czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoła językowa

Witam,
Jaką polecacie szkołę językową w Łomży? Chodzi mi o język angielski oczywiście. Interesuje mnie szkoła z dobrym poziomem nauczania, ciekawie prowadzonymi lekcjami i niewygórowaną ceną. Z góry dziękuję za pomoc :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła językowa

Według mnie godna polecenia jest szkoła Alma Mater na Wyszyńskiego 30. Syn chodził kilka lat i był bardzo zadowolony. Zajęcia były prowadzone ciekawie i efektywnie. Nauczyciele byli wymagający, praca domowa zadawana na każdej lekcji. Po każdym semestrze przeprowadzane były egzaminy, dzięki czemu można sprawdzić efekty pracy dziecka. Dla rodziców dostępny jest dziennik elektroniczny, przez który można na bieżąco kontrolować postępy. Do tego częsty kontakt z lektorami, którzy informują o różnych problemach i starają się pomóc. Przyjazna atmosfera na zajęciach, fajni lektorzy, syn lubił tam chodzić. No i oczywiście widać było efekty, dużo lepiej radził sobie z angielskim w szkole i nawet wygrywał konkursy językowe. A jeżeli chodzi o cenę, to chyba podobna jak wszędzie. Ale na pewno plusem jest liczba godzin, bo oferują aż 126h w roku i wszystko stacjonarnie w szkole, nie online jak w niektórych szkołach. Spotkania 2 x w tygodniu po 90 min. Zdecydowanie polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła językowa

Polecam EEC na Mickiewicza i chyba na Ks.Anny maja też siedzibę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła językowa

Linguo i tylko Linguo..., albo Linguo, albo Linguo...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła językowa

Moim zdaniem warto chodzić do takiej szkoły. Albo chociaż na jakieś dodatkowe zajęcia lub szkolenia. Znajomość języków to ważna sprawa.

_____________________
tworzenie stron www olsztyn

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org