piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Witam bede pierwszy raz ubezpieczal samochod gdzie najtaniej ubezpieczyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Pierwszy raz to wszędzie będzie drogo.
Znajdź sobie właściciela ze zniżkami a sam zostań współwłaścicielem
wtedy będzie najtaniej.

Najtańsi są "wirtualni" ubezpieczyciele, axa, link4 itp.
lepiej jednak dołożyć kilka złotych za możliwość załatwienia różnych spraw na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Pocztowe MTU jest tanie jeśli jednak nie masz 25lat to bedziesz miał zwyżkę za wiek itp z resztą jak w większości, więc radziłabym tak jak kolega wyżej, żebyś widniał jako współwłaściciel zbierając powoli zniżki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

sprawdz w Hestii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

tylko czy współwłaściciel się
zgodzi bo gdy masz wypadek gdzie jest twoja wina to on właśnie traci .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Współsłasciciel np ojciec , brat ktoś z rodziny.( dlaczego mieli by sie nie zgodzić)
Moi przedmówcy maja rację:

((Znajdź sobie właściciela ze zniżkami a sam zostań współwłaścicielem
wtedy będzie najtaniej.))

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

w kazdej firmie wybulisz ostro,ile to zalezy od tego ile ty masz lat,ile samochod,pojemnosc.proponowal bym ci wziasc wspolwlasciciela do autka i poszukac agenta ubezpieczeniowego ktury prowadzi kilka firm.wybierzesz wtedy najkozystniejsza oferte.ja ubezpieczam w compensie i jest ok

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Ja ubezpieczałem wcześniej w Compensie i było ok, cena przyzwoita za OC. Teraz ubezpieczam w PZM i też jest w porządku, trochę taniej niż w u poprzedniego ubezpieczyciela. Na pewno odpuść sobie ubezpieczycieli typu Link4 czy Axę. Wyceniałem u nich i było bardzo drogo. I tak jak przedmówcy piszą poszukaj sobie współwłaściciela ze zniżkami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

jak potrzebujesz AC, to idz do PZU.
Jak tylko OC - polecam MTU (Poczta).
Pamietaj, ze jesli zrobisz wspolwlasnosc na kogosc obcego, to mozesz zabulic podatek.
Najlepiej zabrac ktoregos z rodzicow na urzedu skarbowego. darowizna na dziecko jest zwolniona z podatku (kiedys bylo, ze jedna na 5 lat, teraz nie wiem dokladnie).
witamy w prawdziwym swiecie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

mam w Compensie ale jak zaczelam drazyc temat!!!!!!!!!!! to OC jest swego rodzaju podatkiem ,ze masz samochod i czy tu czy tam to i tak dopa z tylu - haracz musisz zaplacic!!!!!!!!!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

jak ktogoś interesuje tanie ubezpieczenie to polecam MTU

kom 668 392 705 można sprawdzić
OC najtańsze
a w AC przenoszą zniżki z OC i można wybrać warianż żeby nie tracić zniżek przy stłuczce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Zdecydowanie dla samego oc najbardziej opłacalne są direkty bo są najtańsze, a nie trzeba przejmować się owu gdyż to jest ubezpieczenia dla poszkodowanego nie dla nas. Jeżeli chodzi o młodych kierowców to chyba najważniejszą sprawą jest to żeby jak najszybciej zdjąć zwyżki za wiek, ogólnie granica do 25roku życia w link4 do 24roku i to jest chyba najniżej. Dobrym pomysłem jest też wcześniej wspomniane współwłaścicielstwo z kimś kto ma już zniżki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Ja także polecam w miare najtańsze ubezpieczenie na poczcie MTU mam tam dwa samochody ubezpieczone i nie nażekam:)

*********************
*********************
*********************

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Szczerze? Nie polecam MTU, były wielkie problemy z wypłatą odszkodowania, wypłata odszkodowania opóźniona o prawie 2 miesiące a była to kradzież auta, niby nie docierały do nich listy polecone z dokumentami, dużo telefonów na infolinie, niekompetentni pracownicy na infolinii, agent na poczcie mało się interesował dalszym przebiegiem sprawy, aby tylko dostać prowizję za sprzedaną polisę. Samochód ubezpieczany był na poczcie.

Ci którzy nie narzekają na MTU widocznie nie mieli żadnej kolizji czy też kradzieży auta. Oni w Sopocie też się z wasi cieszą i są zadowoleni.

Podczas okresu ubezpieczenia przychodziły listy z kancelarii prawniczej, że niby nie zapłacone odszkodowanie. Konieczność wysyłania dowodów wpłaty, chodzenia na pocztę, kserowania.

Oceńcie sami czy warto, moje doświadczenie z MTU BARDZO NEGATYWNE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

*że niby nie opłacona polisa*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

no tak jak napisałem Misiekelo.
jak OC - MTU, jak AC - PZU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

W MTU (poczta) najlepiej!!! Polecam!!! Główna poczta na pierwszym piętrze sa bardzo miłe 2 panie w pokoju napewno doradzą! Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

a sali weselnej nikt nie chcę najlepszej polecanej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

MTU najgorsza firma! Jak chcesz odejsc to sa wielkie problemy, bo nikt nie chce przyjac wypowiedzenia, a potem strasza cie sadami, komornikami itp. o wyplacie odszkodowania juz nie wspomne. Ktos powinien zainteresowac sie ta firma i zrobic im "reklame".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

może i MTU to najgorsza firma ale i najtańsza ,Ty z niej nie korzystasz jeżeli chcesz ubezpieczyć tylko samo oc tylko Ci z którymi będziesz miał stłuczkę ,to w zupełności taka firma Ci wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Z Rankomatu jestem zadowolony i też z kim bym nie gadał o porównywarkach OC/AC to raczej sobie ludzie ten serwis akurat chwalą. Na stronie rankomat.pl masz ich formularz do wypełnienia. Trochę to trwa, ale z drugiej strony ja się wyrobiłem w niecałe 10 minut więc nie jest najgorszej. Najważniejsze że formularz wypełnia się jeden raz i on jest dostarczany do większej liczby firm a nie do jednej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Lanalenka cio.to nawet linku nie umiesz wkleić. Nie zapłacą ci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

U mnie naj taniej 10000zł na 100 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Najtaniej to jest podpiac sie pod czyjes ubezpieczenie .. wtedy przechodza na nas znizki tej osoby. W praktyce to nie takie proste bo raczej jacys znajomi nie beda na to chetni .. ewentualnie mozna sprobowac tego z rodzicami. Zawsze biora na siebie ryzyko straty znizki w razie jakby doszlo do jakiejs kolizji z Twojej strony. Ogolnei to ceny zmieniaja sie jak w kalejdoskopie .. w tych lokalnych biurach czesto jest tez maly wybor .. wiadomo sprzedaja tylko to z czego maja najwieksza prowizje. Wydaje mi sie lepszym rozwiazaniem poszukanie czegos online .. ... Dzieki temu w pare minut wiadomo co sie aktualnie dzieje na rynku. Dodatkowo taka mala wskazowka .. warto rozwazyc najnisze ceny w przypadku ubezpieczycieli dzialajacych w branzy od dlugich lat .. to da nam o wiele lepsze wsparcie w razie czego niz oferta wystawiona po kosztach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Kamila i po to założyłaś konto na tym forum by nam o tym wszystkim powiedzieć ? Troll ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Wypraszam sobie :<

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie samochodu gdzie najtaniej

Żeby wybrać dobrą ofertę, warto wiedzieć w jaki sposób ustala się wysokość składki. Polecam zajrzeć tu https://hotmoney.pl/ile-kosztuje-ac-od-czego-zalezy-cena-ubezpieczenia-ac-auta/. Osobiście byłam bardzo zaskoczona tym, jak drogie są te ubezpieczenia, ale trzeba przyznać, że w wielu sytuacjach są pomocne. Dobrze mieć zaufanego agenta ubezpieczeniowego, który może w tym temacie doradzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org