmy handlującej bronią jest głupotą bo jak świat istnieje są
ludzie i jest broń i są tacy co lubią zbierać i kolekcjonować i tacy co się boją ...znam
pewną panią która zapisała się na prawo jazdy ale boi się prowadzić auto...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mnie jako ojca to razi

I w ten sposób ojciec pi...a, wychowuje tęczowego syna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org