czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wycieczka

czy organizuje ktoś z łomży lub okolic jakieś wycieczki do sanktuariów maryjnych lub jakiś miejsc świętych
proszę o namiary i numery telefonów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wycieczka

Paplak z politycznego powinien wiedzieć. To jego działka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wycieczka

\" ...do sanktuariów maryjnych lub jakiś miejsc świętych...\"

\"Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie kłaniaj się im ani nie daj się zwieść do służenia im…\"

Demon ZŁA ma się dobrze ma siedzibę przy dawnym Cyrku Kaliguli w Rzymie

Łomżyniacy to w większości ludzie uczciwi i dobrzy i omijają szerokim łukiem skupiska ludzi złych, nie dają się nabrać na złotem haftowane ornaty.

--
„Kościół nie lubi owiec, które nie pozwalają się strzyc swoim pasterzom” – Tomasz Becket.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wycieczka

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wycieczka

a co to za paplak ma może ktoś do niego namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wycieczka

wznawiam temat proszę o odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wycieczka

Ja tam nic o tym nie wiem. A widząc, jakie odpowiedzi tu padły, to inni są chyba tak samo słabo poinformowani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wycieczka

Bpt Emanuel z Ełku.Byłem z nimi w Medjugorje.Mają przystępne ceny i można zabrać się z Łomży. Organizują też wycieczki do innych miejsc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org