czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca w lomzy

Cze jak w lomzy jest ze znalezieniem pracownika? Jakie stawki w budowlance I Jakie na remontach?
Planuje otworzyć firmę budowlano-remontowa, jest sens pchać się w Łomżę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

szczerze to teraz jest tego tyle ze hej,ale przeciez mozesz otworzyc firme w Łomży a pracowac w delegacji za dwa,trzy razy wieksze pieniadze :)

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

za 30zł h na rękę już od jutra przychodzę 8h dziennie nawet z domu nie będziesz musiał wychodzić tylko adres materiał i co trzeba zrobić będziesz jak wielki prezes lub ojciec dyrektor. Możesz już się rozglądać za nowiutką furą i domem tyle kasy będziesz miał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

Za tyle to i ja zdejmę garnitur i ubrudzę swoje ręce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

nie przepychaj się ja pierwszy byłem XD. A tak poważnie to już nie długo tyle będą płacić fachowcom. https://www.olx.pl/oferta/zatrudnie-posadzkarzy-laciarzy-brygadzistow-od-20-do-42-zl-godz-CID4-IDwDBez.html#96440c2150



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

Dzięki za odpowiedz kali, od kilkunastu lat jestem za granica i w lutym wracam do kraju, ze względów rodzinnych padło na Łomżę stad to pytanie
Gogus czy ja napisałem ze szukam? Kupuje dom w SSO i chce go wykończyć zanim zaczne cos rozkręcać. Interesują mnie stawki za pracownika/ pomocnika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

Cze jak w lomzy jest ze znalezieniem pracownika? to przedstawiłem stawkę i warunki i zobacz że za tyle będą chętni nie dotyczy nawet garniak zdejmie a on nawet w garniaku śpi. W dodatku masz link z ofertą że stawki od 20 -42 zł więc wszystko na temat. Bo jak liczysz że za 100wkę przyjdzie pomocnik i będzie ci wsio robił to jesteś w błędzie. Jak chcesz firmę budowlaną to zapomnij w Łomży o przetargach na pewno nie wygrasz przetargu na kibel za 390 tyś a nawet za taki na 200 tyś. Jesteś skazany w Łomży na prywatnych inwestorów ALE i tu masz przykład sam z siebie do kogo pójdziesz robić wykończeniówkę skoro wszyscy jak i ty sami chcą wykończyć a tylko pomocnika szukają. W dodatku otwierając pierwszą stronę ogłoszeń typu Usługi na tutejszym portalu będziesz miał 30 ogłoszeń typu usługi z czego 13 to usługi budowlane to jest twoja konkurencja w żadnej branży takiej nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

Ta tylko te ceny to na posadzkach a tam nawet Ukraina nie chce robić. Od 10 do 25 takie są realne stawki w Łomży na wykończeniu

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

gogus konkurencja to firma ktora jest na poziomie twoich uslug lub lepsza, to ze jest pelno partaczy to wiemy chyba wszyscy, 40 za godzine wydaje mi sie przesada ale jak wspomnialem wczesniej nie orientuje sie w tym temacie i poznaje rynek, zastanawiam sie po co ludzie za granice jezdza skoro prawie 5 do reki przytulic mozna
tak mi sie przypomnialo jak malolata kiedys wziolem z ogloszenia niby fachura od podlog za 90f dniowki 9 godzin,pierwszy dzien bez zastrzezen,drugi z rana zanim wypilem kawe zdazyl sie zecpac ze nie kontaktowal po 15 minutach, zanim go pogonilem wpadl inwestor, robote skonczylem ale wiecej sie nie odezwal, tak to jest z tymi fachowcami z reguly, mija kilka dni i znow fachowiec szuka pracy


https://www.youtube.com/watch?v=Oza1YwT34Ls

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

90f?jaka stawka taki pracownik...

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

Nie jaka stawka tylko niestety taka polska mlodzierz panie kolego, w szkole nauczyciel boi sie ucznia, brak obowiazkowej sluzby wojskowej i na koniec 500+,
Powoli robi sie grecja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

I tu się z Tobą zgadzam. Lepiej wziąć pracownika 50 letniego niż 20 latka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

Czasem bardzo ciężko znaleźć odpowiednie zatrudnienie, dlatego trzeba szukać, sprawdzać i korzystać! Co mogę Wam polecić? Przede wszystkim stronę http://getfitnow.pl/Praca-w-Warszawie-dla-kazdego Dowiecie się, w jaki sposób szukać pracy w konkretnych miastach, więc myślę, że to bardzo pomocne rozwiązanie dla każdego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

Gdzie znaleźć dobrą pracę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

Nie mogę uwierzyć w to szczęście! Znalazłem na stronie internetowej wyjątkową ofertę pracy. To dokładnie to, czego szukałem/szukałam - praca w dziedzinie, która mnie pasjonuje, w dynamicznym i profesjonalnym środowisku. Już nie mogę oferty pracy kraków się doczekać, aby wysłać swoje CV i przedstawić się rekruterom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w lomzy

Może komuś się przyda, szukałem pracy w Powiatowy Urząd Pracy w Łomży. Wszystkie otwarte stanowiska tutaj https://www.praca.pl/s-pup,lomza.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org