piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ginekolog-który WYMRAŻA nadżerke?

Witam.W badaniu ginekologicznym zostala stwierdzona u mnie nadzerka.Lekarz zaproponowal leczenie jakimis ampulkami co nie jest skuteczne.Czy ktoras z kobiet miała taki sam problem i moze polecic ginekologa ktory nie przypisuje lekow ktore dzialaja chwilowo a wymraza nadzerke? Podobno to najlepsze rozwiązanie. Szukam ginekologa na NFZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog-który WYMRAŻA nadżerke?

Póki wyniki cytologiczne są w porządku to nie zawsze jest konieczność ruszania nadżerki, radzę skonsultować się z innym lekarzem. Ja o swojej nadżerce wiem od około 9 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog-który WYMRAŻA nadżerke?

Również radzę skonsultować z innym lekarzem. Kiedyś na wizycie w prywatnym gabinecie pani dr stwierdziła u mnie nadżerkę i zaproponowała wymrażanie. Z racji że wizyty prywatne i to wymrażanie by mnie troche kosztowało, poszłam do innego lekarza na nfz. Gdy ten nic nie wspominał o nadżerce, sama go zapytałam i powiedziałam o tej wizycie u innej pani dr. Lekarz stwierdził że żadnej nadżerki nie mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog-który WYMRAŻA nadżerke?

Pękała polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org