sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kryptowaluty Bitcoin

Witam, szukam osób związanych z technologia blockchain i kryptowalutami
Tworzę stacjonarną grupę ludzi, ktorzy będą mogli wymieniać sie doświadczeniami, ale i pomagać osobom zainteresowanym tą tematyką. Zapraszam do kontaktu
cryptolife@op.pl

Cryptolife

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Kolejna piramida ktora wlasnie pada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Prosze sobie sprawdzić czym jest piramida finansowa( bo oto Tobie chodzi) poznaj bitcoina a dopiero potem wyciagaj wnioski.

Cryptolife

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Bitcoin jest cool...jeśli już masz troche doświadczenia giełdowego i forexu to można zarobić całkiem przyzwoite pieniądze...Wiedza i doświadczenie plus trochę rozsądku i merwów na wodzy a można na tym zarabiać przyzwoita kasę! Ale stanowczo odradzam wszystkim bez wiedzy w tym temacie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Zgadzam sie. Sam znam osoby ktore mimo dużych wzrostów w ttym roku straciły kase. Jest jedna podstawowa zasada, jesli czegoś nie rozumiesz nie inwestuj. A gra na gieldzie jest wredna. Tymbardziej odradzam jesli ktos nie zna sie. Dlatego raczej skupiam sie na dlugoterminowej inwesttcji

Cryptolife

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

takk.. dobrze pamiętam jak BTC był po 3,5 tyś :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Koteg to masz krótką pamięć w przeciwnym wypadku byś pamiętał jak był po 1$



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Kolego Janie Zysku nie ma czegos takiego jak inwestycja bez ryzyka. Nie ważne czy to w rynek krypto czy nawet w fundusze strukturyzowane banków gdzie i tam zdazają się sytuacje że ludzie tracą pieniądze mimo że jest \"gwarancja\". Ja sam wydobywam kryptowaluty ale dla mnie to inwesttcja dlugoterminowa

Cryptolife

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

http://biznes.interia.pl/waluty/news/skutki-podatkowe-obrotu-kryptowalutami-w-pit-vat-i-pcc,2573862,1023

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Oczywiście podatki trzeba płacić. Dopiero niedawno powstał w ministerstwie zespół, który dokładniej przygląda się temu tematowi. Współpracują z osobami mocno zaangażowanymi w świat krypto więc liczymy na konkretne rozwiązania a przede wszystkim jasne i klarowne.

Cryptolife

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Podobno teraz jest niezła cena na inwestycje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Podbijam temat, osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu

Cryptolife

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Ten pociąg już dawno odjechał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Zastanawiam się ile czasu i czy wogóle kolego na rynku działasz. Twierdzisz że to już koniec... A ja twierdzę że to dopiero początek. Jeśli korporacje wielomiliardowe zaczynają interesować się bitcoinem to coś to znaczy. Wiesz jak działa rynek?? Manipuluje się ludzmi poprzez informacje tak aby wywołać skrajne emocje od euforii po strach. Takie sytuacje już miały miejsce na rynku kryptowalut. Pierwsza z brzegu... Prezes J.P Morgan we wrześniu twierdził że bitcoin to oszustwo i doprowadził fo spadku kursu dosyć mocno, po czym sam zaczął skupować i zarobił na tym tonę zielonych dolców. Wnioski same się nasuwają. Dodatkowo w sierpniu ma być decyzja amerykanskiego nadzoru SEC o wprowadzeniu funduszy ETF na bitcoina. Dodam tylko że gdy weszło to na złoto cena poszła 500% do góry. Moim zdaniem jeszcze w tym roku zobaczymy 20000$ ale to tylko moja opinia.

Cryptolife

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Przyznam, że dla mnie kryptowaluty to też poniekąd magia, ale wierzę, że mając \\\"łeb na karku\\\" można na tym zarobić. Oczywiście ostrożności nigdy za wiele, a jeśli ktoś nie ma na ten temat bladego pojęcia to warto poczytać, zaczynając np. o tego tekstu hotmoney.pl/bitcoin-co-jest-jak-dziala-jak-zarabiac-na-bitcoinach/ . Temat nie jest łatwy, ale na pewno ciekawy i warto wyrobić sobie zdanie w oparciu o różnego rodzaju publikacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Ciekawe, co teraz powie wam spec od krypto walut Autor: Cryptolife?

Klasyczna bańka na bitcoinie pękła w 2018 roku. W ostatnich dwóch miesiącach roku spadek był prawie czterdziestoprocentowy.
W połowie grudnia cena zeszła do 3,2 tys. dolarów, by drugiego stycznia odbić do 3,8 tys. dol. W ciągu listopada i grudnia spadła o ponad 40 proc., prawie 60 proc. w drugiej połowie ubiegłego roku, a o prawie 80 proc. w ciągu całego 2018 roku.
Kto uciekł w porę, może się cieszyć. Kto nie uciekł, prawdopodobnie liczy jeszcze na wzrosty czegoś, co realną wartość ma na poziomie poniżej 3 tys. dolarów, a nadal wyceniane jest na prawie 4 tys. dol.

W maju ubiegłego roku kolejny cios w bitcoina wystosował guru giełdowy Warren Buffet, który stwierdził, że to aktywo, które nic nie tworzy. Nazwał nawet kryptowaluty „trutką na szczury do kwadratu”. Stwierdził, że kupowanie bitcoina nie ma nic wspólnego z inwestowaniem.
Pod koniec października cios, dający jak się później okazało knockdown, zadał szef JP Morgan, Jamie Dimon. Nazwał kryptowalutę „oszustwem”, mówiąc, w delikatnym tłumaczeniu, że nie zapłaciłby nawet grosza za bitcoina. Takie dosadne sformułowania były już wcześniej. Nazywał nawet kupujących bitcoina „głupcami”.

Samą technologię banki i owszem zaczęły wykorzystywać. Tyle że nie ma żadnego powodu, by wykorzystywać akurat przewartościowanego kilkukrotnie bitcoina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Nie uważam się za specjalistę. Jeśli piszesz, że klasyczna bańka, to zastanawiam się czy rozegrałeś to w ten sposób. Mój wpis był jednym ze scenariuszy, które mogły się rozegrać. Rynek zrobił co innego i z tym trzeba się liczyć. Bitcoin dawno przestał spełniać funkcję dla której tak naprawdę powstał. Teraz to tylko kolejny instrument spekulacyjny.
Oczywiście, że dużo osób straciło na nim i możliwe, że nie odzyskają tej kasy nigdy. Ale tak jak na rynku forex mamy cykle, tak i tu może wystąpić kolejna taka sytuacja, bo już tak bywało. Roku 2013 do 2015 trwała bessa gdzie BTC stracił 87% i wiemy co się wydarzyło później bo byliśmy tego świadkami.
A co do JP Morgan to pisałem wyżej co oni zrobili. Jeśli z ust tak znanej osoby w świecie finansów padają słowa krytyki to musi być reakcja rynku... a tak działa manipulacja. Myślisz że Warren Buffet nie ma w portfelu BTC?? nie chce mi się wierzyć;) I zgadzam się z ostatnim akapitem

Cryptolife

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

W kryptowaluty opłacało się inwestować x lat temu kiedy faktycznie mozna było liczyć na wzrosty cen. OBecnie jest to bardzo ryzykowne, powstaje coraz więcej kryptowalut i przez to wieksze ryzyko jest ze się straci niż się zyska

Jesli ktoś rzeczywiście myśli, ze się na tym zna oraz chciałby tak zainwestować kasę to droga wolna, niech inwestuje. Dla mnie jednak jest to dość ryzykowne i nie chciałbym inwestować w to kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Ja myślę, że tworzenie takiej grupy to dość dobry pomysł. Osobiście dużo czasu poświęcam na dokształcenie się szczególnie w kwestii bezpieczeństwa, bo nie ma o tym za dużo informacji. Bardzo interesowało mnie na przykład, co to są seedy i mogę polecić dobry artykuł pod linkiem https://toczytam.pl/czym-sa-seedy-o-dodatkowych-zabezpieczeniach-portfeli-kryptowalutowych/, gdzie wytłumaczone są dodatkowe zabezpieczenia portfeli kryptowalutowych. Polecam poczytać i życzę powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kryptowaluty Bitcoin

Handel kryptowalutami to dobry pomysł. Ale ja wolę szybko zarobić. bukmacher online pomagają mi w tym. To legalne, przyjemne i szybkie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org