piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pani Muzyk .

Posprząta Pani swoje powyborcze śmieci z ulic, czy czeka Pani aż MPGKiM sprzątnie i obciąży kosztami miasto ?

Skoro chce się zostać Prezydentką, to wypadało by okazać trochę szacunku mieszkańcom .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

To dotyczy wszystkich kandydatow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

Ale na licach leżą jej porozjeżdzane wizerunki a nie wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

Misia2 ,
szczylu, sama pisałaś ze dwa miesiące wstecz , że cieszysz się bo parę dni przed wyborami będziesz już siusiumajtko pełnoletnia i dostaniesz dowód osobisty a co za tym idzie pójdziesz pierwszy raz w życiu do urny wyborczej i zagłosujesz na Chrzanowskiego .

O czym tu dyskutować z taką smarkulą ?
Lekcje już dziecino odrobiłaś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

To racja jakaś plaga z tymi ulotkami wszędzie reklamy ale jaka firma taka reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

Z tymi plakatami to piękna katastrofa kampanii wyborczej Pani Muzyk.
Wielokrotnie pisałem, że plakatami wyborów się nie wygrywa, można tylko przegrać.

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

Ile lat nie miała by @Misia2 mówi prawdę. Wszyscy kandydaci którzy tak chętnie zaśmiecali miasto przed wyborami powinni posprzątać po sobie. Muzyk i Chrzanowski zostają jeszcze wiec ok, ale to co leży na ziemi powinno być posprzątane i to nie na koszt miasta tylko komitetów.

Ludzie mają oczy i widzą wszystko. Jedyną ich siłą jest głos przy urnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

Ta Pani ma nauczkę życiową i dała do myślenia innym. W życiu nie można być aroganckim i nachalnym, podpierać się klerem i wpływowymi osobami, nie wolna zdradzać swoich przełożonych, a co najważniejsze trzeba dobrze znać lokalne społeczeństwo, tego zabrakło. Nawet Prezes nie pomógł, bo też nie zna tutejszych ludzi. Osoba, która jest na siłę wciskana na stanowisko jest z góry przegrana, i tak też się stało. Bałagan po sobie należy posprzątać, ale czy tak się stanie ? zobaczymy, o wszystkim będziemy pamiętać, następne wybory za 5 lat !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

Ty speech daj sobie siana, bo już nie pierwszy raz dałeś d..pę w tył kiedy zaproponowano ci spotkanie twarzą w twarz.

Jak to mówią : KOZAK w necie P..A w świecie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

sikso, nie kłam , podaj link
- nie masz chyba na myśli pojedynczego przypadku z ostatnich dni, gdzie jakiś dvpek @bigi , czy jak mu tam, coś tam bąknął - z każdym byle c...m , za jedno, dwa słowa nie zamierzam się szarpać dziecinko, ale mu odpisałem - dzwoniłem do niego, nr. telefonu nie odpowiadał .

To ja kilka razy poważnym gościom proponowałem spotkanie i podkulili ze strachu ogony pod dvpę :)

Szczylu, a może miałem cię mała kvrewko ciągać jeszcze po sądach, jak sama tu tego niby chciałeś i walczyć z gówniarą wówczas 17to letnią, bo mnie na forum nazwała pedofilem z ukierunkowaniem na zoofilię ?
Co bym wtedy zyskał , stratę czas - a tylko przeprosiny szczyla będącego na utrzymaniu rodziców ?
Tak, ja cię smarkata nie skarżę, ale zawsze małą kvrewką cię mogę bezkarnie nazwać, młoda cichodajko :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

POkonani niech sprzataja PiS nadal walczy o Polske i o Łomze.Nie wybieramy Kaczyskiego tylko lepsze jutro naszych dzieci.Łomzyniacy nie badzcie Warszawiakami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

A gdzie jest szef sztabu pani Muzyk schował się pod ziemię chyba ze wstydu???

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

Faktycznie kandydaci powinni posprzątać po sobie mat. wyborcze. Zle o nich świadczy. Jeżeli kandydat nie potrafi zadbać o porządek w najbliższym otoczeniu, to nie zadba o Miasto i mieszkańców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

speech - ćwoku co tu do tematu ma wiek piszącej. Każdy widzi ten syf na ulicach z plakatów Muzykowej. Jak taki wyznawce z ciebie to zapie.......j i sprzątaj. Do twojej wiadomości buraku ja mam 40 lat !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

Ciekawe ile te wszystkie reklamy bilbordy kosztowały???? Zw czyja kasę tak mozna sie reklamować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

https://www.youtube.com/watch?v=xB5aeEuValw

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

kszynio4 , grzeczniej trochę ciulu :)

Po pierwsze, tu akurat wszyscy macie rację ,

i tu \" Wszyscy kandydaci którzy tak chętnie zaśmiecali miasto przed wyborami powinni posprzątać po sobie. Muzyk i Chrzanowski zostają jeszcze wiec ok, ale to co leży na ziemi powinno być posprzątane i to nie na koszt miasta tylko komitetów.\"

Uprzedzam , Muzyk nie jest z mojej bajki i jej tu nie bronę .

Po drugie, może faktycznie akurat mnie poniosło i wiek tego szczyla nie ma tu nic do rzeczy w tym konkretnym temacie .


Po prostu wypadałoby nie - \" wypadało by \"
dać nauczkę tej gówniarze , niech najpierw szkołę skończy ,
bo teraz to jej : \" kury szczać prowadzać , a nie politykę robić \" :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

KOTEK (kaczora) w WORKU !!!!!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

Jakieś dziwne emocje rozbudza ta pani Muzyk...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

Czasami się zastanawiam po co te plakaty, chyba sporo osób szuka informacji w internecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

W internecie szuka tylko ten kto chce, a na plakatach dużo więcej ludzi, chcąc nie chcąc, dostrzeże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

Pani Muzyk nie nadaje się na prezydenta. proszę przyjrzeć się ostatnim wypowiedziom. Jak emanuje złością, nie panuje nad wypowiedzią , cała roztrzęsiona, wszystko neguje, często podważa fakty. Czy w takim stanie można rządzić miastem mając jeszcze przy boku kler.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

dorota-karolina

fakt, ale przyjrzyj się i swojej wypowiedzi -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .


Misia2
szczylu , już lekcje odrobiłaś , masz od paru dni dowód osobisty, to możesz śmiało galerianko teraz łykać w autach na podziemnych parkingach, już ci kapsko nie zmoknie w przydrożnej zatoczce jak do tej pory w lesie na trasie Ostrów - Wyszków :)))
... a i tatuś już nie będzie ci lachociągu musiał opłacać internetu i komórki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

No nie, bo takich frajerów jak ty wszędzie pełno i zapłacą nawet 500zł aby tylko poczuć młode usta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

: Misia2 - galerianko ,
lachociągu nie przeceniaj się ,
pamiętasz jak mojemu kumplowi ciągnęłaś w lasku z połykiem za
gumę do żucia i doładowanie do komórki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pani Muzyk .

: Misia2 , młoda cichodajko ,

Widziałem jak pies cię jebał , za gumę do żucia i doładowanie do komórki -
krzaki aż tak się trzęsły, że nawet i mrówki z lasu pouciekały :)

Młoda suko nigdy bym ci nie dał 500zł,
za 0,50 zł możesz mi co najwyżej stopy wylizać .

Jak będziesz dalej stojąc na przy autostradowym parkingu i kvrwiszonie żądać 500zł. za numer - to ci psita pajęczyną zarośnie :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org