czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomysł na prezent

Hej, moja żona niedługo będzie miała urodziny i wydaję mi się, że wpadłem na genialny pomysł. Chciałbym kupić dla niej hamak do salonu. Myślicie, że to dobry pomysł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Jeśli masz miejsce to świetny.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

zaraz zobaczymy reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Kup jej wibrator taki afrykańskiego rozmiaru kobiety to lubią będzie zachwycona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

kup jej jeszcze huśtawkę ! i jakąś altanę do salonu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Ja stawiam na praktyczne prezenty typu ubrania, buty. W tym przypadku wybrałabym któreś z tych butów https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-1284903861-jesien-zima.html. Powinny się spodobać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

gabi nie zapłacą ci bo link nie aktywny ... hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

A co polecicie na swieta ?

https://4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Ja tam bym się ucieszyła z takiego hamaku... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Zdecydowanie nie nie jesteś kreatywna. To twój dwudziesty post z tą reklamą..Ale czego spodziewać się od tępej dzidy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Robienie prezentów to swego rodzaju sztuka. W sieci oczywiście znajdziemy pomysły w typowych poradnikach zakupowych. Jednak z doświadczenia wiem jedno, raczej słabo się sprawdzają bo są pisane zbyt ogólnikowo. Dlatego też tak wiele jest ofert na portalach społecznościowych, ludzi wystawiających nietrafione prezenty. Dość duży problem z wyborem mają także rodzice. W dzisiejszych czasach najmodniejsze są prezenty związane z elektroniką takie jak smartfony, laptopy czy konsole. Pytanie jakie warto sobie zadać to czy nie jest zbyt wcześnie jak na takie rzeczy? Szybko można się od nich uzależnić dlatego lepiej \\\"dmuchać na zimne\\\". Jeśli chodzi o prezenty skierowane dla dzieci w wieku kilku lat to mogą to być czytamsobie.pl/ksiazki-do-nauki-czytania]książki do nauki czytania[/. Wcześniej czy później przydadzą się i nie ma o czym dyskutować. Rodzice widzą jak ważny jest rozwój dziecka od najmłodszych lat, dlatego pomagają mu w nauce gdy widzą taką potrzebę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Myślę, że lepszym prezentem dla żony będzie wspólny wyjazd, np. na jakąś romantyczną wycieczkę lub do SPA (póki jeszcze są otwarte) :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

a może poduszka masująca się żonie spodoba?? Prezent dla niej a pewnie każdy z domowników skorzysta z dobrodziejstwa jaki daje poduszka Medivon. Łatwa w użyciu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Mi by się ten pomysł spodobał. Ale jeszcze bardziej jakiś wyjazd na weekend.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Książki to zawsze dobry pomysł na prezent. Wystarczy postawić na bestseller.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Aby żona miała czas na korzystanie z hamaku potrzebować będzie wolnego czasu od zajęć domowych, które winien wtedy wypełniać hojny prezentodawca. Także zastanów się bracie czy będziesz gotów na to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Na prezent najbardziej ucieszy domowy deser! Można wybrać z tych przepisów! Są naprawdę pyszne! https://latweprzepisy.com/przepisy-na-najmodniejsze-ciasta/

Liliana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

karta prezentowa czy jakis bon :D najbezpieczniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

sheyra a zamawiasz w jakis konkretnych sklepach czy bez znaczenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Biżuteria to zawsze dobry pomysł na prezent. Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

rabatka kiedys do sklepu z artykulami domowymi ale teraz wole drogerie notino

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Mój mąż już się nauczył, że mi ciężko dogodzić jeżeli chodzi o prezenty więc po prostu daje mi kasę i sama je sobie kupuję :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Trzeba kupić coś od serca i tyle!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Spoko pomysł, pytanie czy nie znudzi się jej ten hamak za jakiś czas? I co wtedy? Masz gdzie go przenieść/schować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Ciekawe są też te wielkie poduszki wypełnione styropianem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Jeśli ktoś ma pieska, to może taki prezent będzie dobrym pomysłem? https://doginio.pl/kategoria-produktu/ubranka/ a jak nie, to może zegarek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Takie kwestie są rzeczywiście czymś ważnym i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć również jaki prezent do 50 zł będzie tym dobrym wyborem. Na pewno fajnie o tym napisano w https://zamowprezent.pl/prezenty-do-50zl-dla-niej-i-dla-niego więc jak najbardziej zachęcam was do zapoznania się z tym materiałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na prezent

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi zapachami do domu, w tym np. świeczki sojowe . W razie jakich kolwiek pytań, wszystkie informacje o foercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org