piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Korepetycje z matematyki

Myślę o dawaniu korepetycji z matmy uczniom klas podstawowych ewentualnie liceum (matura podstawowa). Jako student (czołowej polskiej uczelni) chciałbym dorobić i podreperować własny budżet. Posiadam widzę wystarczającą, by nauczać młodszych. (chociaż daleko mi do doktoratu z matmy ). Niejednokrotnie pomagałem innym w matmie, więc sam pomysł nie jest \"wyssany z palca\".

Lecz czy w naszym skromnym mieście jest jeszcze zapotrzebowania na korepetycje z tego przedmiotu? I czy znaleźliby się chętni?
O ile w innych miastach wielu studentów uczy, tak u nas to raczej rzadki proceder.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

Dobry korepetytor zawsze znajdzie chętnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

Byłabym zainteresowana korepetycjsmi dla syna w gimnazjum poproszę o jakieś namiary aby się skontaktować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

która klasa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

kl.3 chodzi o przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

Ty się pytasz jeszcze? Matma to zmora 70%? społeczeństwa. Tylko czy umiesz tłumaczyć tu jest pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

klasa 3 i gimnazjum ludzie przecież to podstawy matematyki. Najprostsze zadania to rodzic powinien wytłumaczyć. To nie fizyka kwantowa. I nie piszcie czy umie tłumaczyć wystarczy chcieć i usiąść z dzieckiem porozwiązywać przykłady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

co innego jest nie umieć a co innego że rodzicowi się nie chce bo siedzi w zapierdziałym fotelu i seriale ogląda natomiast dziecko w kompie , tablecie lub telefonie i najlepiej niech nie przeszkadza. Rodzice więcej czasu dla dzieci mniej komputeryzacji. Jak wygląda rodzic który załatwia kogoś do korepetycji dla dziecka na nieuka tak wyglądacie na głupków co nie umieją przyziemnych zadań. Natomiast w starszych klasach jak dziecku / nastolatkowi się nie chce to żadne korepetycje nie pomogą. W czasach dzisiejszego dostępu do internetu można wszystkiego się nauczyć nie wychodząc z domu wystarczy umieć czytać / słuchać i chcieć. To nie czasy co po bibliotekach lataliśmy za książkami z przedmiotów technicznych i można było. Dziś są różne możliwości do samodzielnej nauki. Rodzic co jedynie powinien zmotywować dziecko, nastolatka do chęci nauki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

gogus.Filozof grecki się znalazł,co sam jest baranem i ****** umie ,ci co mają tyle do powiedzenia zazwyczaj mało umieją.Odśwież sobie swój zasrany fotel i nie wpieprzaj się w temat o którym nic mądrego nie umiesz powiedzieć.Jak masz dostęp do intrnetu to ucz się tych podstawowych zadań bo trudniejszych nie pojmiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

haha prawda w oczy kole - jak pisałem wystarczy chcieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

Jak byś wiedział tyle co Ja to by Ci łeb eksplodował. Nie ośmieszaj się korepetycje dla dziecka 3 klasa zadania typu 2+3 = 5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

I tylko tyle wiesz no jasne ,i co łeb ci od tego eksplodował? dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

gogus ty w 3 klasie gimnazjum rozwiązywałeś zadania typu 2+3=5? To chyba niezły orzeł z ciebie, że aż tak ci musieli program dostosować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

O drugi AS wielka różnica 3 gimnazjum to też podstawy by funkcjonować. Całe forum z was leje że do takich podstaw korepetycje. Ale ja rozumiem do tej pory są ludzie na wsiach co 6 klas skończone mają a paski na dresach oznaczają poziom inteligencji. Dajcie adres to przyjadę i was douczę za darmo byście procenty znali nie tylko z butelki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

Taki wykształcony, a ciągle na robotę w Łomży narzekasz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

A skoro gimnazjum to takie podstawy, to czemu nie potrafisz nawet poprawnie stosować interpunkcji? Tego uczą chyba już w podstawówce? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

Bo uczyłem się języków obcych i matematyki by kasę liczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

Rozumiem, na język ojczysty już sił zabrakło... I co? Nie ma pracy dla ludzi z twoim wykształceniem? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

Pomarzyć możesz o takiej pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

Widać że ty marzysz :D

Jak na razie to widzę, że zajmujesz się wertowaniem ogłoszeń na tym portalu, a wiedzę o życiu i stawkach w Warszawie czerpiesz z OLX :D

Chyba jednak się nie zamienię :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki


Zakładając temat zapomniałem dać jakiegoś kontaktu do siebie. Oto mój mail iker.211@onet.pl . Numeru nie podaje. I tak jest on oblegany przez sprawy uczelni i stricte towarzyskie. Czy jestem dobry? Nie będę kłamać, że jestem mistrzem w nauczaniu. Jednakże jeszcze nie zapomniałem jak to jest być uczniem, więc posiadam dużą dozę zrozumienia do nierozumiejących podstaw. Skoro sam siebie nauczyłem na pełną setkę z obu matur matematycznych to coś tam umiem. :D


PS: W tym kraju nawet z tematu korepetycji można zrobić powód do kłótni. Zasmucacie mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

I na chwilę obecną pasują mi wyłącznie piątki oraz weekendy. Mam nadzieję, że to nie zrazi wszystkich ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

Myślę, że terminy korepetycji w weekendy to trochę słabo, ludzie zazwyczaj gdzieś jeżdżą z dziećmi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

Matma potrafi dać się we znaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

Polecam :) https://www.matematikon.edu.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

to jest ważne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Korepetycje z matematyki

Jeśli potrafisz dobrze wytłumaczyć matematykę a także masz cierpliwość i podejście do uczniów to na pewno znajdą się chętni.
________________________________
Gdzie leasing?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org