piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pani dr Jolanta Dębowska ul polowa

Co sądzicie o tej pani?Pracuje w przychodni lekarza rodzinnego na polowej.Jest bodajże pediatrą.

new

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani dr Jolanta Dębowska ul polowa

Napiszę tak miałam kontakt z ową przychodnią i lekarzami tam pracującymi przez wiele lat, jak dla mnie najlepszym pediatrą bez dwóch zdań w tej przychodni była Pani Sławińska, gdy potem przyjmowała coraz mniejszą liczbę pacjentów przepisałam córkę i siebie do innej przychodni, w której jesteśmy do dziś.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani dr Jolanta Dębowska ul polowa

Trafiłam do tej Pani dwa razy,jak nie było naszego lekarza i powiedziałam że nigdy więcej.Do dzieci nie ma w ogóle podejścia.Co do dorosłych to się nie wypowiadam bo nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani dr Jolanta Dębowska ul polowa

Ja właśnie z córką trafiałam kilka razy i dlatego przeniosłam się gdzie indziej jak coraz trudniej było z wizytą u Pani Sławińskiej.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani dr Jolanta Dębowska ul polowa

My bodajże trafiliśmy do tej pani na pogotowiu, powiem krotko: żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org