piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dzięki Mariuszowi Chrzanowskiemu mój brat ateista na stałe mieszkający w USA nawrócił się!

Brat mój rodzony od ponad 10 lat mieszka w USA, ostatnio przyleciał do Polski na miesiac. Wczoraj wieczorem pokazalem mu filmik na youtubie z programu wyborczego Mariusza Chrzanowskiego a także raporty finansowe z lat jego kadencji zamieszczone na BIP...brat przeżegnał się mimo, że nigdy tego nie robił...Gdy po chwili odzyskał mowę wyszeptał: jeżeli ten Pan wygra następne wybory to zabieram Cię do stanów braciszki, tutaj Cię nic dobrego wtedy nie czeka.

Kocham mojego brata!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki Mariuszowi Chrzanowskiemu mój brat ateista na stałe mieszkający w USA nawrócił się!

To wspaniała wiadomość im mniej takich trolli w mieście tym lepiej dla mnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki Mariuszowi Chrzanowskiemu mój brat ateista na stałe mieszkający w USA nawrócił się!

To nie problem;) Byłem już w stanach u mojego brata ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki Mariuszowi Chrzanowskiemu mój brat ateista na stałe mieszkający w USA nawrócił się!

Dla Ciebie faktycznie lepiej ;) zaczniesz roboty sobie szukać następnej jak Pani Agnieszka pokaże Mariuszowi gdzie jego miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki Mariuszowi Chrzanowskiemu mój brat ateista na stałe mieszkający w USA nawrócił się!

Nie ma Nadziei w Łomży dla Chrzanowskiego :)
Środowiska katolickie popierają A. Muzyk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki Mariuszowi Chrzanowskiemu mój brat ateista na stałe mieszkający w USA nawrócił się!

speech, a to nie temat polityczny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki Mariuszowi Chrzanowskiemu mój brat ateista na stałe mieszkający w USA nawrócił się!

https://www.youtube.com/watch?v=M-WEIhgWrgU

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki Mariuszowi Chrzanowskiemu mój brat ateista na stałe mieszkający w USA nawrócił się!

a tu jeszcze coś znalazłem dla ciebie i brata

https://www.youtube.com/watch?v=vLM7ywSYOJY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki Mariuszowi Chrzanowskiemu mój brat ateista na stałe mieszkający w USA nawrócił się!

Brat mój rodzony od ponad 10 lat mieszka w USA, ostatnio przyleciał do Polski na miesiac
O, święta interpunkcjo, miej litość nad takim porodem!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki Mariuszowi Chrzanowskiemu mój brat ateista na stałe mieszkający w USA nawrócił się!

I jedno i drugie nie nadaje się do sprawowania tak odpowiedzialnych funkcji .

W ogóle ta opcja polityczna powinna być odsunięta od władzy.

Łomży potrzebny powiew świeżego powietrza,

ludzi nie związanych z dawnym establishmentem > PiS-PO-PSL-SLD-Nowoczesna-Kukizy i Korwiny !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org