środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
cięcie laserowe

Hej, szukam pomocy. Potrzebuję firmy, której mogę zlecić cięcie laserowe elementów potrzebnych mi do wykonania konstrukcji metalowej na moim podwórku. Szukam oczywiście najpierw w internecie i jest sporo firm, ale nie wiem co wybrać. Doradźcie coś, jeśli kiedyś korzystaliście z takich usług.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cięcie laserowe

Polecam firme KOJA ze stawisk. Pan Andrzej ma duza wiedze i odpowiednie maszyny do takich rzeczy

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cięcie laserowe

A moze Metal Technik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cięcie laserowe

dajcie spokój. Ten troll zaraz nam tu zaserwuje reklamę że znalazł już firmę i jest ********* ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cięcie laserowe

a co myślicie o tym? http://www.laser.fabryka4x4.pl/obrobka-metali/ciecie-laserem-wycinanie-cnc.html wygląda calkiem ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cięcie laserowe

odradzam w/w firemkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cięcie laserowe

w.y.p.i.er.d.a.l.a.j trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: cięcie laserowe

jakie tam spamerzy macie stawki za reklmaowanei foirm daleko od Lozmy?
Moze byscie poinformowlai swoich zleceniodawcow. no z ezaden klient z Lozmy nie pofatygowal sie jechac gdzies daleko na odlegly kraniec Polcki cos tam kupic

albo moze ja prywatnie zaczne informowac te odlegle firmy w moim wolnym czasie, gdzie sie reklamuja i ze nie maja klientow?

Moze inni Lomzyniacy poswieca minute swojego czasu dziennie aby zalac emaile firm, ktore wynajmuja spamerow aby reklamowali swoje barachlo na tutejszym forum, to moze te barachlo w konu zniknie a nie wieczne linki co\" co myslicie o usludze firmy....\" z drugiej czesci Polski, dzien w dzien

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org