piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zgłoś spam

Propozycja dla admina, taki dodatkowy przycisk. Szybciej mógłby zareagować.
Śmieci zalewają forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgłoś spam

Takiego guzika może nie być bo Admin może sam te reklamy wkleja???? Adminie zapraszamy do rozmowy co ty na to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgłoś spam

antyklakier dobry pomysł
Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgłoś spam

forum nie zmienilo sie od xx lat. myslisz ze ktos w speed moze wiedziec jak to zrobic? Ja - po tym co tu widze przez caly ten czas to szczerze wątpie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgłoś spam

od xx lat, z tego co widze to gdzies od 2005 roku, wiec juz i xx stuka

aha, przepraszam musze z szacunkiem \"Speed s.c.\" bo jeszcze podadzą do sądu za zniewage, obraze i niesłuszne oskarżenia, przedstawiając że sukcesywnie co roku dodawali 1 opcję, żeby po roku ją usunąć...

sorry, tak to widze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgłoś spam

Moze i korzysta ale oplacic www, na serwerze to sa pewne koszty, ruch jaki generowany. admin musialby miec jakis profit z obcych linkow a linki na tym forum to sa zawsze obce a nigdy lomzynskie za sreklamy platne sa juz lomzynskie.
Na zdrowy rozum - kto z Lomzy bedzie korzystal z uslug firmy z Wroclawia, Poznania jakie to najczesciej sa wklejane jak te sama usluge czy produkt znajdzie gdzies w Lomzy albo okolicach?

a te spamy typu - \"co myslicie o tej maszynie przemyslowej?\" to wogole nie na temat bo to zawsze cos co jedynie specjalistyczny biznes kupi a nie taki prosty czlowiek z ulicy wiec jaki zysk z tego na takim forum ogolnym

teraz spamerzy odswierzyli cos z 6 watkow o meblach na zamowienie, i to w 1 dzien. spomaerzy tutaj nie korzystaja ze specjalistycznych forow gdzie im byloby latrwiej wcisnac te barachlko co sprzedaja, tylko z forow ogolnych, gdzie sie gada o wszystkim ale nie ma takich specjalistycznych tematow, wiec dla nich reklama tego barachla to zysk zaden tak naprawde.

To raczej sa nieudolne agencie reklamowe, bo ciezko mi zgadnac o co tym debilom chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgłoś spam

pozycjonowanie strony
chyba o to tym gościom od reklam chodzi
nie widzę powodu by im to ułatwiać, skoro mi życie utrudniają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgłoś spam

Moze pisac do firm ze zaplacili za reklame firmie ktora ich zle, daleko od siedziby reklamuje?
Jakas zmasowana akcja by dala efekt, typu zalanie konta email takowej firmy plikami sporych rozmiarow aby zapchac email, oni na tych www nie maja jakichs zbytnio pojemnych kont.
No ale trzeba do tego wiecej uzytkownikow i pare minut czasu
Wygladaloby to tak:
Spamer wstawia nam te na te lomzynskei forum link z jakims dziadostwem, my robimy aparatami, telefonami fotki ekranu z tym linkiem w maksymalnej rozdzielczosci - chodzi o to zeby fotka miala jak najwiekszy rozmiar i wyslajmy owa fotke albo kilka do owej firmy co to ja spamer reklamuje. Migiem im to zapcha email i byc moze ktos ruszy dupe do firmy reklamowej co to oni robia i za co kase dostaja.
Najwiecej tego gowna to jest z Wroclawia, tam ci spamerzy reklamuja i po trochu z innych miast.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org