czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przestroga dla mieszkanców Łomży ! Nigdy więcej nie głosujcie na Chrzanowskiego !

Szanowni Mieszkańcy Łomży,
Jeśli nie chcecie większego zadłużenia miasta, braku transparentności w uzyskiwaniu pracy w UM i jednostkach podległych zastosujcie się do tematu.



Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga dla mieszkanców Łomży ! Nigdy więcej nie głosujcie na Chrzanowskiego !

Nie będziemy i tez sobie zrobilam taki podpis. Nie moge patrzec jak tu moze jedna osobs tak opluwać Panią Agnieszke.

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga dla mieszkanców Łomży ! Nigdy więcej nie głosujcie na Chrzanowskiego !

Anetko a co on za sekretarkę robi, że na maszynie ma Ci odpisywać!!!!kobieto wiem,że słonce dziś grzeje ale to dopiero maj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga dla mieszkanców Łomży ! Nigdy więcej nie głosujcie na Chrzanowskiego !


Kasowac komentarze na swoim profilu ma czas :)
Podpisal sie jako Mariusz Chrzanowski, od kiedy sekretarki podpisują się imieniem i nazwiskiem przelozonego i to jeszcze w admonistracji publucznej ?

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga dla mieszkanców Łomży ! Nigdy więcej nie głosujcie na Chrzanowskiego !

Ja głosować nie zamierzam na tego smsiarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga dla mieszkanców Łomży ! Nigdy więcej nie głosujcie na Chrzanowskiego !

Hahahaha ten chrzanu nawet maila nie przeczytał a odpisał we wtopa :D no dzieciak no

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga dla mieszkanców Łomży ! Nigdy więcej nie głosujcie na Chrzanowskiego !

widac ,ze konfident jestes i na niczym innym sie nie znasz!!!!tak Chrzanowski odpisuje na e-maila robi to jego sekretariat.pomysl,gdzie tego dnia o tej godzinie byl Chrzanowski???akurat w srodę byla sesja rady miasta i minister Rafalska!!!oj jestrs zwyklym szkolnym trollem,nie obrazajac dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestroga dla mieszkanców Łomży ! Nigdy więcej nie głosujcie na Chrzanowskiego !

Nie piepsz glupot, ze ktos sie podpisuje za niego :)

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org