czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaki akumulator kupić?

witam, mój mąż głowi się od kilkunastu dni nad zakupem akumulatora, ogólnie twierdzi, że w Łomży nie można takiego kupić i przeczesuje sieć w poszukiwaniu właściwego...

przedwczoraj znalazł taki akumulator: http://www.batcar.pl/akumulatory-samochodowe/eurostart1.html firmy Euro-Start i w związku z tym czy mógłby ktoś nam doradzić czy warto kupić takiej dobrej jakości akumulator? czy naprawdę charakteryzuje się niskim zużyciem wody i czy jest przyjazny dla środowiska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

faktycznie m i nadczym sie glowic

001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Każdy egzemplarz auta ma podane przynajmniej pojemność w Ah jaka powinna znajdować się w danym aucie. Osobiście polecam Bosch Silver 3. Kiedyś zostawiłem włączoną lampkę na 10 dni w aucie :) aku rozładował się do 1,5V! czyli nie powinien już żyć! Naładowałem b. małym prądem i chodzi do dziś, nawet w najgorsze mrozy. Minęło już 5,5 roku. Auto eksploatowane na co dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

W lato jeździłem i szukałem dwóch takich tylko dużo wiekszych do ciężarówki i w kazdym sklepie eurostart były najtańsze wiec nie wiem czy rzeczywiście najlepsze.
Z doświadczenia polecam JENOX najdłużej wytrzymują w porównaniu z innymi ale są droższe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Polecam akumulatory Banner tylko czarne biały i czerwony podobno są słabsze. i cena nie jest wygorowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

polecam WARTA. mam juz 4 lata i zawsze pali. . . nie zaglądam do niego od nowości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

nad czym tu się zastanawiać? kup sobie future będziesz miała 3 lata gwarancji i spokój , a to że tam jest napisane że taki i taki to nie patrz na to bo może paść nawet i po roku jak żle trafisz , zresztą ta firma nie jest dobra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

dostawa może być droga bo trochę to to waży:) myślę że w większości sklepów w Łomży można zamówić jaki się chce, żaden problem dla nich zamówić z hurtowni..aby tylko hurtownia miała:) odpada wtedy koszt przesyłki a i reklamować możesz na miejscu jakby co i stary oddasz w zamian to nie zapłacisz dodatkowo za utylizację, a marka to temat rzeka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

euro star kolerzanko to jest chinszczyzna i z daleka od tego polecaja to w karzdym sklepie bo maja pelne magazyny tego gowna i niezastanawiaj sie bo niema tu wiele nadczym kup WARTE lub BANNER i bedzie mial twoj mezulek spokoj na kilka lat

001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

lubię_żelki i tu się mylisz.

Parę lat wstecz akumulator BOSCH S3 53 Ah w ŚOiA kosztował 260zł!!! i trzeba zdać było stary, inaczej + 30zł!

Na Allegro akumulator BOSCH S3 56 Ah ku koszt 219zł + 20zł za przesyłkę. Czyli 239zł. i nie musisz zdawać starego. Firma sprzedająca z WAWY, aku przyszedł z Kętrzyna?..? dobrze zapakowany z normalnągwarancją. A stary akumulator możesz zanieść na złom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Centra Futura plus i żadne mrozy ci nie straszne przez kilka długich lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

na zjezdzie obok lidla jest sklep motoryzacyjny. tam kupiłem WARTE za 300 i działa 4 lata bez zaglądania do niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Mój działa już 10 lat i odpala za pierwszym razem przy -29. Ale to jest akumulator srebrowo-wapienny, a nie zwykły ołowiowy. Trochę droższy, ale z pewnością wart swojej ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Orany-julek> jakiej firmy ten akumulator i ile kosztował??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Tylko WARTA jest najlepsza i dla tego jest od lat sprzedawana tylko na Niemcy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Nie wiem jakiej firmy. Takie akumulatory są montowane do fordów. Zamieszczam link:
http://www.ford-esklep.pl/pl/c/Mondeo-Mk3-2000-2007/40.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Czyżby to magia marki na literę "F" skutecznie odstraszyła zainteresowanych?
Zupełnie niepotrzebnie. Nie ma akumulatorów marki ford. Na montaż fabryczny to inni producenci dostarczają swoje produkty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Bosch lub Centra najlepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Varta, Bosch, Centra. Z resztą dać sobie na spokój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

kopiłem euro starta za 2 stówy i mam gdzieś co on ma w środku ważne ze moja bunia dobrze pali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

bosch lepszy czy gorszy ale bosch miałem wiele samocodow do dyspozycji i korzystałem z wielunakumlatorow pronuje boscha warty chrzechu cenowego

Michalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

ja mam boscha już 3lata,jak sprowadzałem auto z rzeszy,siedzieał w nim i już był stary.podsumowując:ma ok.7 lat i auto tylko cyka



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

nie można wysyłać akumulatora samochodowego paczką, dlatego i z allegro nie wysylają tylko odbior osobisty.Stary aku trzeba zwrócić, inaczej zapłacisz więcej za nowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Jak kupiłeś eurostarta za dwie stówy, to za rok prawdopodbnie wydasz kolejne dwie ;-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Kto wie, a może nawet wcześniej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Claro nie pisz bzdur. Jak mnie przysłali to chyba można.... . Starego nie trzeba zwracać i nie zapłacisz więcej za nowy. Najpierw sprawdz, pomyśl, dopiero pisz, a nie negujesz kogoś wypisując głupoty wyssane z palca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

De%ilu chyba nigdy akumulatora nie wymieniałeś.Skąd sztudent mialby pieniądze na samochód.Lepiej idź sie wypowiadaj w tematach o kebabie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

aż specjalnie ci znalazłem teraz żebyś nie szczekał daremno jak nie masz o tych sprawach pojęcia.

Opłata depozytowa jest to opłata pobierana przy sprzedaży baterii i akumulatorów kwasowo-ołowiowych (samochodowych i przemysłowych) przez sprzedawcę detalicznego tych produktów, jeżeli przy sprzedaży baterii lub akumulatorów kupujący nie przekazał mu zużytej baterii lub akumulatora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Claro ty palancie, i co z tego przygłupie, że znalazłeś jakiś tekst?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Czy do twojego tępego łba nie dociera, że JA, osobiście k.... wa JA kupiłem aku przez allegro, gdzie wysyłka była, gdzie akumulator przyszedł w kartonie zabezpieczony dodatkowo styropianem, z naklejką (uwaga szkło, stawiać w pionie)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

i nie było tam żadnej opłaty depozytowej, nawet nie było tam możliwości zwrotu starego akumulatora, a cena była dużo mniejsza niż w łomżyńskich sklepach bez tejże właśnie opłaty. JAK SIĘPALANCIE CZEGOŚ NIE WIE, TO SIĘ TEGO NIE PISZE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Przygłup k...wa, wyskoczył z za krzaka i drze mordę, cwaniak z PKSów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

D%bilu powtarzam, ze opłata jest ukryta, jezeli kupuje się w internecie, sprzedawca cie wydymał bo wiadomo ze nie przeslesz pocztą do niego starego akumulatora.A że wysłał ci w paczce jakiś palant z allegro, to świadczy o nim samym, bo to nielegalne.Kupiłeś tanio to sie ciesz, a mogłes kupic jescze taniej o 20-50zl.Tyle że żeś student od sparciałego golfa 3.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

hahahhah ty palancie, naucz się czytać i przeczytaj co napisałem wcześniej i ile taniej kupiłem aku na allegro niż w od łomżyńskich wielkich handlarzy, to po 1, po 2 nie jestem tu od uświadamiania tumanów, ciot, przygłupów, przeszczepów, pop....leców, frajerów, handlarzy-częściami takich jak ty. Ciebie i twoje zdanie mam głęboko w szczurzej dupie, bo w swojej mam więcej warte G. Wisisz mi ty razem ze swoją filozofią. Ja już swoje napisałem, mądry przeczyta, kupi dużo taniej na allegro, głupi posłucha ciebie i da ci zarobić na chleb, ewentualnie jakieś buty. Spie....laj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Widzę że już ci psychika wysiada, bo piszesz jak zdenerwowany nastolatek.Ciot frajerów, dorosły człowiek nie używa takich młodzieżowych wyzwisk.Wiesz że mam racje , dlatego już nie masz co do powiedzenia przygłupie, akumulator , z taką wiedzą, to ty może kupowałeś , ale do roweru elektrycznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Tak się przyglądam tej dyskusji i w 100% popieram Sztudenta.

W tym linku można zobaczyć, że możliwa jest bezproblemowa wysyłka akumulatora:

http://allegro.pl/akumulator-centra-futura-ca770-12v-77ah-760a-promo-i3024884150.html

http://allegro.pl/akumulator-bosch-silver-s5-77ah-780a-max-jakosc-i3009603351.html

Te akumulatory są z wliczoną kaucją, ale i tak są około 20-30% tańsze niż w łomżyńskich sklepach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Tylko i wyłącznie Bosh!!! W moim Dieslu trzyma juz 10 lat i pali nawet w najwieksze mrozy!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Czyli z linków podanych u @Szpaku można śmiało odliczyć 40zł. Tyle się dostanie na złomie za stary 77Ah.
A ja głupi za plusa 72Ah płaciłem w łomżyńskim sklepie 330zł w mordę jeża :(

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

bosch warta są ok
ale eurostart to najgorszy kibel jaki jest miałem 3 sztuki i żadnego nie uznali
wytrzymywały najwyżej sezon póżniej zaczynały się już problemy

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

a ja polecam AutoPart dobra polska firma np 75ah koszt okolo 270zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Cena złomu akumulatorów - akumulatory kwasowe-ołowiane Pb 2.02 PLN/kg
Cena złomu akumulatorów - akumulatory zasadowe Cd-Ni 1.64 PLN/kg


Aro, taki akumulator z 19 kg. Czyli na złomie za stary dostaniesz pi razy drzwi: 36zł

Jakie są plusy kupienia akumulatora na allegro?


1. Dużo mniejszy koszt, nawet z przesyłką i opłatą za stary.
2. Przesyłka dostarczona do domu, zazwyczaj na drugi dzień.
3. Możliwość sprzedaży na złom starego akumulatora.

Czyli jeżeli Aro w łomżyńskim sklepie zapłaciłeś 330zł i musiałeś zdać stary akumulator, to na allegro za ten sam z przesyłką i opłatą dałbyś 320zł - 36 za stary akumulator.

Jeżeli zdałeś stary aku to na allegro ten sam ( w ogólnym rozrachunku) kupiłbyś taniej o: 330 - 284 = 46zł taniej! no niech 6 koszty dojazdu do punktu skupu złomu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Zgadza się @Sztudent, stad moje rozgoryczenie :P dobra flacha przepadła heeh
(żart)

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Z tym, że za 330 mam centrę plusa, a ta cena z podanej aukcji dotyczy futury, więc aku kilka dych droższego...

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

AutoPart produkuje na tych samych podzespolach co Centra, wiec nie widze aby przepłacac za to samo. sama mam w aucie AutoPart w volkswagenie diesel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

tylko WARTA 6 lat załóż i zapomnij o akumulatorze .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

w każdej firmie są reklamacje tak samo jak z butami czy innymi produktami ,
a każdy niech wybiera to co mu się podoba

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Jeśli akumulator ma posłużyć naprawdę długie lata, to polecam tylko w nowej technologii silver-calcium (srebrowo-wappienne), np. BOSCH SILVER.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Ceny za BOSCH SILVER S5 74Ah 750A od 350,- pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Po co komu taki drogi akumulator.Każdy kto kupował tanie centry varty czy inne tego typu, to wie że się spisują doskonale i również są na lata.A przy hardkorowych temperaturach -40 odpalają od strzała.Jak ktoś zmienia samochód po kilku latach, nie opłaca się eksperymentowania z droższymi wynalazkami o napisie BO*h, ani też ich większymi pojemnościami niż jest to wskazane w danym aucie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Nie proponuję nikomu akumulatora 74 Ah 750 A np. do seicento. Tylko ktoś podawał wcześniej akurat taką pojemność i prąd rozruchowy, więc ja dla przykładu podałem cenę. Cena niewiele odbiega od centry, za to podana przez Ciebie varta jest jeszcze droższa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

pytanie , o jakich centrach i vartach rozmawiamy :) bo są za 150, za 300 etc, ja pisze o tej pierwszej grupie cenowej i śmiało polecam.Ale jak baba szuka 74ah to rzeczywiście chyba, jej ten pierwszy przedział cenowy nie dotyczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Powiem, że mam zaufanie ostatnio do akumulatorów firmy Ultracell. Odkryłem tę firmę niedawno na stronie sklep.els-partner.com. Tu jest duży wybór tej marki w dobrych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

witam
jak akumulator to tylko żelowy:) bardzo dobre znajdziesz tu haze.net.pl Ja go mam i jestem zadowolony:) polecam bo warto ale to sam niedługo zauważysz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Ja pie..ole¡¡¡

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

My z mężem kupiliśmy akumulator przez neta. Jeden telefon i sprawa rozwiązana,mieliśmy też problem z akumulatorem do Mazdy 6. Załatwiliśmy sprawę poprzez sklep Akum - www.akum.pl
Jesteśmy zadowoleni, polecamy. Szkoda że w okolicy próżno szukać takich fachowców... No chyba że macie jakieś zaufane sklepy, dajcie znać, będzie na przyszłość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Ja kupiłam pierwszy lepszy, jaki mi zaproponowali w zakładzie mechanicznym, bo byłam taka wkurzona, że samochód mi nie odpalił... Byłam w pracy, akurat musiałam gdzieś podjechać, była straszna mgła, stanęłam na moment na chodniku, włączyłam awaryjne, poszłam do biura dosłownie na 5 minut, wróciłam i już auta nie odpaliłam...(((( musiałam lecieć 3 km do mechanika, odpalili auto ale na miejscu kupiłam nowy akumulator za 175 zł, nawet nie sprawdzałam, co to za firma... Taka byłam wpieniona... Teraz jeździ... na razie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Szanowna Pani, przeciętna żywotność akumulatora średniej klasy, wynosi pięć lat. Tak wynika z mojego doświadczenia.
Przed zakupem zalecam sprawdzenie parametrów wybranego akumulatora, czyli prądu rozruchu i pojemności. Jest to istotne by przestrzegać zaleceń producenta danej marki pojazdu. Dane powinny znajdować się w instrukcji obsługi.
Nadto istotną z punktu widzenia eksploatacyjnego jest sprawność, stan instalacji wysokiego napięcia, alternatora, regulatora napięcia, stan przewodów wysokiego napięcia itd.
Zalecam dokonanie takiego przeglądu znacznie wydłuża to żywotność akumulatora. Dobry zakład mechaniczny, zaufany mechanik powinien wykonać taki przegląd za darmo (wraz ze stosownymi pomiarami parametrów instalacji). Średnio wyposażonemu warsztatowi zajmuje to 15 minut.
Osobiście nie polecam akumulatorów Euro- Start (miałem przykre doświadczenia z tą marką), szczególnie jeżeli chodzi o wymianę gwarancyjną wadliwego.
Jeżeli zdecydujecie się Państwo na zakup akumulatora z ,,wyższej pułki \", proszę bardzo dokładnie przeczytać opis eksploatacyjny, niektóre wymagają określonego instrukcją prądu ładowania (w wypadku ładowania prostownikiem). Większość popularnych prostowników posiada jedynie pokrętło regulujące moc prądu ładowania i bardzo łatwo jest użyć innego p niż zalecany przez producenta.
Pozostałe, wymienione marki przez forumowiczów są średnią klasą popularną i zazwyczaj przy spełnieniu wymogów instrukcyjnych (właściwej konserwacji i obsłudze) dobrze spełniają swe funkcję.
Jeżeli zdecydujecie się na zakup akumulatora Euro-Start doradzam zakup w Łomży w dobrym punkcie mającym doświadczenie w sprzedaży baterii.
Życzę miłego dnia i pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

To jak w necie nie ma to nie ma, poszukaj akumulatora gdzie indziej, albo doplac za przesyłkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Zanim w ogóle czegokolwiek będziesz szukać, polecam najpierw zapoznać się z tematem kupna akumulatora na MI - https://www.motointegrator.pl/poradnik/akumulatory_zarowki/jaki-akumulator-dobor-akumulatora-do-auta/ - poczytać co w trawie piszczy konkretnie i potem zabierać się za zakupy, bo perspektywa się nieco zmienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

A co myślicie o polskich Jenoxach? Dostałem nową sztukę i szukam opinii. Do tej pory nie spotkałem się z negatywnymi opinia oczywiście pomijając te nic nie wnoszące do dyskusji..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Ze swojej strony szczególnie polecam akumulatory od www.batprofi.pl. Nigdy mnie nie zawiodły, podobnie jak firma z którą mam świetny kontakt. Prowadzę działalność, w której bez dobrego akumulatora ani rusz, dlatego wybieram te najlepsze u sprawdzonych sprzedawców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Za akumulatorami możesz rozejrzeć się na Sapart.pl W sklepie częsci, akcesoria i chemia samochodowa w bardzo dobrych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Trolle maja parcie niech se klejnoty pod te akumulatory podłączą. Jak masz kupić to idz do pierwszego lepszego sklepu motoryzacyjnego i kup co tu kombinować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Oho jak Ci chlop siedzi i glowkuje ktory akumulator kupic to co to za chlop.
Nie zazdroszcze Ci. Przed wlozeniem tez siedzi i glowkuje kiedy wsadzic i kiedy wyjac? zenada i masakra......

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Jeżeli do samochodu to najlepszy jest akumulator 12 V.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Dzięki za bardzo ciekawe porady :) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)

Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Autor: rat_rat (---.146.103.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)

TROLLu posty bijesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

dziadostwo , kto ci takie g.ó.w.n.o. polecił ? chyba tylko wróg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Topla lub bosch 5 innych nie polecam. Lub nic ponizej 300zl

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Z własnego doświadczenia polecam polskie Jenoxy. Mam już kilka dobrych lat w 3 autach firmowych. Auta śmigają w różne miejsca z różną częstotliwością. Nie mieliśmy żadnych problemów więc ze swojej strony mogę je śmiało polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Co nie kupisz i tak 2-3 lata podziała tym samym kontenerem z chin idzie i tu dopiero każdy swoje naklejki nakleja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

@gogus nie zgadzam się - Jenoxy produkowane są w Polsce - polecam materiał https://www.youtube.com/watch?v=dwGt63VbqJE&t=2s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Polecam zapoznać się z nowymi goldami. Znajomi w warsztatach mówią, że poprawili kilka tematów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

to nie zmienia faktu że wszystko te te same dziadostwo idz kup najtańszy w sklepie oby parametry sie zgadzały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

trochę się nie zgodzę bo robiłem nawet kiedyś kilka testów - najtańsze mają problem z trzymaniem parametrów.. napisane co innego a wynik co innego. Lepiej kupować sprawdzone rozwiązania - zwłaszcza, że tu mówimy o grubo ponad 20 latach doświadczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki akumulator kupić?

Informacyjnie dla osób, które sceptycznie podchodzą do Jenoxów - kolejny sezon na pokładzie tej samej baterii ;) Wejście z nimi do mojej floty to był strzał w 100! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org