czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Witam. Gdzie w Łomży można wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne dla obłożnie chorej osoby?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

W Hospicjum lub kupić można z dofinansowaniem z NFZ. W Hospicjum trzeba płacić za każdy miesiąc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

W hospicjum kosztuje wypożyczenie-metalowego,starego łóżka 80 zł miesięcznie-nie warto!! proszę o kontakt na e-mail.Podam namiar na Pana z Białegostoku,który ma na stanie dużo łóżek rehabilitacyjnych.W ubiegłym roku składał takie u mojej mamy.Proszę również spytać o jakieś adresy,którymi dysponują w sklepie medycznym na Kazańskiej-ludzie wypożyczają za małe pieniądze:)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Dziękuje za odpowiedzi. Ze względów wiadomo jakich bardziej interesuje mnie wypożyczenie, ale można również spytać ile wyniosłoby kupno z dofinansowaniem.
oburzonamama - poproszę o namiar: matis7788@wp.pl. A ten pan za jaką miesięczną opłatą wynajmuje łóżka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

hello podnoszę... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

witam, poproszę namiar na Pana z Białegostoku, mail: zlotosrebro.zp@wp.pl
dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Jak musze wygladac lozko dla pani? jaka problem u pacjenta?

http://www.med.drewmebi.pl/foto/lozka_rehabilitacyjne_uzywane/lozko_rehabilitacyjne.jpg


http://bloomed.org/business.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Podaję link strony :

http://www.ortmedic.pl/oferta/wyprzedaz-sprzet-uzywany/sprzet-rehabilitacyjny-uzywany.html

i nr.tel- 85 732 01 79
502 635 221
508 168 680


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Witam. Dziękuje oburzonamama za namiary firmy z Białegostoku, ale zależało mi bardzo na czasie i przed Twoim mailem przeszukałam internet i znalazłam identyczne łózka jak z linku powyżej w Caritasie w Łomży na Rybakach. Tam jest wypożyczalnia łóżek. Łóżka są sterowane pilotem jak w szpitalu, są naprawdę super, wyglądają bardzo domowo jak mebel, są naprawde komfortowe, przestronne z opuszczanymi barierkami oraz pałąkiem na kroplówkę lub gdy chory chce przytrzymać się ręką. Razem z łóżkiem w zestawie jest zwykły bardzo gruby materac. Pan z Caritasu sam dostarcza i składa łóżko na miejscu a później demontuje i odbiera. Koszt miesięczny za wypożyczenie zestawu łózko+materac 80zł/miesięcznie + 100 zł jednorazowo płacimy za montaż i demontaż. Także jeśli ktoś potrzebuje takiego sprzętu to naprawdę polecam wypożyczyć właśnie stamtąd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Kupiłem Babci ponad rok temu za 1200 PLN

np. http://allegro.pl/lozko-rehabilitacyjne-elek-sterowane-pilotem-gw-i4468465720.html

Poszukaj w necie i kup.
Nie wypożyczaj od czarnych hien z Caritasu, którzy mają na to dotacje od ludzi, takich, jak my.

Montaż Ci wytłumaczę \"obrazkowo\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Auriska-cieszę się,że udało się wypożyczyć.Tak jak opisałaś(moja mama ma identyczne),ale wypożyczanie Bóg raczy wiedzieć na jaki czas pochłonie masę pieniędzy i ....!Masakra ma rację,że lepiej kupić,a montaż nie jest skomplikowany :)nie wiem jak wygląda sytuacja zdrowotna Twojej mamy,ale na dłuższą metę--przyda się zakup takiego łóżka.
Pozdrawiam :)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Poszukaj na stronie www.strefa-zdrowia.com.pl. Swego czasu stąd zamawialiśmy wózek aktywny Simba dla maleństwa. Dobry sprzęt, a sam sklep sprawnie prowadzony, nie trzeba długo czekać na dostawę, inna sprawa, że produkt został bardzo solidnie zapakowany i dostarczony bez najmniejszych uszkodzeń. A różnie to bywa przy takich zakupach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

oburzonamama , na własnej matce chcesz oszczędzać ??

Szkoda że ona nie wie kogo wychowała :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

A co Ty możesz wiedzieć o mojej matce i o mnie ? chyba nie masz zielonego pojęcia jak wygląda opieka na osoba leżącą od 2 lat i nie jest tutaj potrzebne tylko łózko,ale również:pampersy,lekarstwa,cewniki,balsamy,maście itd...


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

maruda to typowy troll,

w każdym temacie musi coś głupiego napisać, nie przejmuj się starym zdziecinniałym dziadem :)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Odświeżam temat... Czy ktoś wie czy w sobotę można się jakoś skontaktować z caritasem? a może gdzieś jeszcze można wypożyczyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Ehh dodzwoniłam się i dopiero za 2 tygodnie będzie możliwość. Może ktoś ma swoje, które mógłby pożyczyć na te 2 tygodnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Chodzi o jakiekolwiek łóżko z podnoszonymi bokami/barierkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

łóżko zwykle służy kilka lat a przy cenie 80zł.mc więc szybko okaże się że lepiej było kupić nowe łóżko na którym nikt obcy nie umierał, bo w karitasie takie właśnie są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Bujaj z tą reklamą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Są wypożyczalnie w łomży takiego sprzętu medycznego (mój wujek dla swojej żony kiedyś takie wynajmował) ale niektóre placówki Caritasu także mają takie łóżka i je wynajmują. Warto się przejść, zapytać czy nie mają może wolnego łóżka rehabilitacyjnego na stanie które mógłbyś wynająć nieodpłatnie. Jeżeli i tam nic nie znajdziesz to chyba trzeba będzie wypożyczyć coś przez internet w takim razie, ale dla mnie jest to już ostateczność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

606645165 ja dla mamy wypożyczam za 130 za mc,niestety taniej nie znalazłam,to firma z ostrołeki.Pan Darek

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Uważam, że najlepiej kupić łóżko. Można je potem sprzedać, ale własne to zawsze własne :) Bardzo dobre jakościowo i w świetnych cenach łóżka znajdziesz w sklepie Stanley Mad. Na pewno znajdziesz takie, które będzie pasować do Ciebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Duży wybór łóżek jak i materacy znajduję się tu, zauważyłem że są tam dobre i przystępne ceny: http://abcreha.pl/pl/c/Lozka-rehabilitacyjne/34

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Jak by kto potrzebowal wkladu do lozka elektrycznego tz body dobrej firmy to jestem w stanie oddac za darmo.

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Osobiście polecam łóżka rehabilitacyjne marki ELBUR https://prometal-elbur.pl/oferta/lozka. Modele posiadające regulację wysokości leża - są bardzo wygodne w użytkowaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

Interesuje mnie jestem ciekaw Waszych opinie. Po przeczytaniu kilku artykułów w sieci natknąłem się n artykuł „Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, łóżek rehabilitacyjnych czy wózków inwalidzkich jest najlepszą alternatywą dla osób w bardzo trudnej sytuacji materialnej, które muszą bezzwłocznie wyposażyć się w rozmaite sprzęty umożliwiające codzienne funkcjonowanie i skuteczną terapię. Jeżeli czas trwania rehabilitacji nie jest zbyt długi, a schorzenie nie wymaga specjalistycznego dostosowania sprzętu do indywidualnych potrzeb chorego, zapewne warto skorzystać z oferty wynajmu, zamiast jednorazowo wydawać duże kwoty na drogi, profesjonalny sprzęt. „ A co wy sadźcie czy kupować czy lepiej wypożyczyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

\"Interesuje mnie jestem ciekaw Waszych opinie\"

Widać że niewiele lat edukacji za tobą więc najlepiej wróć do szkoły i naucz się poprawnie pisać. Przyda ci się w życiu. Jest szansa że znajdziesz lepsza pracę niż wklejanie linków za parę groszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łóżko rehabilitacyjne gdzie wypożyczyć?

W Łomży można spróbować skontaktować się z lokalnymi placówkami opieki zdrowotnej, takimi jak szpitale, przychodnie rehabilitacyjne lub firmy zajmujące się sprzętem medycznym. Mogą one oferować usługi wypożyczania łóżek rehabilitacyjnych dla obłożnie chorych osób. Warto również skonsultować się z lekarzem lub fizjoterapeutą, którzy mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniego źródła wypożyczenia takiego łóżka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org