środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Pijany zaatakował ratowników

Czy w końcu coś zmieni się w prawie karnym,żeby za takie zachowania stosować naprawdę surowe kary?Człowiek niesie pomoc i jeszcze dostaje fizycznie lub słownie.Dla zwyrodnialców nie powinno być pobłażania!!! Służba medyczna nie jest taka lekka i tak dobrze płatna,żeby jeszcze osoby ją pełniące miały za to płacić przykrościami słownymi lub urazami fizycznymi.
Przy okazji chciałbym złożyć gorące podziękowania za opiekę,jaką zostałem otoczony na oddziale chirurgicznym naszego,łomżyńskiego szpitala.Wspaniały personel,który na każdym kroku pomagał w walce z ogromnym bólem.Szczególne podziękowania dla pielęgniarki,która mnie nakarmiła,kiedy nie byłem w stanie sam tego zrobić oraz Pani doktor,która uśmiechem i miłym słowem pomogła przetrwać psychicznie najgorszy okres bólu.Takie osoby trzeba szanować.Jeszcze raz dziękuję i wierzę,że nie tylko ja mam takie wspomnienia z pobytu na tym oddziale.Jednocześnie życzę samych sukcesów,wytrwałości,uśmiechu oraz wszystkiego co dobre i miłe w NOWYM 2019 ROKU :-)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Pijany zaatakował ratowników   
patriota71 31-12-18 19:05 
 Re: Pijany zaatakował ratowników   
rozowe okulary 31-12-18 21:08 
 Re: Pijany zaatakował ratowników   
c2h5oh 31-12-18 22:15 
 Re: Pijany zaatakował ratowników   
Gumiś1212 01-01-19 05:16 
 Re: Pijany zaatakował ratowników   
patriota71 01-01-19 19:23 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org