czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szukam potrzebującej rodziny

Jak w temacie, szukam rodziny która potrzebuje pomocy, w tym także finansowej. Najchętniej samotna matka z małymi dziećmi, koniecznie z Łomży. Proszę o jakieś namiary w wiadomościach prywatnych, reszcie która nic nie wie dziękuję. Jeśli TY jesteś w takiej rodzinie, odezwij się. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam potrzebującej rodziny

Bardzo szlachetnie.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam potrzebującej rodziny

Cóż, szukajcie a znajdziecie,ja osobiście pomagam ludziom w potrzebie np;ze znajomymi dla pana Andrzej lat 76 samotnym staruszek z ul.Piekna 1/3.Udaj sie do sióstr Benedyktynek na ul .Dworną one cię ukierunkują prawdziwie komu naprawdę jakiej rodzinie czy matce samotnej z dzieckiem jest naprawdę potrzebna pomoc.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam potrzebującej rodziny

A ja sponsora szukam no ale dzieci jeszcze nie mam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam potrzebującej rodziny

Nikt ??? Naprawdę ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam potrzebującej rodziny

w internecie to raczej oglaszaja sie oszusci, prawdziwie potrzebujacym to wstyd jest zebrac i zyja w biedze zanim gdzies pojsc po pomoc. Najlatwiej to takeij patologii, pijakom, ci nie maja wstydu upominac sie od kazdego.
Informacje o takich prawdziwie potrzebujacych to moze w MOPsie, moze u tych zakonnic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam potrzebującej rodziny

masazyske zasponsoruje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam potrzebującej rodziny

ja jestem potrzebujacy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam potrzebującej rodziny

Optymistko zastanawiałam się kilka dni nad rodziną, która by potrzebowała pomocy i chyba mam kogoś takiego, tylko nie jest to samotna matka a pełna rodzina z dziećmi. Ojciec dzieci jakiś czas temu w trakcie pracy uległ wypadkowi i została mu obcięta noga. Matka zajmuje się teraz dziećmi i mężem.Myślę że pomoc byłaby im potrzebna, jeśli oczywiście jeszcze kogoś takiego szukasz. Tylko nijakiego maila do Ciebie nie ma podanego. Nie znam dokładnego adresu wiem że jedynie są z Łomży, ale adres mogłabym zdobyć, gdyż moja koleżanka kilka lat wstecz pracowała z tym człowiekiem.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org