czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ksiądz który robił zdjęcia dzieciom przeniesiony.

Nowy ksiądz który był w Piątnicy robił dzieciom zdjęcia na Religi,został przeniesiony do innej parafi.trzeba było mu sprawdzić komputer telefon czy nie ma zdjęć z pedofilia itd.jego zachowanie nie jest normalne.ostatnio złapali księdza Zamościa co robił zdjęcia dzieciom ,miał kamerę ukryta w bucie i tym butem zaglądał do przyzmiezalni itp.sprawdzili pały mu komputer a tam zdjęcia nagie samych dzieci itd.z tym księżmi to jest cos nie tak afera za afera pedofilia kasa rodziny na boku biznesy.czy to jest normalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz który robił zdjęcia dzieciom przeniesiony.

Jest taki film Kler....i wszystko jasne jak słońce, papież Franciszek poczciwy człowiek a co on sam może zmienić, tylko księga Henocha może ich przerazi.....ich panów w czarnych sukienkach.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz który robił zdjęcia dzieciom przeniesiony.

Jasiu, z ciebie taki dobry haker to mu sprawdź komputer, może tam znajdziesz i swoje zdjęcia , jak z kolan śmietanę zlizywałeś na zakrystii :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz który robił zdjęcia dzieciom przeniesiony.

speech k....a ty jestes na tym rofum dzien i noc w kazdym temacie bierzesz udzial.powiec ci tak zebym chial to bym cie namierzyl i by bylo po temaciez jestes za pewny siebie,kazdego mozna namierzysz zadne program ci nie pomorze. poprostu z olalem twoe tematy , nie takich cwaniakow ak ty namierzaja.zastanow sie czasami co piszesz ,nigdy nie wiesz na kogo natrafisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz który robił zdjęcia dzieciom przeniesiony.

Franek jest poczciwy? A to dobry żarcik....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz który robił zdjęcia dzieciom przeniesiony.

f16, pedałku namierzyć to ty możesz swoje gowno w kiblu,
tak się ci.oto chwaliłeś i odgrażałeś , czas płynie a ty na durnia i chwalipiętę synku wychodzisz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz który robił zdjęcia dzieciom przeniesiony.

Kaśka De.wotko a co ty możesz zarzucić Franciszkowi ?

... JPII był lepszy w te klocki ? Nie krył pedofilii ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz który robił zdjęcia dzieciom przeniesiony.

Smieciu speech ty **** wredne nie fikaj bo jak cie zlokalizuje to bedziesz kamienie fryz **** wredny hamie.zapamiętaj co ja pisze tak na wszelki wypadek stary dzadiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz który robił zdjęcia dzieciom przeniesiony.

pedałku, obiecujesz mi to już od kilku dni i co wychodzi z twojego hakierowania ?

przypomnieć ci strachliwa ci.oto, jak zaproponowałem ci bohaterze z za monitora spotkanie w realu toś się ze strachu obsrał ?
a pamiętasz , jak sam podałeś niby numer telefonu do siebie,
odgrażając się wcześniej jaki to z ciebie kozak i co to mi ty nie zrobisz , jak się spotkamy,
oddzwoniłem natychmiast, numer telefonu nie istniejący ... a ty głupio się tłumaczyłeś dziecinko, że mnie tylko podpuszczałeś , bo w rzeczy samej jesteś śmierdzącym tchórzem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz który robił zdjęcia dzieciom przeniesiony.

hehe

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz który robił zdjęcia dzieciom przeniesiony.

Speech ty śmiecie to chodź się spotkamy,pewnie takim tchórzem jestes ze masz kisiel w gaciach,nie sadze żebyś sie spotkać bo jestes tchorz, kozak za monitora jak piszes to jestes ty totalna ciota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz który robił zdjęcia dzieciom przeniesiony.

strachliwy pedałku, zapomniałeś o tym temacie ,
jak ogon pod dvpę podkuliłeś ?

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=792826&t=792826

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz który robił zdjęcia dzieciom przeniesiony.

ten f16 to zwykły śmieć , zero intelektulane, obsrany szczekający kundel zagrodowy.

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org