sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża nie umie się bawić.....

Chwała bogu piszę tu swój ostatni post.... Łomża jako miasto z 600 letnimi prawami nie umie się, bawić nawet jak Ełk przepraszam ale to prawda urodziłem się tu, zwiedziłem kawałek małych miejscowości i wstyd mi za niektórych.... Łomża Perfect i taka publika..... ale jutro Boys itp miłej zabawy wioską ....... Zenek może pierdo....e za twe oczy zielone.... i będzie lux .... a potem płaczcie że śmieją się z Łomży że wiocha..... Pozdrawiam i przepraszam...... Ale czy ktoś z pisu czy peło.... nie załatwiajcie takich gwiazd bo i tak nie docenią ..... Szacun dla Łowcy.b Pozdrawiwam

... Lekarz kazał przytakiwać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....



Niech się każdy bawi jak lubi i przy czym lubi!!!! aby się dobrze bawił.

Jeżeli niektóre nurty nie trafiają w twój gust, to wyłącznie twoja sprawa i nie oceniaj innych swoją miarą. Mała rada, !!!!!! ODSTAW ALKOHOL !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

Jaki alkohol ?? jeżeli ktoś wystawia swoją opinie to pijak według ciebie.... to witam w gronie alkoholików pozdrawiam

... Lekarz kazał przytakiwać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

O co ci konkretnie chodzi, dlaczego uważasz, że Łomża nie umie się bawić ?

ps: co ty widzisz takiego fajnego w tej grupie dorosłych facetów Łowcy. B ,
absurdalny humor, płaskie niby dowcipy i grający głównie kostiumami z lumpexu ?
dla mnie to jest żenujące !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

Myślałem, że te ciągłe kropkowania i przerywany tok wypowiedzi to przerwa na klina!!!!!!!!!!

A ty tak masz po prostu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

Igrzyska nie mogą trwać wiecznie. Część ich jutro się kończy.

Uczciwie przyznam, że niektóre punkty mi się podobały. Jako suweren jednak powiem,

nie odpływajcie na euforii, nie zachłystujcie się chwilą, zejdźcie na ziemię. Życie na urzędzie to nie tylko celebracja i prezentacja. Potrzebna jest też mądra medytacja z konsekwentnie planowo wdrażanymi wnioskami i korzystanie z mądrości ludzi. Specjaliści od miłych słówek w otoczeniu nie wnoszą nic konstruktywnego, tylko zaciemniają odbiór rzeczywistości.

Prezydencie, jutro marsz do roboty, jest tyle zaległych spraw do załatwienia.

I trzeba pogonić do roboty tych wszystkich ..polizów i ..powłazów, specjalistów od miłych słówek, komplementów.

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....




W show biznesie jest takie powiedzenie : Czego nie dograsz, to dowyglądasz .





...a tu sztuką jest założyć stare ciuchy ze szmateksu , wpuścić nogawki spodni w skarpetki, bądź podwinąć spodnie do kolan :))))


ŻENADA !!!

Nic dziwnego, że występ tej grupy nie przypadł do gustu publiczności,
kto za dwa, trzy dni zapamięta choćby jeden skecz z tego występu ? NIKT, bo ocierało się to wszystko o poziom dna i wodorostów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

Super promocja była ?
Za darmo wystąpili ?
Innych powodów nie widzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

Trzeba przyznać lotności żartu Panowie raczej nie posiadali i nie posiadają, jadąc na żywca bez przygotowania nie wiadomo kto się powinien wstydzić na scenie łowcy \"artyści\" B choć raczej ligi F. czy widownia słuchając tej żenady. Organizator raczej w tym jedynym wypadku do konferansjerki zaprosił \"artystów\" pod poziom swój osobisty i elektoratu który go wybrał.

Pragnę przypomnieć, że Najlepszy KABARET już był w tym mieście na kolejne 600 lat- jak gęglawy pisiorek ratuszowy wykopał na jeden dzień maszt z flagą UE spod ratusza na polecenie wieprza milicyjnego Pana Z.

Autor postu raczej w ... był i tyle i widział. Łomża przynajmniej w tym wypadku nie ma się czego wstydzić. Jeżdżąc na koncerty po całym świecie to jednak w Polsce bawimy się na tych samych artystach zdecydowanie i emocjonalnie lepiej, pozostawiając czasem daleko innych, tak i Łomża to jakaś średnia tego. Trzeba brać pod uwagę, że takie spędy nie biletowane nigdy nie skupią ludzi faktycznie zainteresowanych koncert, bo jakaś duża cześć przyszła na kebaby i zapiekanki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

Kazdy slucha tego co mu odpowiada, ja mieszkam w tej wiosce i ide na Boys.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

Łowcy.b górą - wywiady na ściance rewelacja. Ich abstrakcyjny humor do mnie trafia i ludziska - to nie był występ kabaretu a prowadzenie koncertu- konferansjerka. Tu nie przedstawia się skeczy. Co do przygotowania, - kabareciarze znali wykonawców którzy pojawiają się na scenie ogólnopolskiej i było to świetne. Ktoś zarzuca im brak wiedzy na temat sukcesów BK Step, no tak, ale wg mnie powinien ich wcześniej ktokolwiek z nimi zapoznać. Każdy zaproszony prowadzący powinien otrzymać informację o lokalnych wykonawcach i ich osiągnięciach no bo skąd Ci ludzie mają to wiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

a co dostep do google im zablokowali ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

Czterech typów za dwie godziny konferansjerki wzięło 20 tysięcy złotych,
to mogli się do tego z godzinkę przygotować , poczytać, popytać choćby i organizatorów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

Lomza to male prowincjonale miasteczko otoczone wioskami to czego cebulaki maja sluchac przeciez nie poezji spiewanej tylko majteczki w kropeczki

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

Ja jestem dumny że mieszkam w łomży i wiem że większość kto tu przyjedzie to zachwyca się naszym miastem a ty buraczku Nie krytykuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

Za rok już, albo wcześniej, wchodzące w życie pokolenie będzie myślało, że KABARET to popisy odpustowych przebierańców i komediantów, naśladujących zachowanie pacjentów szpitala psychiatrycznego, kucających i wstających, przebierających się to za kobietę, to za bywalca śmietnik fashion i wygłaszających teksty na poziomie przedszkola w złej dzielnicy. Czy ktoś z nich zna Kaberety prawdziwe? Koń, Owca, Wagabunda... Czy widział kapitalne monologi Janusza Gajosa, Mariana Opani, Wiesława Michnikowskiego, Wiesława Gołasa, Jana Kobuszewskiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

Jeśli szukasz ciekawych wydarzeń muzycznych, zajrzyj na https://ticketclub.pl/ Znajdziesz tam koncerty różnych wokalistów i na pewno wybierzesz coś dla siebie. Co więcej - bilety kupisz online.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

No i co, dzieje się w tej Łomży coś ciekawego ostatnio?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie umie się bawić.....

dużo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org