czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy powstanie film \"Rabini\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

;) Jak w temacie.
Czy Problem \"Kleru\" dotyczy tylko Kościoła Katolickiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Żydowscy rabini ratują dzieci przed polskimi księżmi. Taki film miałby szansę na Oscara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Szczególnie te ze strefy Gazy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

ilu masz rabinów a ilu ksiezy w tym kraju?
Jak już powstaną wszytskie filmy o grzechach duchownych (róznej maści duchownych) bedzie i o.. wola artysty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

rozwine mysl, a co tam...
Żydowscy rabini, razem z arabskimi imamami ratują dzieci przed polskimi księżmi. Taki film dostalby Oscara!
A czy \"szanowne forumowicze\" nie widza, ze rzecz tyczy Polski, gdzie 95% spoleczenstwa to podobno katolicy? I ze to wlasnie ksieza maja nieograniczony dostep do naszych dzieci a nie rabini czy inny szmelc z niebiesiech? PiSdzia jego mac...

\"Czy Problem \\\"Kleru\\\" dotyczy tylko Kościoła Katolickiego?\" - w Polsce w 95% tak, dotyczy katabasow, ziemskich namiestnikow pambucka....




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Ilu ze znanych ci osobiście księży jest takich jak w filmie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

chcial bys z imienia i nazwiska? czy z parafi i plebanii?




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

ciekawe ilu Żydów zna osobiście ten barani łeb Autor: to.ja4 , a może jeszcze i do tego w Łomży ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

On myśli, że jest otoczony Żydami. Że jego niepowodzenia to wina Żydów. Że jak ktos ma nowy samochód, to jest Żydem. Że tylko Żydzi mają ładne żony - Polki. A brzydkie kobiety to Żydówki.
Może nawet jego żona jest Żydówką, gdy każe mu wynieść śmieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Chrystus też pewnie był Polakiem z dziada pradziada - Słowianinem ?
... i nieprawda, że był Żydem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Autor: vonReuffen (---.elomza.pl)
Data: 29-10-18 13:26

On myśli, że jest otoczony Żydami. Że jego niepowodzenia to wina Żydów. Że jak ktos ma nowy samochód, to jest Żydem. Że tylko Żydzi mają ładne żony - Polki. A brzydkie kobiety to Żydówki.
Może nawet jego żona jest Żydówką, gdy każe mu wynieść śmieci.


Widać masz jakiś problem z Żydami.
Nie mam nic do Chińczyków, Niemców, Żydów, Rosjan pod warunkiem, że nie zacznie mnie pouczać jak mam żyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Tu cie 4 „Kler” bodzie, wolisz zeby parafianie nie wiedzili zbyt wiele... A tu psikus, parafiany wala do kin a nie na msze...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

czaruś wisi mi i powiewa ten film. A kto chce niech idzie. Gwiezdne wojny tez ludzie oglądali i oglądają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

A ten „Kler” to wojny niebianskie czy piekielne? Moim zdaniem blizej im do tych piekielnych. I to 4 powinno cie walic... i to mocno... tak zeby we lbie odezwala ci sie wlasciwa refleksja nad faktycznym stanem zjawiska pedofilii pod oslona kadzidla...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Wystarczy mi, że ciebie ten temat tak podnieca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Temat intetesujący. Odpowiedź krótka-nie powstanie. Z prostego powodu mówić można o niektórych w innym wypadku zamiecione pod dywan, albo z automatu za ukazanie prawdy przypięta łatka antysemity i aj waj na cały świat. A po rozumowaniu takich jak Czaruś skoro to daleko, nie dotyczy polskich dzieci i nie robi tego ksiądz to nie ma co dyskutować!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Kaska przestan pier.dolic glupoty! Dobrze wiesz ze nie chodzi tylko o polskie dzieci. Rzecz tyczy tego co dzieje sie w Polsce (bo film mowi o polskim klerze), a los innych dzieci i tego co sie z nimi dzieje nie jest mi obojetny. Tylko kretynka albo inna de.wotka moze pisac takie bzdury. Taka narodowa PiSda to moze i tak mysli, ale to musi byc PiSda...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Czaruś skoro nie chodzi tylko o polskie dzieci to tylko kretyn piętnuje wybiórczo a inny kretyn przyklaskuje. Wszystkie takie uczynki potępiać, wywlekać na światło dzienne i cały świat. Czarusiu tylko kretyn odczytuje to czego nie napisałam. Ja o dyskusji o dzieciach krzywdzonych przez pedofilów wszelakiej maści, a nie o tym których żałujesz a których nie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Jaki tam czaruś. Toć to nasz beznapletkowiec Paplak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

I ciekawe...

kto to ten Paplak, mając na uwadze, że kiedy jest się na paralotni, to raczej trudno udzielać się na Forum. Sadzę, iż obecne wybory samorządowe rzuciły światło na osobowości i osobliwości Łomży.


Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

A film o rabinach...

uprawiających czyny niedozwolone nie powstanie. Jest tylko jedna możliwość na taką produkcję - zrobią to wyznawcy Allaha.


Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Kaska nie darmo cie tutaj co niektorzy zowia glupia baba... Ty musisz na rynku z pietruszka albo inna cebula stac bos jak przekupka.... moze magiel...

A ciebie kmiot to juz niech niebo z wysokosci miotly zacznie interesowac... Halloween za pasem... dynie szykuj....





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

to.ty4
...raczyłeś wyświętuszyć: \"Nie mam nic do Chińczyków, Niemców, Żydów, Rosjan pod warunkiem, że nie zacznie mnie pouczać jak mam żyć.\"
...problem zasadniczy z takimi jak ty, to.ty4, jest taki, że ty żądasz od państwa by zmuszało innych do bycia takim samym kretynem jak ty..., zatem samo pouczanie to jeszcze nic złego jest...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Problem jest z tym, że żadne mniejszości nie będą nam narzucały jak mamy żyć.
To mniejszość ma podporządkować się większości, a nie odwrotnie. Pełna demokracja, prawdziwa demokracja.

Już kilka razy nam obcy chcieli zorganizować życie ale jakoś społeczeństwo odrzuciło te obce nam wynalazki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Problem jest z tym, ze jestes kretynem 4.... no ale to twoj problem.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Ale sie jaracie tym filmem jakbyscie odkryli nowy kontynent.. Dobrze, im wiecej sie mowi, tym wiecej kasy leci do tworcow. Nagle przebudzenie narodu i antyklerykaly maja pole do popisu. Jak dzieci w piaskownicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Sądzę, że p. Smarzowski zrobi prędzej czy później film o tym, jak Żydzi wspierali wyzwalającą Armię Czerwoną, jak byli naczelnikami w UB. Kwestia czasu, bo jest na taki film zapotrzebowanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy powstanie film \\\"Rabini\\\"? Czy Smarzowski nakręci podobny film o ....

Toja4 - \"Nie mam nic do Chińczyków, Niemców, Żydów, Rosjan pod warunkiem, że nie zacznie mnie pouczać jak mam żyć.\"
A Watykańscy funkcjonariusze mogą mówić Ci jak masz żyć??? Żeby tylko pouczali swoich członków kółka rybackiego ale nie, poczują wszystkich. Czy aby bez ich obecności nie może się w tym poj.eban*o parafialnym kraju nic obyć; otwarcie szkoły, drogi czy sracza publicznego ? czy nie mówią co masz żreć w piątek jak i z kim się kochać…. tylko sobie niczego nie skąpią, żrą, piją, kradną deprawują dewianci w sutannach bez żadnego ograniczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org