piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Chinczycy z Domelu, Van Pura, UniGlass.. Wszystko kosztem pracownika...

Lord Sith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

a tak po polsku ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Ktoś przed chwila po chińsku zamieszczał tysiące postów żeby temat podlaskich obozów pracy zsunąć na dalszy plan ale 4lomza zareagowało. Zawsze wierzyłem w niezależność 4lomza i wiem że to prawda

Lord Sith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

wyluzuj. wystarczy wejść w translator i już będzie się chińczykiem , hindusem, niemcem czy jakim tam się chce

Сен акылсыз болуп саналат

Heke hûn difikirin ku ew çînî ye tu bêaqil in

Jste hlupák, pokud si myslíte, že je to čínština

이게 중국인이라고 생각하면 너는 바보 야.

Хэрэв та үүнийг Хятад гэж бодвол чи тэнэг юм

ඔබ චීනය යැයි සිතන්නේ නම් ඔබ මෝඩයෙක්

Ju jeni budalla nëse mendoni se kjo është kineze

אתה טיפש אם אתה חושב שזה סיני

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

poza tym w translatorze wyskoczyło ze to był język koreański

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Założyciel własne firmy i płaćcie godziwe pieniądze takim pracownikom jak wy, którzy opieprzają się w każdej chwili gdy szef nie patrzy. Zobaczymy jak długo utrzymacie się na rynku. A najlepiej naróbcie sobie gromadkę dzieci i po co pracować, Państwo utrzyma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Dokładnie, darmozjady chciały by zarabiać coś ponad najniższa krajową, wstyd, i tak wam co roku podnoszą ustawowo, zapier....niczać i nie marudzić!!!
Pracodawcy też muszą z czegoś żyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

A pracodawcy niech biorą emigrantów z Europy zachodniej jak chcą się wzbogacić na pracownikach. Skończyły się czasy za najniższą krajową .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Powinieneś winić nasz socjalistyczny rząd. 500+, wyprawka, zwiększenie liczby urzędników, dziwne i niepotrzebne twory takie jak samorząd powiatowy i wojewódzki, a przede wszystkim ZUS. To rząd zabiera kasę, którą pracodawca mógłby dać Tobie, a Ty się cieszysz, bo \"rząd dał 500+\".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Takie idiotyzmy o obozach pracy piszą młodzi ludzie , którzy mają bardzo małe pojęcie ogólnie o pracy. Nie lubią pracować i im się nie chce.
Ludzie , którzy nie wiedzą co znaczy prowadzenie takich dużych firm jak domel ,uniglas,vanpur...Dzięki tym firmom setki ludzi mają pobory na utrzymanie swoich rodzin... Ten , kto oczernia te Łomżyńskie firmy to Legat i Lewus do Roboty.
Tym lewusom marzy się 4-5 tys. na łapę , auto z klimą , telefon i nienormowany czas pracy + duża ilość szkoleń żeby mogli się pobawić.
ZAŁÓŻCIE WŁASNE FIRMY , ZATRUDNIJCIE LUDZI , ZAPŁAĆCIE IM PO 4-5 TYS. NA ŁAPĘ... i przystąpcie do merytorycznej dyskusji na ten temat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Niedokladnie czytasz. To nie kasa byla przyczyna odejscia np z Browaru Łomża ale tropikalne warunki i niemozliwość zachowania zasad BHP np okulary ochronne. To jak rosyjska ruletka prawie.Albo kiedys trafi w oko albo nie.

Lord Sith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Robertoxxx przeczytaj jeszcze dokladnie moj główny post... W tytule ARBEIT MACHT FREI.

Lord Sith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

To nie kasa tylko warunki i atmosfrera pracy w tych firmach. Mi tylko o to chodzi.

Lord Sith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika



Pracowałem w tych trzech firmach jako pracownik produkcyjny i wiem jak tam jest. ARBEIT MACHT FREI. Właśnie taki napis powinien wisieć nad bramą tych trzech firm. Zero szacunku dla pracownika produkcyjnego. Oczywiście nie dotyczy to pracowników biurowych. To wyższa kasta ciesząca sie ogromnymi przywilejami. Stad te firmy nigdy nie zamieszczaja ogłoszeń dotyczących pracy biurowej na 4lomza. A pracowników produkcyjnych wciąż potrzebują i będą potrzebowali dopóki nie zmieni sie mentalność podlaskiego przedsiębiorcy. Piszę o podlaskich obozach pracy bo wierzę że na zachodzie Polski jest inaczej. Myślę że wciąż jesteśmy Polską B albo Polską gorszego sortu. I jeśli ktoś teraz otwiera Łomża Jasne w bezzwrotnej butelce to niech tylko przez chwilę pomyśli dlaczego jest ono takie tanie w stosunku do Lecha czy Żywca w zwrotnej butelce 0,5 i niech pomyśli przez chwilę o tych chłopcach a nawet kobietach na hali produkcyjnej gdzie jest okropnie gorąco i okropnie wilgotno. Jest tam klimatyzacja ktorą kiedyś Duńczycy z Royal Unibrew założyli ale nikt jej nie włącza bo taka butelka bezzwrotna Łomża Jasne wtedy by musiała kosztować 3,50 a nie 2,50 na przyklad. Naprawde nie mam nic do piwa bo jest nawet dobre ale Ci chłopcy w takich warunkach nie są w stanie zachować zasad BHP. Jest wskazanie żeby nosić okulary ochronne przed szkłem ale nikt ich nie nosi bo parują i zalewają się potem. Sam mało oka nie straciłem. O pozostałych firmach to juz lepiej nie wspominać...

Lord Sith

Lord Sith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Ja też pracowałem w jednej z tych firm na produkcji i nie uważam , że to był obóz pracy. Lekko nie było ale to zakład pracy ,a nie sanatorium.
Odszedłem z tej firmy po jakimś czasie , założyłem własną firmę i jakoś daję radę chodź również jest ciężko...
Radzę Ci przestań narzekać i oczerniać te firmy tylko weź swój los w swoje ręce. Masz zawód? , potrafisz coś robić ? Załóż firmę , bądź przedsiębiorcą, a wtedy jak coś będzie nie tak będziesz miał pretensje do szefa czyli do siebie... i nie będziesz zależny od browaru , domela czy uniglasu... stworzysz sobie i swoim pracownikom warunki absolutnie komfortowe i wszyscy będą Cię kochać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

no ale coś w tym jest. Ludzie bez przyczyny się nie skarża. j

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Temat łomżyńskich firm, ich \"prezesów\" przerabiałem wielokrotnie. W żadnej łomżyńskiej firmie nie ma przede wszystkim perspektyw rozwoju ani normalności. Nie mówię tu o sobie bo zapewne znów ktoś zaraz wtrąci: weź się za robotę lub coś podobnego. Niektórzy pracują naprawdę solidnie po 60-70 godzin tygodniowo od lat w tych firmach (nie tylko w tych wymienionych) i są śmieciami dla szefa, dyrekcji czy pracowników biurowych, nawet księgowe gardzą pracownikami produkcyjnymi. Nie mówię tu że ktoś ma cię głaskać po głowie za to że dobrze pracujesz ale o choćby poszanowaniu kodeksu pracy, ja ciągle zachodzę w głowę jak przez te wszystkie lata temu firmy funkcjonują i gdzie często jest inspekcja pracy? Mam na szczęście ten etap za sobą, pracuję w firmie spoza Podlasia i od ponad roku wciąż nie mogę się przyzwyczaić że nie jestem tylko wyrobnikiem a normalnym pracownikiem, że jeśli urlop mi się należy to się należy, o normalnych relacjach z szefostwem czy pracownikami biurowymi nie wspomnę. W Łomży w żadnej firmie tego nie było i nie ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Ciągle widać ogłoszenia że potrzebują na produkcję więc ciągle ludzie odchodzą z tej pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Dobrze to wszystko ująłeś...

Lord Sith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Dobrze to wszystko ująłeś Dpg.

Lord Sith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

ludziom nie jest potrzebna praca a pieniadze to te stare dziady tak powtarzaja ze kiedys to ciezko sie pracowalo a teraz mlodzi to chca dobry samochod i komorke itp a co maja chcec jak ty dziadu gar kartoflow i butle samogony?i tak cale zycie oprocz duzy Ch... i uszy

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Ciągle potrzebują ludzi do pracy bo otwierają 2-3 zmianę pracy i kupują nowe maszyny do produkcji... i dlatego potrzebują nowych pracowników... a wam się wydaje że jak wy odejdziecie z firmy to firma padnie...
siedźcie na zasiłkach i biadolcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

ostatnio tez ktos dawał posta ze jedna z tych firm nie wypłaca nadgodzin

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Znowu atakuja Chinczycy

Lord Sith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

W Domelu czy UniGlass gościu który jest tak zwanym kierownikiem i siedzi i nic nie robi tylko patrzy w Wielkiego Brata i opierdala za byle co bo na chwile przestales cos robic - taka praca to jest praca i jakie pieniadze. Tylko jakim trzeba byc draniem zeby zgodzic sie na takie stanowisko i z jakiego pokroju ludzi sie takich rekrutuje...

Lord Sith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

To co pisał Dpg - pełna pogarda dla pracowników produkcyjnych jako ludzi drugiego albo nawet trzeciego sortu

Lord Sith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

A broni Wam ktoś rzucić takich pracodawców i taki kraj (niby Ojczyznę)??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Nie broni. Nawet imigranci wolą Niemcy niż Polskę bo tam już od dawna jest cywilizacja i kultura pracy...

Lord Sith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Założyciel tematu to niech się przyzna za ci wyleciał z Browaru... Bo z tego co ludzie mówią to za nietrzeźwość. Otóż bhp zaczyna się od nie picia w pracy. A co do rekrutacji na wyższe stanowiska nikt nie broni nikomu uczyć się, studiować, zdobywać \"papierki\". Proszę bardzo przyjdź z dyplomem inżynierii produkcji i wymagaj. A jak nic nie umiesz to droga wolna do Niemiec czy tam gdzie chcesz... A z drugiej strony to Ci się nie chce co?? ani uczyć, ani pracować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Do póki w Polsce będzie taka banda idiotów jak Ci co krytykują powyżej i bronią pracodawców to nie będzie dobrze :)

Czego wybronicie ?

W Łomzy są firmy gdzie zatrudnia się dziesiątki ludzi na czarno, płaci się psie pieniądze a wymaga się w ...

Ja rozumiem że pracownik ma być wydajny i pracować, ale wszystko działa w dwie strony.

Pracownik ma być doceniany i na pewno będzie pracował dużo lepiej, ja nie mówię tu o 500 zł premii co miesiąc ale nawet o głupie dobre słowo i poklepaniu po ramieniu, uśmiech ze strony szefa, kierownika za to co dobrze zrobiła a nie wieczny opierdol bo coś źle poszło.

Kogo wy bronicie ?

Bo co bo założył jeden z drugim firmę i ma prawo ?

no to jakie ma prawo ?

Zatrudniać na czarno, a samemu kupować kilka domów, najlepsze fury itp ?

No chyba nie tędy droga by w kraju było dobrze, bo on i pracownicy nie płacą podatków, PAŃSTWO traci a on się wzbogaca.

Zastanów się jeden z drugim jak sami byście chcieli być traktowani i tak traktujcie innych a na pewno będzie dużo lepiej.

Pozdrawiam


Ps. Łomża to straszna dziura pod tym względem ( praca i pracodawcy )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

nikt nikogo nie broni, tylko napił się gość w robocie to go wyrzucili. teraz siedzi na bezrobociu i wylewa żale ...tylko tyle. A że jest jak piszesz to masz rację, z tym się zgadzam. Ale nie wymyśliły tego firmy z Łomży... to obraz kapitalizmu, gdzie jest kilku bogatych, reszta średnich i trochę biednych... Tak było od zarania świata. Chcieli to kiedyś zmienić, ale wszyscy wiemy jak to się skończyło (komunizm). Jednak moim zdaniem zamiast się, żalić można robić coś z sobą: uczyć się, podnosić kwalifikacje, zdobywać nowe uprawnienia. Znam akurat ludzi, którzy nie mają za dużego wykształcenia, ale mają prawo jazdy C+E, uprawnienia na wózki, koparki itd. Kasa jest z tego niezła i trzeba się użalać na forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Zawsze można powiedzieć, że wreszcie może otworzyć buzię i wypluć co mu na wątrobie zalega bo i tak już pracy nie ma. Z każdej wywalili go za picie ?

Negowanie jak się czegoś nie wie to zła cecha i ona bardzo niszczy ten kraj.

I nie zwalajmy wszystkiego na kapitalizm, bo to że ktoś ma firmę to niestety ale państwo nie powinno my pozwolić na tak wielki wyzysk i traktowanie ludzi, do tego nie płacenie podatków.

Masz firmę, stosuj się do prawa bo to nie średniowiecze kiedy było niewolnictwo.

O tym podejściu mówię, do póki ludzie tak myślą jak Ty, nie będzie w tym kraju dobrze.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Właśnie to w ludziach jest problem. Piszesz, że państwo nie powinno pozwolić na wyzysk, no właśnie, a pozwala. Przywileje mają obcokrajowcy, niepełnosprawni, budżetówka itd... Chodzi, o to, że ludzie dzisiaj nie mając szkoły, umiejętności, doświadczenia wymagają opieki państwa, właśnie o to chodzi, a państwo ma ich gdzieś...Nie zwalam tu nic na kapitalizm. Po prostu mamy takie realia, trzeba się dostosować, albo narzekać....

PS. Ten gość naprawdę wyleciał za picie - znam wózkowego z browaru...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

A to taki ancymon. Nie dość, że leniwy to i wychlać lubi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Byc moze ktos stamtad wylecial za picie ale nic mi na ten temat nie wiadomo. Ja sam szybko sie stamtad zwolnilem bo gdybym stracil oko przez szklo to bym dostał nagane i nie dostał odszkodowania bo nie nosiłem okularow ochronnych. Powtarzam tam pracownicy sa narazeni na ogromne niebezpieczenstwo bo tam bhp to jedna wielka fikcja. Tam nikt nie nosi okularow ochronnych bo parują i zalewają sie potem i nic nie widac a wszystko dlatego ze nie chce sie włączyć klimatyzacji. Tam jest okropnie gorąco i wilgotno jak w lasach tropikalnych. Gdzie jest inspekcja pracy???? A powyższym komentatorom tylko współczuję takiej znieczulicy na to co sie dzieje...

Lord Sith

Lord Sith

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Nie dość, że legat, ochlapus to i podpi#rdalacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Ja pracowalem w dwóch z tych trzech firm i całkowicie popieram to co pisze założyciel tematu. Ja tylko współczuje poziomu intelektualnego tych atakujących że pewnie to legat albo że wypił. Tak moga tylko pisać Ci którzy nigdy nie pracowali tam na produkcji. Tam na produkcji wszyscy piją bo inaczej nie da się wytrzymać w tak podłych tropikalnych warunkach. I wszyscy o tym wiedza. A jesli rzeczywiscie kogos tam kiedys wywalili to tylko za to że wypił o jedno piwo wiecej od pozostałych...

Kurek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Teraz wśród łomżyńskich \"pracodawców\" były rozdawane tzw. Anioły Biznesu (sic!). Pozwolę sobie zacytować jedną anielicę że statuetką (skopiowane z artykułu na 4lomza.pl):
\"Podzieliła się też własnym spostrzeżeniem po kilkunastu latach działalności w łomżyńskim biznesie, że „jest on bardzo trudny”. Przywoływała obraz 9-osobowego kajaka, w którym trzy pierwsze osoby wiosłują z całej siły, kolejne trzy tylko gdy patrzy szef, a trzy ostatnie wiosłują pod prąd. - Tak wygląda biznes, mam nadzieję że da to komuś do myślenia \". W samej tej wypowiedzi (znając mentalność łomżyńskich \"pracodawców\" ) można doszukać się np. pretensji, totalnego braku zaufania, pogardy do ludzi którym płaci się najniższą krajową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Wszyscy piją a tylko jeden wpadł sprzedał wszystkich i żali się jacy wszyscy źli i jakie podłe warunki , jak ci gorąco to zatrudnij się w dantexie lub negresco albo w prosektorium. Twój wybór czy nosisz okulary czy też nie ale lepiej patrzeć na innych a później płacz że nikt nie nosi okularów. Trzeba było być kumatym i iść na puszkę tam nie masz ani okularów a tym bardziej wysokiej temperatury od której się rozpuściłeś i popłynąłeś ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Czego Wy bronicie??? Takiej pogardy dla pracowników produkcyjnych w Uniglassie czy Van Purze??? To że sa zmuszani do pracy czasem 14 dni pod rząd??? To tylko kwesia czasu albo ktos tam straci oko przez szkło albo dostanie udaru... Klimatyzacja w Niemczech czy już nawet w zachodniej Polsce w takich firmach to jest standard - to jest coś co sie należy pracownikowi bo żeby nosić okulary ochronne muszą być odpowiednie warunki

Kurek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Poziom intelektualny atakujących założyciela tematu jest naprawde żenujący...

Kurek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Uważacie że prawdopodobieństwo że szkoło trafi w oko w takich firmach jest małe??? Myślicie że i tak nic się nie stanie???? Piloci którzy lądowali w Smoleńsku też myśleli ze nic się nie stanie. A tam... taka mgła. Trzeba pracownikom zapewnic odpowiednie warunki by mogli nosić okulary ochronne ale jeśli warunki są tropikalne to nic dziwnego że pracownicy nie nosza...

Kurek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika


Uważacie że prawdopodobieństwo że szkło trafi w oko w takich firmach jest małe??? Myślicie że i tak nic się nie stanie???? Piloci którzy lądowali w Smoleńsku też myśleli ze nic się nie stanie. A tam... taka mgła. Trzeba pracownikom zapewnic odpowiednie warunki by mogli nosić okulary ochronne ale jeśli warunki są tropikalne to nic dziwnego że pracownicy nie nosza...

Kurek

Kurek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Im dalej na wschód tym niestety gorzej... Klimatyzacja w browarach na halach rozlewniczych w Żywcu czy Poznaniu to standard. To samo sie tyczy producentów szyb..

Kurek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Nawet w rodzimym browarze Van Pura czyli w Rakszawie na Podkarpaciu to jest standard.. Tylko nas łomżyniaków traktują jak chińczyków albo dawniej jak murzynów czyli jak śmieci..

Kurek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Imię (nazwa) użytkownika: Kurek 1
Posty: 8
E-mail: kurek11112@wp.pl

7 postów w tym temacie i jeden w bliźniaczym. Kogo ty chcesz oszukać.
Przechodziłem dziś koło PUPu i zasłyszałem, że jeden legat zwolniony za chlanie w pracy nie dostał zasiłku i się teraz pomści

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!!! Chińczycy z Domelu, Van Pura albo UniGlassu robią cenzurę!!!! Bo oni sa jak Chinczycy, zero szacunku dla pracownika

Jak za chlanie to dyscyplinarka a wtedy zasiłku nie ma . Jeśli chodzi o warunki tropikalne to na pewno prawda bo w wielu firmach w tym kraju takowe są




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org