czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
projektowanie stron

Siema! Posiadam własny sklep internetowy i szukam jakiejś dobrej i rzetelnej firmy która mogła by zrobić projekt mojej nowej strony www polecicie mi jakąś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektowanie stron

Akurat na tym forum lomzynskim to byly linki do takich firm ktore mialy same negatywne opinie w inernecie i to calkim niedawno byli tacy co pytali sie o to samo. Wiec z opini jakie mozna poczytac o tych firmach reklamowanych przez spamerow same negatywne tresci, opoznienia, zmiana zalogi, zaloga musi przejac zadania po innych. Portal Go Work duzo mowi z kogo uslug lepiej bnie korzysdtac bo potem jest jedynie wklejanie linkow z reklama po forach dyskusyjnych a nie profesjonalna reklama

Firma co wkleja spamerski link po forach to dziadowska firma i lepiej jej unikac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektowanie stron

Firma co wkleja spamerski link po forach to dziadowska firma i lepiej jej unikac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektowanie stron

Nie wklejaj nam tu śmieciowych reklam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektowanie stron

nie polecam tych pseudo fachowców z linku powyżej. jednym słowem dramat ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektowanie stron

reloxa4l napisał(a):

> Siema! Posiadam własny sklep internetowy i szukam jakiejś
> dobrej i rzetelnej firmy która mogła by zrobić projekt mojej
> nowej strony www polecicie mi jakąś?


Bardzo rzetelną firmą jest projektowanie-stron-gdansk.com.pl polecam z własnego doświadczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org