wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

Co z tym wykształceniem Wójta Kozickiego? Podobno ksiądz w Piątnicy na mszy zatytułował - Magister Kozicki i każdy był zdziwiony , bo podobno to technolog, a nie magister. Może ktoś coś wie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

A jakie to ma znaczenie trollu ważne co się ma w głowie papierek nie jest najważniejszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

Mozesz mieć i wykształcenie i byc głupi,teraz to wszyscy po studiach i mgr. Ksiądz widocznie chciał zareklamować wójta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

dla mnie to może mieć podstawówkę skończoną aby dobrze zarządzał gminą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

Leonie, po co te wyzwiska ? Pewne stanowiska urzędowe wymagają wykształcenia wyższego. Wiadomo , że złożono skargę, na wójta, nie ma oficjalnego stanowiska gminy, a tu nagle ksiądz operuje tytułem magistra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

Dalej nie wyjasniasz co masz wyksztalcenie, do czlowieka czy jego pracy. Dzisiaj kazdy glupi moze zrobic studia, jak nie dziennie to zaplaci prywatnie i wszystko zda.
Wasza skarga niestety nie ma zadnej mocy prawnej, bo ustawa nie naklada obowiazku wyksztalcenia dla kandydatw na wojtow. Przegraliscie to zamilczcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

aj aj obrońcy ...... tu nie chodzi czy ma w głowie czy nie .ale o to, że nie ładnie posługiwać się tytułem , którego się nie ma. Niestety jestem z innego rejonu - to nie \"mój wójt\" :) Zdziwiła mnie bardziej stronniczość księdza :) Śmieszą mnie te układy i układziki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

A może ksiundz sie pomylił,a po za tym nie wykształcenie właśnie jest najważniejsze jak dla mnie i bez szkoly mógłby być, widać że udziela się jako wójt dba o dobry wizerunek fortów i stara się.Nie oceniajmy innych po ich wykształceniu.
A z ksiundzem może żadnych układów nie mieć, a nawet jak ma to co ich cyrk ich małpy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

\"..... wójt dba o dobry wizerunek fortów ....\" hehe każdy argument jest dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

A co może to dzieki tobie Wołoszański odwiedził forty w Piatnicy i chce nakręcić program o tym ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

No tak, bo w całej gminie tylko Wołoszańskiego brakuje niczego więcej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

Kampania to mozna z siebie swinie ribic oby tylko komus zaszkodzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

A poza to viki gdzie jest taki wymog zeby wojt mial wyzsze wyksztalcenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

Może zacznę w inny sposób zamiast negować innych pochwal się viki_vi co ty osiągnęłaś/łeś w swoim życiu jakie to masz zasługi i jakie to szkoly skończone.
Poza tym brakuje jak w wiekszosci innych miast i gmin reklamy i zachety do odwiedzania lub inwestycji.Nie sądzisz że dobre pokazanie walorów regionu=zyskom z turytyki itp itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

Wymóg nie wymóg, ale posługiwanie się tytułem ?...... obrońca w postaci księdza....... :) to jest śmieszne .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

A zresztą księdzu wolno tytułować w swoim kościele kogo i jak chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

To idz to powiedz wojtowi czy ksiedzu w oczy a nie po cichu w domu wielki bochater

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wykształcenie Wójta Piątnicy Kozickiego.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org