czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wiosna

Czy bedzie ,,Wiosna ..Biedroniaw Łomży..- ja jestem za !

skarbuś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

A ja przeciw... I myślę że za wiele na scenie politycznej zmian nie dokona...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

jak najbardziej jestem za ..a pis co dokonuje? życzę nowej partii aby się wybiła jak najlepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

No to jest nas Troje za.
Biedroń bardzo inteligentny facet i polityk.
Niemcy w tym roku zamykają prawdopodovnie ostatnią kopalnię węgla u siebie.Żeby nie było niedomówień nadal będą importować surowiec z innych krajów.
Jak znam życie już linczują Biedronia bo chcę pozamykać kopalnie.Tylko trzeba najpierw przytoczyć jego słowa: zrezygnować z wydobywania węgla do roku 2035.Nie w tym czy przyszlym roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Jestem ze tym by wszystkich włodarzy z Łomży zamienić na jednego Biedronia kto jest za. Przynajmniej będą mieli bliżej na plaże bo zapewne nasza Łomżyńska ich nie interesuje. Tylko jak ich wysłać pociągiem, Czy autobusem z dworca widmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Symbolem partii Biedronia jest stara rura wydechowa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Następny populista za pieniądze Sorosa i niemieckich fundacji. Już był posłem i prezydentem miasta jakieś sukcesy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Módlcie się do swoich Bogów żeby Biedroń wygrał wszelkie wybory.Wszak boicie się napływu uchodźców,a jak będzie Biedroń rządził żaden muzułmanin podczas modłów dupy nie wypnie.Hahahaha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Jak muzułmanie napłyną w odpowiednio wielkiej proporcji to takim Biedroniom, Paplakom itp urządzą uroczyste ukamienowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

A Polscy geje urządzą im z dvup jesień średniowiecza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Jest szansa na realną zmianę.Ani PO ani PIS niczego już nie dokonają,a tym bardziej Kukiz`15.Może należałoby dać szanse nowej twarzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Te powiewy świeżości i nowe twarze,jak i nowe ugrupowania,niewiele zmienią w rozumowaniu części społeczeństwa.
Ale było by fajnie gdyby się w polityce unormowało trochę.
A tytaj z każdej strony afera goni afere,bez wzgledu na orientację polityczną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Paolo69
Chyba pomyliłeś twarz z dupą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Hahahahahaa.Bardzo śmieszne jeniec.Nawet nie wiesz jak się uśmiałem.Od zawsze jesteś taki śmieszny czy od momentu gdy ujrzałeś u siebie pierwszy wzwód.Skoro ci się wszystko z jednym kojarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Jakie nowe twarze ? Chyba rozwarte pośladki raczej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Nie jestem sympatykiem Wiosny ,
ale Misia, 18letnia siusiumajtko z ONRu a ty już wyleczyłaś trądzik ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

A to Misis taka radykalna ?
Ciekawi mnie gdzie taki radykał robi zakupy,w jakich markach ubrań chodzi,no i czy co niedziela w kościółku,jak samochodzik posiada to pewnie też tylko Polskiej produkcji.Jeżeli pracuję to też tylko firma typowo Polska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Jaki samochodzik i jakie zakupy, jak ta dziecinka jest jeszcze na garnuszku mamusi i tatusia :)
sama tu pisała, że cieszy się bo parę dni przed wyborami skończy 18 latek i będzie mogła pierwszy raz w swoim życiu zagłosować - oczywiście na Mariusza :)
... jak pisała, jej nawet internet i komórkę opłaca tatuś .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

To naprawdę dziewczyna zna życie.Pewnie jej największym problemem był pierwszy okres.
Ale w internecie jest kimś- szacun.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Jestem ciekawa co robi wieśniak z dolnośląskiego na 4lomza ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Zresztą różne mendy się tu plączą, to może i burak z Chrośnicy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

A ja myślałem że na Dolnym Śląsku,to bardziej górnicy niż wieśniaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Raczej ciężko znaleźć na kartoflisku kopalnię.

Wieś Chrośnica to wieś leżąca w gminie Zbąszyń. Należy do województwa wielkopolskiego, powiatu nowotomyskiego. Według Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań z 2011 roku liczba ludności we wsi Chrośnica to 629 z czego 50,4% mieszkańców stanowią kobiety, a 49,6% ludności to mężczyźni. Miejscowość zamieszkuje 4,6% mieszkańców gminy. Identyfikator miejscowości Chrośnica w systemie SIMC to 0917030, a współrzędne GPS wsi Chrośnica to (16.001944, 52.266944).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Wiosna,-coś nowego?
Chyba tylko pedałowanie, bo cała reszta to stara zbieranina.
Robcio już zdążył wspomnieć o koalicji z pełowcami.
Najważniejsze w jego bełkocie to likwidacja. Czyli dokładnie jak u platfusów. Cała reszta, to debilny bełkot bez sensu.
No i ta przyszła koalicja. Strach się bać. Co może wyjść krzyżówka, pederasty z folksdojczem?
Ktoś mi odpowie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

ślepcze ... gorszego kalectwa jak ty, to nie zrobią :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

To zależy czy do nich dołączysz?
Jako zoofil możesz nieźle pokrzyżować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

polus ale ty znakomicie wykształconym historykiem musisz być .
A ja dureń myślałem,że wojna już się skończyła(podobno w 1945 roku)
Volksdeutsche (pol. etniczni Niemcy[1] lub folksdojcze[2]) – określenie stosowane do 1945 (w Austrii i po 1945[a][3]) wobec osób pochodzenia niemieckiego, zamieszkujących poza granicami Niemiec według stanu granic na koniec 1937, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa (Reichsdeutscher)[4] w takich państwach jak Francja, Belgia, Dania, Luksemburg, część Szwajcarii oraz na obszarach dawnego osadnictwa niemieckiego w Polsce (Poznańskie, Górny Śląsk, Pomorze Gdańskie, Łódź i inne), w Czechosłowacji (Kraj Sudetów i Karpaty, głównie Spisz), Rumunii, czy na Litwie (okręg Kłajpedy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiosna

Autor: Polus (---.elomza.pl) Data: 09-02-19 11:19

Wiosna,-coś nowego?
Chyba tylko pedałowanie, bo cała reszta to stara zbieranina.
Robcio już zdążył wspomnieć o koalicji z pełowcami.
Najważniejsze w jego bełkocie to likwidacja. Czyli dokładnie jak u platfusów. Cała reszta, to debilny bełkot bez sensu.
No i ta przyszła koalicja. Strach się bać. Co może wyjść krzyżówka, pederasty z folksdojczem?
Ktoś mi odpowie?
////////////////////////////////////////////////

Jak to co wyjdzie z takiej koalicji ?

FolksEsel .

To przecież oczywiste jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org