piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Monitoring do firmy

Wiecie może, kto w naszym mieście instaluje monitoring dla firm itd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Monitoring do firmy

My mamy sprzęt od Fonex i generalnie jest solidny. Zainstalować można tak naprawdę samemu. Co w ogóle chcesz monitorować? Bo jeśli chodzi np. o jedną kamerkę - to wystarczy zamówić w sklepie internetowym, a jeśli masz jakiś większy obiekt, to warto pomyśleć jeszcze o czujce itd. My u nas zainstalowaliśmy nawet atrapę kamery przed wejściem - okazało się, że są bardzo skuteczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Monitoring do firmy

W firmie mamy jedną kasę fiskalną, sejf na kod, a także pomieszczenie gospodarcze, w którym fajnie byłoby mieć jakąś kamerkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Monitoring do firmy

No to tak jak mówiłem, to co wyżej opisałem zdecydowanie się sprawdzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Monitoring do firmy

pentako vel malania przecież w Zamościu masz swoje lokalne forum, to tam spi<przaj spamować, śmieciarzy tu nikt nie potrzebuje, WON !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Monitoring do firmy

690 176 706 Pawel,polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Monitoring do firmy

My też mamy zamontowane kamery Fonex i mąż sam sobie z nimi poradził. Dopiero rozkręcamy biznes i każda oszczędność się liczy, więc tym bardziej cieszyłam się, że obyło się bez instalatora. Warto spróbować samemu, a dopiero jak się nie uda to pomyśleć o kimś kto pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Monitoring do firmy

badziew nic więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Monitoring do firmy

Ważniejsze jest żeby miał kto na ten monitoring patrzeć. Jeżeli ma być tylko jako straszak to lepiej atrapy zamontować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Monitoring do firmy

Fonex badziew są lepsze i tańsze rozwiązania wystarczy przejrzeć na allegro oferty i porównać parametry. Fonex pewnie sam nagania niby historyjką bo nikt tego sioła nie kupuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Monitoring do firmy

montarz monitoringu jest latwiejszy niz ulozenie klockow lego, co do producenta polecam swan lub tansza opcja hikvision

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Monitoring do firmy

W zadek wsadź sobie ten program taka jest moja opinia. A na ochronę najlepsza strzelba a intruzowi solidny wpier.. D.. Ol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Monitoring do firmy

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z systemami alarmowymi oraz monitoringiem, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://ivel.pl/p15142,zestaw-wideodomofonowy-ds-kis703-p-hikvision.html .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Monitoring do firmy

Jeśli tylko chcecie zrobić monitoring w swoim domu czy w firmie to polecam wam sklep internetowy https://ivel.pl/k220,tv-i-multimedia-telewizja-satelitarna.html tam znajdziecie części i akcesoria do monitoringu i systemów alarmowych i systemów bezpieczeństwa. Koniecznie sprawdźcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org