piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!


Ostatnio w Łomży przy bloku Kasztelańska 1, na przestrzeni około trzech tygodni dzikus, zwyrodnialec, sadysta i morderca truje koty w okrutny sposób. Zabił co najmniej dwa koty ( dwa znaleziono martwe, biedactwa nie przeżyły śmiertelnej dawki ) jeśli nie więcej.... To nie pierwsze przypadki. W przeszłości przy tym bloku już kilkakrotnie w taki sposób zostały uśmiercone kotki. Moi znajomi mówią, że wiedzą kto to ( wielokrotnie odgrażał się do nich, że z kotami zrobi porządek ), tylko nie mogą tego \"czerwonego ryja\" złapać na gorącym uczynku. Ale do czasu dzban wodę nosi........, podły typie!!!
Mieszkańcy są przerażeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!

A może podaj więcej szczegółów może inicjaly typa

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!


Trwa rozpracowanie operacyjne ryja i powiedzieli mi, że na to przyjdzie czas. Mają nadzieję, że za to okrucieństwo poniesie karę. Na szczęście mamy teraz Rząd, który ustanowił odpowiednie paragrafy dla takich zwyrodnialców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!

Ja też słyszałem o tym typie, który w ten okrutny sposób morduje koty. Wiem dobrze co za czerwony ryj to robi. Najgorsze jest to, że koty były wysterylizowane ( z pewnych źródeł) i nie przyczyniały się do rozmnażania następnych pokoleń. Tak czy inaczej niech ten czerwony ryj nie czuje się taki anonimowy jak sobie wyobraża. Dzięki ,, Perspektywie\" część tych bezdomnych kotów ma możliwości łagodniejszego przeżycia zimy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!

No nie przesadzaj z tym dobrym rządem bo na razie nic nie zrobił w sprawie zwierzaków. Wszystko to już było. Wprawdzie Kaczyńskiemu zdarzyło się raz zrobić coś dobrego (zaproponował niezłą ustawę ws zwierzaków) ale natychmiast zablokował ją Rydzyk i nic z tego nie wyszło.
A jeśli chodzi o tego bydlaka- kto wie kim on jest powinien podać chociaż imię i pierwszą literę nazwiska albo zamieścić zdjęcie z opaską na oczach tak jak robią to media, która oczywiście i tak nie przeszkodzi w identyfikacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!


re syyx

Cieszę się, że upominasz się o te biedactwa a przez to i o inne, które mogą być tak okrutnie potraktowane przez tę kanalię. Budujące jest to, że wspominasz o SM \"PERSPEKTYWA\".
Wielki Szacunek dla Pana Prezesa Zarządu tej Spółdzielni, że podjął decyzję o stawianiu budek na zimę dla kotków. Widziałem w telewizji w ubiegłym roku, późną jesienią wypowiedź Pana Prezesa w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!

Nie rozumiem tego zwyrodnialca .Te koty nie robiły nic złego . Chyba sama obecność ich tego pana rozpraszała .Niestety tak jak obchodzi się ze zwierzętami tak i z ludźmi . Da się to zauważyć ze nawet sąsiedzi omijają go szerokim łukiem .Szkoda bo jeden z tych kociaków bardzo się męczył.Ciekawe jak by tego pana nakarmił trutką na szczury ????

Raul

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!

Tego zwyrodnialca nie rozpraszała obecność kotów, jemu przeszkadzało tylko to , że koło jego bolida formuły kręcimy się kociaki. Takiej kreaturze to nawet ptaszki przeszkadzają bo mu kupkę zrobią na karoserię. Jak się jest myśliwym to już się wszystko w genach posiada i takie zabijanie zwierząt to dla nich czysta przyjemność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!


Raul napisał:.....jeden z tych kociaków bardzo się męczył.
Drugi był koteczką, która też odeszła w potwornych męczarniach.
Ale zapewniam Was, że te biedactwa miały godny pochówek. Biedactwa już nie muszą sie bać tego kata....Jedna z mieszkanek tego bloku Kasztelańska 1 ma czarnego kota. Kilka miesięcy temu ten szmaciak zaczepił Ją i powiedział, że \"załatwi Jej tego kota\" ponieważ wymyślił sobie, że kotek chodzi po jego samochodzie co nie było prawdą tylko kłamstwem tego czerwonego ryja. Ta Pani bardzo to przeżyla. To jakiś psychol jest.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!

Najśmieszniejsze jest to że tak jak ja czy też wielu innych lokatorów parkuje auta pod tym blokiem i jakoś nigdy nie zauważyłem śladów żeby po kotach .
Przypominam sobie jak któregoś dnia ,wieczorną porą poruszał się przy ścianach bloku ,wydawało mi się że czegoś szuka , a on zapewne rozkładał swoje sidła .
Super czerwony ryj swego czasu sam podkarmiał dzikie gołębie , a jak się na dobre zagnieździły to jej sukcesywnie podtruwał i przeganiał . Najgorsze jest to że na tę chwilę nie możemy temu pajacowi nic zrobić . Możemy tylko liczyć że prędzej czy później dopadnie tą mendę sprawiedliwość i odpokutuje te biedactwa .

Raul

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!


Re Raul

Jesteś Wielki. Dziękujemy Ci bardzo za te komentarze. Są bardzo przydatne do rozpracowania operacyjnego tego czerwonego ryja i mówią bardzo wiele o zachwianej osobowości tego sadysty Z tych komentarzy bije także dobroć Twojej Duszy i Serca. Twoi Rodzice wychowali Cię na bardzo Szlachetnego Człowieka!!! Mają powody do Dumy!!! Widać, że cierpisz tak jak i my tu piszący cierpimy. Masz rację, że ta menda poruszając się wieczorem przy ścianach zakładał swoje sidła!!! To dobrze, że go nakryłeś. \"Myśliwskie sidła\", które wrzucał w postaci zatrutej karmy do piwnicznych okienek. Te otrute kotki odchodziły z tego świata przez trzy, cztery dni w potwornych bólach gdzieś w oddali i ukryciu dlatego nie można im było pomóc a w ostatnich chwilach swego życia przychodziły pod blok. Dlatego byłeś świadkiem jak jeden z nich bardzo cierpiał przed śmiercią.
Bardzo nas wzruszył też okrutny los gołębi i ich cierpienie jakie zadał im ten zwyrodnialec. Takie \"chwasty\" powinno się eliminować na kilka lat ze społecznego życia. My też mamy taką nadzieję, że dopadnie kanalię sprawiedliwość i odpokutuje za te biedactwa.

Raul Wielki Szacun!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!

Te działania operacyjne powinny mieć stosowny kryptonim, proponuję : Koci kwik .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!


te misia2

magistrów i inżynierów po schetynówkach nam ty nie trzeba.
Wiem kim jestes więc wiem co mówię. Odezwij się i napisz tu jeszcze to powiem ci coś jeszcze.... całą prawdę o tobie i twojej osobowości. NaRa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!

Alpamayo, koci detektyw :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!



Jeszcze kiedyś odpowie za tortury fizyczne, psychiczne i moralne.

NaRa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!

...dobry temat, ale niepotrzebnie tyle rozciągany,

wrzucić inicjały, markę samochodu, czy kolor kurtki, czapki i po sprawie

spęka się i przestanie, albo zacznie toczyć pianę i sam wpadnie :)

Powodzenia w \"akcji\" !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!

..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!

Alpaga jestem, więc opowiadaj .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga!!! Zwyrodnialec, sadysta truje koty na ul. Kasztelańskiej 1 !!!

Kasztelańska 1....Pamiętamy, na pewno sprawa ta nie skończy się na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org