czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lotto

Ludzie pracują ciężko a tu taki miliony wygrywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

To pracuj lżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

wygrał pewnie ten co już ma ?lżej w tym kraju to złodziej i kur ...ma niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Na pewno wygrał ten co zagrał!
Czego sie wpi...sz jeden z drugim.
Zeby wygrac to trzeba grac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Na pewno nie Heniek spod mostu
bo zamiast kuponu on woli kupic winecko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto


Zazdrość cechą ludzi słabych ! Ktoś grał i wygrał- poste . Nikt nie zapyta się
- ile lat wysyłał ? ile kasy utopił ?ile razy zwatpił?
Ja tej osobie gratuluje i życzę jak najlepiej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Również gratuluję, tony spokoju i opanowaania życzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Ja także gratuluję...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

co za wieś kur....wygrał to wygrał to niech siedzi cicho ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Jak wieś to co ty miastowy tu robisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Bo wieś ...a ja sam się zastanawiam co tu robię nie moje śmieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Wielka zawisc i nienawisc.Trzeba cieszyc sie ze przybywa wsrod nas ludzi bogTYCH bo i my jako rejon stajemysie bogatsi.Trzeba grac by wygrywac a nie liczyc czyjes wygrane i jeszcze ublizac tym ktorym sie udalo.Wstyd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Gumiś człowiek który wstydzi się i gardzi swoim tym z kąd pochodzi niewiele jest warty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Kurła co za zje...bany naród.
Po ch...uj ciężko pracujesz.
Zmień pracę na lepiej płatną.
Dlaczego nie grałeś mogłeś wygrać.
Żygać się chcę czytając takie zawistne osoby.
A zresztą ludzie bez pracy,a tu taki (Castel)ciężko pracuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Oddaj swoj etat innym,jeżeli ciężko pracujesz to i ciężkie pieniądze pewnie zarabiasz.
Wal do opieki i na socjalu siedź i w totka graj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Podobno ten co wysłał za 12 zł. To chodził do opieki i za ostatnie wypełnił i wysłał ,toć teraz panie z opeki doń będą przychodziły? .Podobno ta osoba ma się nie ujawnić ,ale za to biednym rodzinom w łomży ma pomóc z tego wygranego.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Pewnie że gratulacje dla tej osoby mój post nie miał zamiaru zazdrości tylko podziwiam jego szczęście. Dobrze że jest takie coś jak lotto ludzie które ciężko pracują bez skutku mają okazję zmienić swoje życie na lepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Prawdopodobnie nie długo wszyscy się dowiedzą kto wygrał pochwalił się nie jednej już osobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Standard na forum 4lomza.pl... chamstwo, buractwo i prostactwo, zawiść, podłość, zazdrość. Ludzie jacy wy jesteście chciwi i zawistni.... Jaki tu jest gnój na tym forum to głowa mała.... Czasem wchodzę zobaczyć co słychać, ktoś żąda jakieś pytanie normalne i już z nim wszyscy jadą.... Ale tu jest dno. Zastanówcie się co wy sobą reprezentujecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Pewnie, że zazdroszczę, ale i współczuję, bo ta osoba musi albo zniknąć z rodziną jak ma, albo tak się zakamuflować, żeby nikt się nie dowiedział. Bo jak rodzina bliższa i dalsza się dowie to zaczną łapy wyciągać po bezzwrotne pożyczki a jak nie dostanie to się odwrócą i ta osoba zostanie sama ale bogata, już nie wspomnę o sąsiadach i wszelkiej maści drobnych rzezimieszkach kończąc. Już był taki przypadek w Łomży za komuny, Pani wygrała wtedy chyba 2 miliony, i jak sama powiedziała to w rok się rozeszło poprzez właśnie pożyczki bezzwrotne dla rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Właśnie dlatego życzył wyżej tony spokoju i opanowania. Inaczej wygrana będzie przekleństwem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Bo Polacy to taka poj...na,zazdrosna nacja!
Nie potrafi usmiechac sie z czyjegos szczescia ale juz z nieszczescia to owszem!
celebruja mysli-PALI SIE DOM.DOBRZE ZE NIE MOJ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Gratulacje, fajnie, że wygrałeś bylebyś sie nie ujawnił albo nie dostał małpiego rozumu to wtedy naprawdę będzie wygrana.
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotto

Teraz każdy będzie kminił,a kto to,a co zrobi,ile wyda,na co.
LUDZISKA wygrana padła w Łomzy,a ten kto wygrał mógł przyjechać z Bangladeszu.
Możecie jechać np.do Zakopanego tam wysłać kupon i wygrać,czy wy kvrwa myślicie,że nie dostaniecie wygranej bo z Łomży jesteście,a los wysłany w Zakopanem.
Super że ktoś wygrał tylko gratulować czy grał setki razy czy raz,miał szczęście,a może systemowo grał.Coś zrobił wygrał i ma i to jest jego,co z tym zrobi też jego/ich sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org