czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Następna Super praca

Drukarnia zatrudni mężczyznę na stanowisko pomocnik drukarza. Wynagrodzenie 13,70zł/h. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. CV na adres: kadry@jda.

Co kilka dni się powtarza 13,7zł dobre to już sprzątaczka ma więcej. A tu tachać rolki z papierem lub ryzy spoko a najlepsze niepełnosprawny hahaha jak ktoś niepełnosprawny ma dźwigać. Ale pewnie jak się kombinuje by ZUSu nie płacić i jak najmniej pracownikowi raczej praca bez szans na awans i rozwój kto tam nie poszedł to odchodzi po kilku dniach i znowu ogłoszenie ale co tu oczekiwać od pracodawcy jak oferuje 13,7zł brutto pewnie przecież nie na rękę. Ale warto zawsze zadzwonić i się dokładniej popytać a może to faktycznie super praca XD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna Super praca

13,70 sprzątaczka? daj namiar to się na weekend przebranżowię

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna Super praca

Super wyzysk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna Super praca

Obozy pracy w łomży pod patronatem k.k....a tu jest z forum jak tu w komży traktowani (raczej tratowani)są ludzie...i takich przypadków jest mnostwo..Re: UNIGLASS, DOMEL i VAN PUR (albo raczej WAM PIR) czyli podlaskie obozy pracy. ARBEIT MACHT FREI...
Autor: Kurek 1 (---.dynamic.gprs.plus.pl) Data: 05-10-18 19:42

Ja pracowałem w dwóch z tych trzech firm i moje odczucia niewiele sie różnią od tego co pisze Lord Sith. Całkowita pogarda dla pracowników produkcyjnych i okropne warunki pracu. A takie bzdury o chlaniu i nicnierobieniu moga tylko pisać ci ktorzy nigdy nie byli tam na produkcji. Żenada!!!

Kurek

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna Super praca

Anatolek dałeś przykład z dnpy bo gostek co założył temat o obozach został zwolniony z pracy za chlanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna Super praca

bigi2004 13,7zł brutto to 8godzin dziennie 21dni pracy miesięcznie = 168h x 13,7zł = 2300zł i tu porównanie Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej 9 czerwca 2018 r. zaproponowało, aby w 2019 r. pensja minimalna wynosiła 2250 zł brutto.

Czytaj więcej: https://gloswielkopolski.pl/pensja-minimalna-2019-zobacz-ile-zarobisz-na-reke-a-ile-brutto-najnizsza-krajowa-placa-miesieczna-i-stawka-za-godzine-pracy/ar/13249188


Czyli bigi bez łaski te 13,7zł sprzątaczka zarobi. - pozdrawiam sprzątaczki dzięki wam mamy czysto u nas w biurze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna Super praca

To Jankowski, ta drukarnia tak ma tak od 20 lat. Jazda jak najtaniej, na niepelnosprawnych z grupa inwalidzka, a obowiazkow setki, z wymaganiami \"\"Biblia Photoshop\" 600 stron, na pamiec. Kazdy kto sie u Jankowskiego zalapal na prace to potem poszedl z wielka ulga do pracy w drukarstwie gdzie indziej, za wieksza kase i poszanowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna Super praca

Moim zdaniem warto zastanowić się nad podjęciem pracy poza granicami kraju. W Niemczech na przykład od jakiegoś czasu wzrasta zapotrzebowanie na opiekunki osób starszych. Sama zastanawiam się nad podjęciem pracy w tym zawodzie. Na https://bravecare.pl/o-nas/ znalazłam informacje w tym temacie, które bardzo mi się przydadzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następna Super praca

Pakuj walizy i zasuwaj lepiej zarobisz jak wklejać te debilne reklamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org