czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
18nastka

Hejka. Zbliżają się 18naste urodziny mojej siostry i szukam dla niej jakiegoś pięknego prezentu. Młoda bardzo lubi biżuterię i wpadłam na pomysł żeby jej coś ładnego zamówić. Co o tym myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18nastka

Skoro lubi biżuterię to pewnie nigdy nie ma jej za dużo;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18nastka

dobra , dawaj link do ogłoszenia ,sklep z biżuterią i spadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18nastka

Nie mam linka do sklepu z biżuterią. O co Ci chodzi??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18nastka

Ten link to zapewne do założyciela tematu (z Rzeszowa) bo to troll który założył temat by wkleić link za parę groszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18nastka

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18nastka

Myślę, że to super pomysł. Może np. jakiś fajny zegarek? Ja kupiłam siostrze na 18stkę właśnie zegarek, taki, który sama sobie wybrała. Wolałam, żeby nie było niespodzianki, ale, żeby naprawdę jej się podobał. Więc może też lepiej zapytaj siostry co dokładnie by chciała dostać? Niech sobie sama wybierze, to będzie pewne, że jej się spodoba. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18nastka

Jak lubi biżuterię to biżuterię ;) Najlepiej jakiś naszyjnik albo pierścionek, bo mi, jako facetowi, kolczyki już się nie podobają ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18nastka

ISP - ostnet i zapytanie \"co o tym myslicie?\" - jak zwykle bedzie wklejenie linku reklamowego daleko od Lomzy przez firme dziada co to nie umie sie zareklamowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org