czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoła Piątnica - Religia

W szkole w Piątnicy nowy ksiądz na lekcji religii robi zdjęcia uczniom pod pretekstem lepszego ich zapamiętania. Jak któreś dziecko nie chciało zdjęcia i chowało się pod ławką \"ten\" nawet w tedy robił zdjęcie wkładając telefon pod ławkę. Czy to normalne zachowanie księdza? Dyrekcja i proboszcz podobno są bezradni. Co o tym myśleć??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

ubił bym *****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Czy rodzice zgłaszali tę sytuację Pani Dyrektor? Słyszałem, że to dzieci były bardzo wzburzone zachowaniem księdza i powiadomiły wychowawczynie. To nie jest normalne, ze ksiądz robi zdjęcia. Po co mu one? Dzieci mogły swoje imiona na kartkach napisać i postawić na ławce, żeby je ksiądz mógł zapamiętać. Ciekawy jestem finału tej sprawy. Jeśli jakikolwiek finał będzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Trzeba zgłosić na policje. To nie jest normalne zachowanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

robienie fotek to mały pikuś, stawiam diamenty p/ko orzechom, że klecha nie zebrał PiSemnych deklaracji o zgodzie rodziców na uczęszczanie ich dzieci na te, POżal się boże!, lekcje religijnej indoktrynacji zatem te zajęcia są wg prawa nielegalne





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Haha to dobę, niech mu policja sprawdzi komputer i telefon czy nie ma tam zdjęć .ostatnio zlapali księdza Zamościa to miał kamerę w bucie i nagrywał dziecię w przymiezalniach itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Sprawa zamienciona pod dywan na samym początku. Czarna mafia chroni swoich...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

f16 zna podobno dobrego hakera :)))
a ja czekam ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

kolejny pedofil..ile jeszcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

sprawdzcie na czym polega pedofilia

https://sciaga.pl/tekst/34244-35-pedofilia_choroba_czy_zboczenie

pomówienia np.na forum mogą być karalne z paragrafu,jeszcze nie zostało to udowodnione.

dzisiaj spotkanie w piątnicy jest na 17 godz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Arus77 a co ty chcesz udowadniać? Myślisz, ze dzieci z kilku klas, czyli ok. 100 osób kłamałyby, że ksiądz robi im zdjęcia? Sprawa jest oczywista. Robił zdjęcia i tyle. O dzisiejszym zebraniu też nie wszyscy rodzice zostali powiadomieni. Pytanie dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Zgodnie z wprowadzonym od września Rodo ksiezulek powinien ponieść konsekwencje.Co on robi z tymi zdjęciami?? Gdyby moje dziecko zostało tak potraktowane nieodpuscilbym.Ludzie, brońcie waszych dzieci.To jest poniżanie.Odpowiedz jest na to wszystko prosta.Zabierajcie dzieci z religii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Wstyd. Najłatwiej człowieka pomówić i zlinczować. \"Dobry\"przykład dla dzieci. Nie rozumiem,jak bez żadnych dowodów można tak postąpić z drugim człowiekiem-nie ważne czy to ksiądz, świecki, dorosły czy dziecko. Żądamy wobec nauczycieli,żeby zawsze sprawiedliwie i skropulatnie oceniali nasze dzieci-bez pochopnych i obrzydliwych pomówień,ale z siebie już trudno wykrzesać trochę sprawiedliwości i szacunku dla drugiego człowieka. Malomiasteczkowa słoma z butów wychodzi... Nikogo nie oskarżę,póki nie mam jasnej sytuacji. Tak łatwo przychodzi opluwanie innych,a zagłębienie się w sytuację wymaga trudu,więc po co? Oby nikogo z Państwa nigdy nie spotkała taka sytuacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Ksiądz już dawno zniknął ze szkoły i z parafii w Piątnicy. I nie ma co bić piany! Kościół i szkoła to normalność!

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Mojego dziecka dotyczy ta sytuacja Ksiądz niestety nie zniknął z parafii i szkoły. Nadal nie ma żadnej decyzji na ten temat. . Osobiście daleka jestem od oczerniania kogokolwiek, jednakże to co zrobił ksiądz wywołało mój niepokój. Uważam, że powinno to być dokładnie sprawdzone, gdyż sprawa dotyczy dzieci. Wciąż nie mogę zrozumieć z jakiego powodu robił te zdjęcia. Nikt wcześniej tego nie praktykował. Moje dziecko jest dla mnie wartością najwyższą , więc cała ta sytuacja wzbudziła mój niepokój i lęk o dziecko. Nigdy nie twierdziłam, że ten ksiądz jest pedofilem, ale jego zachowanie było co najmniej dziwne i sam powinien odejść, gdyż będąc kapłanem i pedagogiem wie, że takie zachowanie jest niedopuszczalne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Lolunia, jako mama,rozumiem Twoje lęki i zgadzam się w zupełności, że obowiązkiem rodzica jest reagować i sprawdzać,jeżeli coś nas niepokoi. Tez bym tak zrobila. Ale potrafię też zrozumieć,że ksiądz chcąc szybko poznać,jak ktoś tu napisał,100 nowych osób,wpadł na pomysł ułatwienia sobie tego zadania przez zrobienie zdjęć i naukę imion tych osób w domu. Inni na to wcześniej nie wpadli,bo pewnie, między innymi,nie mają już w domu ochoty zajmować się,więcej niż to konieczne,pracą. Każdy z nas popełnia błędy wykonując swój zawód, szczególnie na początku kariery. Największy błąd tego księdza,moim zdaniem,polegał na tym,że nie poradził się doświadczonego nauczyciela i nie uprzedził o swoim pomyśle rodziców-co stworzyło pole do insynuacji i pojawienia się obaw rodziców. Nie znam tego człowieka,ale bym go z góry nie skreślała jako pedagoga. Jeżeli umie uczyć się na swoich błędach,może być dobrym nauczycielem, który do błędów popełnianych przez swoich uczniów będzie podchodził z pokorą.Gdyby nauczyciele za każdym razem,gdy usłyszą od swojego ucznia,że rodzić na niego nakrzyczał, popchnął itd.pisali pisma do sądów rodzinnych z sugestią o pozbawie praw rodzicielskich,albo by od nas żądano,abyśmy sami zrezygnowali z bycia rodzicami,to nie byłoby dobrze. Każdy popełnia błędy,dla mnie ważne czy umie się do nich przyznać i czy wyciąga wnioski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Ale potrafię też zrozumieć,że ksiądz chcąc szybko poznać,jak ktoś tu napisał,100 nowych osób,wpadł na pomysł ułatwienia sobie tego zadania przez zrobienie zdjęć i naukę imion tych osób w domu.

Ja nie potrafię tego zrozumieć. Czyżby miał zamiar w trakcie lekcji przeszukiwać wszystkie zdjęcia by odnaleźć konkretną osobę? I na siłę robił zdjęcia pod stołem ? Bajki nam tu piszesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Tak,to, że wpadł na taki pomysł potrafię sobie wyobrazić. Jak długo pracuje się z ludźmi,to człowiek potrafi sobie wszystko wyobrazić. I jestem przekonana, że ludzie częściej niż czasami robią głupoty z pośpiechu, bezmyślności, braku doswiadczenia itd.Co nie oznacza,że to pochwalam,bo nie pochwalam. Ale też jestem daleka od bezpodstawnych oskarżeń i od linczu. Tak jak pisałam liczy się dla mnie postawa człowieka,który popełnił błąd-czy wyciąga wnioski To jest moje zdanie. Każdy ma prawo myśleć po swojemu,ale zanim kogoś skażemy sprawdźmy wszystko dokładnie. Przecież każdy z nas chciałby tego,gdyby chodziło o niego samego. Wydaje mi sie, że przedstawiłam wyczerpująco swoje przekonania,dlatego nie będę już kontynuowała wypowiedzi. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo empatii każdego dnia-zarowno tej doznawanej od innych, jak i tej okazywanej innym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Anna31 dziwne, że usuneli dane księdza ze strony parafii. Chyba jednak coś było na rzeczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

Ksiądz już został przeniesiony do innej parafii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

i załatwiona sprawa nie? przeniesienie do innej parafii?czyli norma.Pewnie teraz czuje się bezpiecznie :) ciekawe czy ogląda te foty dzieci czy juz je wykasował ze swojej kolekcji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła Piątnica - Religia

lekcje religii to strata czasu dla dzieciaków

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org