piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fryzjer męski.

W raz zamknięciem zakładu fryzjerskiego na ulicy Dwornej, skończyła się era prawdziwego męskiego fryzjera. Byłem u paru osób ba strzyżenie męski i usługa pozostawia wiele do życzenia. Króluje era elektrycznej maszynki oraz zero dokładności w strzyżeniu włosów. Posiedzi człowiek 5 minut i za byle jakie strzyżenie zapłaci 20 dychy . Może ktoś z forum poleci naprawdę dobrego męskiego fryzjera. Za dobrą usługę można zapłacić i więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer męski.

no nie wierzę Pan Karol zamknął zakład ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer męski.

Zakład fryzjerski dla Panów Konrada Wallenroda 13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer męski.

No niesamowite wprost/ myślę że nie skończyła się jeszcze narażie ta era. są jeszcze zakłady fryzjerskie w których siedzi się się dłużej niz 5 minut na fotelu używa się brzytwy.i nożyczeki ma szacunek do klienta P Karol był nie jedynym fryzjerem w Łomży z takim stażem są jeszce inne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer męski.

Brzytwy używają na życzenie klienta. Ze względu na zarażenie się HCV. Kiedyś nikt na to nie zwracał uwagi, ale teraz czasy się zmieniły.
Jak poprosisz to użyją brzytwy. Niektórzy przychodzą z własną maszynką jednorazową i proszą żeby nią włosy z karku zgolić.
A jest dobry fryzjer w Łomży i nie strasznie drogi. Kolego też testował kilka zakładów i został przy tym na Kazańskiej. Wcześniej na Mazowieckiej u Pani w blond włosach na górze zaraz przy wejściu od ul. Zawadzkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer męski.

Każdy fryzjer jest dobry. Trzeba wziąsć poprawkę na klienta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org