środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Market- wszystko do domu

Jaki polecacie sklep , w którym mogę kupić wszystko do nowego domu. Chodzi mi o to aby mieć wybór , uzyskać dobre ceny i nie latać po całym mieście. czas jest najdroższy a ceny wszedzie podobne / chodzi o hydraulikę , materiały wykonczeniowe , sanitarne , podłogi i drzwi.
Dziekuje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

polecam ci sex schop w Amsterdamie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

speech- tobie to ja już dziękuje !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Haha spiczka nie wiedziałem że zwiedzasz przybytki rozkoszy. Pochwal się co takiego kupiłeś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Nie da się ogarnąć tematu w jednym punkcie może i ceny podobne ale wybór w nich różny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Też jestem za kupowaniem w jednym!. Ceny podobne , towaru tyle ze doa sie cos wybrać - a jak nie to sprowadza,A i z cena mozna powalczyc.
Takie latanie od sklepu do sklepu to marnotrastwo czasu , paliwa i pieniedzy , a i tak pozniej nie pamiętamy co bylo ? po ile ?i jaki to towar?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Ja polecam raczej poszukać czegoś w internecie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Kocham kawe nikt nie chce tu od ciebie żadnych linków. Co do tematu to nie ma sklepu z dużym wyborem w każdym temacie o którym piszesz. Tak więc nie unikniesz odwiedzin kilku punktów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Mastor polecam z cenami tez można się domówic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Mastor ok. To tam kupi drzwi czy podłogi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Ja osobiście polecam Brico - dużo wybor i dobre ceny . a co do mastora to obsługa oky - chłopaki robia co mogą, ale co do towaru - to tylko pod zamówienie i tylko przedpłata,a jak coś zabraknie to już problem i znów czekanie A jeszcze wiekszy jak coś zostanie - Nie ma zwrotów !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Brico to najdroższy sklep w łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Drogi - pojecie wzgledne . Dzis mialam okazje polatać po Mrówce l Brico - jest fajnie , Duza powierzchnie i duży wybór, ale daleko im do Białego czy nawet Ostroleki,No niestety Mastor był dziś nieczynny.Chyba pozytywnie jednak mnie Mrówka zaskoczyła . A co sadzicie o Farbex?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Możesz też nie nastawiać się tylko na Łomżę i poszukać czegoś w innych miastach, gdzie jest większy wybór marketów budowlanych proponujących duży asortyment w tym zakresie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Wiadomo w białym jest wiecej , ale problem z transportem , wymiana lub dokupieniem lub zwrotem i czas i odległośc ,. Chyba sumujac to wszystko to w jedno wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Panele podłogowe i drzwi kupisz w dobrej cenie w RuckZcuk na wzgeesie przy piłsudzkiego, listwy,parapety można się dogadać z ceną i okresem płatności.Sam tam kupowałem i było ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Ceny podobne w innych sklepach. Różnice nie są duże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Zgadzam sie wszedzie ceny podobne , ale wybór i obsługa i komu dajesz zarobić ma znaczenie . mam przykre doświadczenia z,, Fachowcenm ,, i zdecydowanie nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Market- wszystko do domu

Ja polecam Mrówkę - to już nie ta sama co kiedyś - nowy towar , nowe ceny i promocje i fajna obsługa .
tez mam złe skojarzenia z w,w,markietem. Miałam wrazenie ,że babka nie wie co robi tu i czym handluje . odległy termin pomiarów , a nie wspomnę o dostawie towaru - cos ok.8 tyg.

skarbuś

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org