piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaki internet?

Witam wszystkich na forum. Potrzebuję opinii na temat internetu stacjonarnego. Jaki byście polecili Vectra czy Orange światłowód ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

ist

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

niestety mam do wyboru tylko te dwa co wymieniłem wyżej. jaki z tych dwóch byście polecili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

W Łomży najlepszy internet ma IST

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

Vectra i Orange robi ludzi w bambuko ale jak coś to polecał bym ci światłowód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

Mam Vectre i powiem szczerze, że bywa różnie. Na ogół jest ok, ale bywają okresy kiedy występują notoryczne braki internetu. Od czego to zależy tego nie wiem. Pomoc techniczna tej firmy to jakiś żart, infolinia to już w ogóle istny dramat i parodia. Czy polecam Vectrę? W zasadzie tak choć trzeba się przygotować na okresowe problemy i związane z tym nerwy. Oczywiście na pomoc Vectry bym nie liczył, bo u nich zawsze ta sama śpiewka jest awaria, a kiedy zostanie usunięta? Trudno powiedzieć, ale robimy co w naszej mocy. Widocznie mocy mają za mało, bo bywało, że netu nie miałem przez kilka dni.
Podsumowując jak nie ma \"awarii\" to net hula jak szalony, a jak pada to... Trzeba zwyczajnie przeczekać, aż Vectra nabierze mocy do uporania się z \"awarią\".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

INTROLAN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

Światłowód



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

Tylko INTROLAN

[URL=//www.speedtest.net.pl][/URL]

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

tylko po kablu , zadne radiowki itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

Dzięki za pomoc, chyba jednak wybiorę Orange. Na osiedlu gdzie mieszkam niema żadnych innych operatorów jak Vectra i Orange. Radiówki raczej mnie nie interesują więc raczej nie pozostaje mi inny wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

Ja również polecam skorzystać z porównywarki operatorów, w szczególności polecam Teletropiciela. Wystarczy wpisać swój adres zamieszkania. Tutaj link do strony: https://teletropiciel.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

Jak nie ma, sama mam 5G:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

Vectra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

Ja używam od około 8 lat Introlan i jestem bardzo zadowolony. Pod każdym względem. Miałem i Vectre i Ist.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

Czy wyobrażacie sobie obecnie funkcjonowanie bez dostępu do internetu? Chciałbym Wam polecić stronę https://fastinternet.pl/internet-i-telewizja/ , na której znajdziecie informacje oraz liczne porady na temat wszelki spraw związanych z internetem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet?

Jesteście zadowoleni ze swojego dostawcy? Zastanawiam się nad wyborem internetu i zainteresowała mnie oferta https://cyberarena36i6.pl/firma/autoryzowany-partner-netii-kup-uslugi-pl Moglibyście mi doradzić odnośnie tej firmy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org