niedziela, 15 grudnia 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomysł na prezent

Witam
W przyszłym tygodniu wybieram się na urodziny do koleżanki, chciałabym sprawić jej jakiś ciekawy prezent ale nie mogę się zdecydować. W sklepie online znalazłam wiele ciekawych propozycji. Podpowiecie mi co jest teraz modne jeżeli chodzi o biżuterie?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pomysł na prezent

A co lubi najbardziej? Fajne są prezenty praktyczne, może ma jakieś szczególne marzenia, szykuje się na wyprawę życia itp?

brylanty :)

A może karnet do gabinetu kosmetycznego?

A co myślisz o jakimś fajnym bilecie na imprezę albo jakiś festival?

Myślę, że to dobry pomysł. Szczególnie jeśli chodzi o ten koncert.

Pomysł z biletami jest świetny :)

Wydaje mi się, że biżuteria jest dobrym rozwiązaniem. Mi się podobają bransoletki z Lilou. Można tam wygrawerować inicjały albo jakąś datę:)

Biżuteria to pewnie ciekawy pomysł. Może warto też pomyśleć o innym ciekawym prezencie dla koleżanki

Biżuteria to zawsze dobry pomysł dla kobiety.
Głównie bransoletki i naszyjniki w stylu celebrytka np. z koniczyną czy serduszkiem :)
Do tego kupiłabym dużą kawę http://www.sklepkawa.pl/pl/p/Segafredo-Intermezzo-1-kg/76 i coś słodkiego. Kawa zawsze jest dobrym pomysłem na prezent :)

Zegarek z dużą tarczą :)

Bardzo dobry pomysł. Jestem pewna, że się z niego ucieszy.

A może skusisz się na zakup takich kolorowych skarpetek? :D http://czerwoneskarpetki.pl/ tutaj widziałam, że jest naprawdę spory wybór, no i co najważniejsze, w składzie jest dużo bawełny, więc to nie jakieś tam skarpetki z sieciówki, co stopa się w nich pocić będzie.

Zastanów się nad czym co ona lubi :) może ma jakieś hobby albo coś ;)

Czegokolwiek byś nie kupił, nie zapomnij o kwiatach. Kobiety kochają kwiaty :)

Może jednak zamiast brylantów http://balomania.eu/kategoria-produktu/poczta-balonowa/ Chyba nie wszystkie prezenty muszą mieć od razu taką wartość, jakbyś o rękę ją prosiła. Jak jest miło i kolorowo, śmiesznie czy jakoś po prostu się celebruje tym prezentem urodziny, to moim zdaniem też siądzie.

Wszystko zależy od tego czym się interesuje i co lubi. Ciężko wymyślić coś tutaj za Ciebie.

Mam paskudny zwyczaj oceniania ludzi już przy pierwszym spotkaniu

Jest wiele możliwości:
czekoladki
kwiaty
ewentualnie ksiązka

Są to bardzo bezpieczne atrakcje i łatwo jest dopasować do każdej dziewczyny.

Jeśli jednak masz wieksze fundusze to warto jest zastanowić się nad czymś porządniejszym :)

Polecam na przyład karnet na zabieg kosmetyczny

Dobra jest na przykład oxybrazja

Przy takich okazjach bez wątpienia trzeba się nagłowić.

Teraz są modne drobne srebrne naszyjniki. Jak kupowałam znajomej z pracy to była bardzo zadowolona

Chyba nie warto patrzeć na to, co jest modne, tylko na to, co koleżanka lubi. Czy ona w ogóle nosi biżuterię? Jeśli pamiętasz jakąś biżuterię, którą nosiła, kup coś w podobnym guście.

Zawsze mam kłopoty z wyborem prezentu.

Bardzo modne są łańcuszki typu celebrytki. Osobiście chyba wolałabym dać przyjaciółce bon podarunkowy, niech sama sobie coś wybierze.

Albo wypad do SPA :) Polecam żonie zafundować tutaj: https://bristolbusko.pl

Ja często daje bony podarunkowe. Przynajmniej wiem, że ten prezent nie trafi na dno szuflady.

bon to spoko opcja :)

Jeżeli znasz jej gust odnośnie biżuterii, nic nie stoi na przeszkodzie. To bardzo dobry pomysł na prezent. Na pewno się ucieszy. ;)

Może coś bardziej oryginalnego np. pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego. To bardzo ciekawa atrakcja, Wydaje mi się, że każdemu może się spodobać, tym bardziej jeśli robi większe urodziny :)

Pokaz sztuczek piłkarskich? No na pewno jest to nietuzinkowy pomysł.

Prezenty powinno się dobierać indywidualnie pod daną osobę, nie ma uniwersalnych pomysłów.

Ja ostatnio zamawiałam dla siostry 15 lat prezent z Kreatywnej Okładki, oferują zdjęcie solenizanta na tle znanego czasopisma. Polecam, ładnie oprawione

Ja ostatnio też miałam ten dylemat. Zwłaszcza, że zostałąm zaproszona do osoby, która na wszystko może sobie pozwolić i wszytko ma. Postanowiłam kupić jej butelkę znakomitych bąbli w Bubbles Bar w Warszawie. Wybór mają taki, że nie wiedziałam, na co się zdecydować. Okazało się, że zrobiłam tym szampanem sporo przyjemności obdarowanemu :)

A ja postawiłam na praktyczną strone mocy i ostatnio dałam siostrze na parapetówkę bon do sklepu internetowego https://www.mirjan24.pl/. mają tam i meble, dekoracje i armaturę więc przydało się jej to bardzo i zadowolona była, bo to wiadomo, że jeszcze wiele rzeczy w nowym domu się przyda.

Zizikam to już u ciebie na wsi w tym Odolanowie nie znalazłaś normalnej pracy? I tak ci nie zapłacą bo link się nie podświetla bidulo. Widać żeś nowa w tym zawodzie.

Pomysłów może być setki, a to kwestia indywidualnego podejścia

Odradzam. Niestety w sieci jest masa podrobek

Imię (nazwa) użytkownika: Narcyza

Niestety ale to prawda. W sieci niby piękne sklepy a naprawdę pokój i handel podróbkami.

Jekky w.y.p.i.e.r d.l.a.j z tego forum

Ktoś już chyba wspomniał o bonach upominkowych, dla mnie to super pomysł kupujesz taki bon upominkowy w jakiejś drogerii czy innym sklepie i z głowy. Ta osoba sama se kupi co zechce.

_________
Blog

Też jestem za tym. Ja jak nie mam pomysłu, to jest to najlepsze rozwiązanie.

ja proponu8je powonchac pałe i bedzie uradowany

Najlepszym prezentem dla niemowlaka, jest coś co zużywa, czyli pieluszki, chusteczki do pupy itd.

Dlatego warto się pytać rodziców co kupić. Ja tak zawsze robię.

Wielu moich znajomych ostatnio narzeka na przepracowanie, więc kupuję im prezenty, które dadzą im trochę relaksu :) Ostatnio koleżance w sklepie Casada kupiłam masażer i wiecie co? Jak raz go użyłam u niej to kupiłam też i sobie. Nie sądziłam, że takie małe urządzenie potrafi tak szybko zregenerować siły.

Zawsze mam problem z wyborem prezentu.

Chyba najlepszym prezentem dla koleżanki i dla każdej kobiety będzie jakieś drobne świecidełko :) Biżuteria zawsze jest mile widziana (wiem z własnego doświadczenia) i wcale nie musi być droga, żeby sprawić przyjemność.

Bardzo chciałabym dostać książkę o Zofii Kossak - może mój Mikołaj przeczyta :)

Jekky ja od bieda firemek trzymam się z daleka. Skoro nie stać ich na profesjonalną reklamę to wiadomo jakie oferują usługi. To również bardzo Proste.

Wydaje mi się, że jak się ma jakichś znajomych i zna się ich choć trochę, to powinno się orientować, co może im się spodobać. Skąd ja mam wiedzieć, co spodoba się twojej koleżance?

Z prezentami to zawsze mam problem żeby coś wymyślić.

Biżuteria na prezent? Jesli to bardzo dobra koleżanka, przyjaciółka bratnia dusza, para kolczyków sprawdzi się doskonale. Najmodniejsze aktualnie, chyba dużże kolczyki koła. Naszyjnik artystyczny, wykonany przez rzemieślnika, coś z duszą, bransoletka z grawerem, żeby pamiętała o Tobie. To ciekawe prezenty, nie tylko na urodziny ale też na rocznice.

Swojej przyjaciółce dzisiaj zamawiałam z labizu.pl bransoletkę z napisem Best Friends, mają teraz promocje na black friday, Daria na pewno będzie zadowolona, ona kocha biżuterię.

Aneta673 czy to myślisz że to sami idioci i uwierzymy w twoją historię o koleżance? Jesteś trollem i za kasę wklejasz nam tu linki więc nie wysilaj się.

Zrobić komuś dobry prezent wcale nie jest tak łatwo. Rozglądając się po większych sklepach to można się pogubić w tym wszystkim w pierwszej chwili by później zdać sobie sprawę z jednego. Większość tych produktów to w mniejszym lub większym stopniu kopia czyjegoś już pomysłu. Wszystko za sprawą tego, że zostaje to zlecone do wykonania w wiadomym kraju :) Jeśli mówimy o jakichś ważniejszych okazjach to warto byłoby je uczcić w jakiś bardziej oryginalny sposób. Spędzenie razem wspólnie czasu w jakiejś dobrej restauracji z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. Nie można także zapomnieć jakichś kwiatach, szczerze to wielkie emocje budzą w naszych sercach stabilizowane peonie w formie flowerboxa. Co ciekawe są tak dobrze zakonserwowane, że można je podziwiać minimum rok czasu.

Może https://odczasudoczasu.pl. Jest spory wybór asortymentu. Kupiłem tam zegarek firmy Cluse swojej dziewczynie i była zachwycona

Mogę powiedzieć, że najlepszym prezentem wszechczasów lub przynajmniej doskonałym dodatkiem do prezentu są kwiaty. Myślę, że wiesz, że adeldeflores.pl może w tym pomóc. To bardzo proste.

Kwiaty, torebka lub plecaczek :)

Ciężka sprawa z tymi prezentami, zwłaszcza gdy ma się świadomość, że druga strona posiada w zasadzie wszystko.

Biżuteria to zawsze jeden z najlepszych prezentów. Ja polecam Sklep w krakowie na Kalwaryjskiej: https://goo.gl/maps/tdHd6ZuqqjA2GYhA8 wiem, że daleko, ale no nie znam lepszego jubilera.

Już k.urva biegnę do Krakowa. Frajer

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

191212011647.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0