czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wymarzony urlop

Niebawem nastanie czas wakacji i wypoczynku. Każdy z nas już powoli zaczyna planować w jaki sposób go spędzić. Czasami jest to inny kierunek niż ten, o którym marzymy i myśli się czasami całe lata. Czy też tak macie czy udało Wam się spędzić już swój wymarzony urlop?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

Bzdurne te twoje wywody w stylu co bym zrobił jakbym wygrał w lotto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

Zaraz pewnie pojawi się link do miejsca na ten wymarzony urlop...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

Ja w tym roku chcę lecieć na madagaskar, ale nie wiadomo czy uda się uzbierać tyle kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

ostatnio marzą mi się Malediwy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

A ja wybieram się do Gruzji. Mało doceniany moim zdaniem kraj a mający w wiele do zaoferowania. Brak tych wszystkich \"atrakcji\" jak nad naszym morzem czy w górach to zaleta. Chodzi mi o te \"parki rozrywki\" gofry i inne wynalazki, które otwierają się tylko w sezonie. Straszna komercja. Tam tego nie ma. Do Gruzji lecimy z Warszawy z Wytwórnią Wypraw na całe 15 dni. Trochę zwiedzania i trochę leżenia na plaży w Gonio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

Ja wybiorę albo Mazury albo Bieszczady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

W Bieszczady też bym chętnie się wybrała, a Mazury są cudne i polecam. Co do zagranicznych wojaży to dawno na takim wyjeździe nie byłam z racji braku funduszy, Zawsze taki wyjazd wiąże się z wysokimi wydatkami. Choć zazdroszczę pewnej pogody i tego leżenia na plaży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

O Bieszczady warto zahaczyć na urlopie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

Mariol wakacje za granicą bywają w różnych cenach. Często mogą być tańsze niż u nas. Mój wyjazd do Gruzji w tym roku do najtańszych nie należy ale to jest jednak daleko i na 15 dni. Biuro z którego korzystam od lat ma w ofercie dużo tańsze wycieczki, w miejsca równie fajne ale i bliższe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

Rzeczywiście Dubaj to świetne miejsce dla dziewczyn, jak chcę sobie dorobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

Dla mbie tylko Mazury i jezioro Śniardwy.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

Fajna reklama tylko mało w tym prawdy, i nie za takie grosze jak piszesz ...... porównaj ceny i dopiero pisz

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

Moim największym zaskoczeniem jeśli chodzi o urlop była Słowenia. Nie nastawiałem się jakoś entuzjastycznie, bo co to w ogóle za kierunek. Okazało się, że jest to przepiękny kraj, zwłaszcza rejony Alp Julijskich. Polecam każdemu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

Planując wymarzony urlop nie zapominaj o własnym bezpieczeństwie. Przed wyjazdem warto zdecydować się na zakup ubezpieczenia turystycznego. Możesz je dostać na https://tueuropa.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

W czasie wakacji zazwyczaj wyjeżdżam na tydzień do domku na wsi nad jeziorem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

Ja wymarzony urlop widzę tak: domek nad stawem, siedzę nad wodą i łowie rybki a dzieci się bawią 50m dalej na placu zabaw. Żona uwielbia czytać książki, więc na leżaczku obok mnie czyta sobie książkę.
__________________
puste tonery
www.adaso.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymarzony urlop

Ja marzę o wyjeździe do Australii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org