czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

W poprzednią niedziele (8 kwietnia) byłam świadkiem dosyć dziwnej sytuacji. Wraz z mężem i dziećmi w niedziele udałam się do swoejgo koscioła pw. Miłosierdzia Bożego na ul. Kard. Wyszyńskiego na mszę swięta na godzinę 15.00 (godzina miłosierdzia Bożego). Msza była bardzo uroczysta, celebrowana przez Biskupa,sprawowana była w intencji miasta Łomża. Na początku mszy biskup uroczyście zaczął od słów: Dzisiejsza msza celebrowana jest za miasto - witam wiceprezydent.

Myslimy sobie...spoko msza jest za miasto i ktoś z ratusza się udał włąsnie na nią w reprezentacji to ją przywitali. W połowie mszy mąż mnie trąca i mówi: patrz Chrzanowski, patrze a tam rzeczywiscie stoi na koncu koscioła z żoną, w jeansach i płaszczu.

Rozumiecie coś z tego ? Biskup przywitał wiceprezydent a nie przywitał Chrzanowskiego jako prezydenta? Trochę to kiepsko wyglądało przy mieszkańcach. Czyzby Biskup miał jakiś uraz do Chrzanowskiego i nie jest zadowolony z jego poczynań ? Rozmawiałam niedawno z sąsiadką z tej samej klatki, która pracuje w urzędzie miejskim, mówiła ,że biskup jest tam częstym gosciem i wcale nie przychodzi do chrzanowskiego.... Za prezydentury Chrzanowskiego z budżetu miasta bardzo dużo pieniędzy poszło na koscioł i instytucje koscielne w róznych dotacjach ( mozna sprawdzić to na bip). Znajoma wspominala o konflikcie prezydent a vice.

Czy ma to jakis związek z tym, że Chrzanowski obciął dotacje dla Łomżyńskiego Hospicjum? Rzeczywiscie się dobrze z tym nie zachował bo należy dbac nie tylko o osoby, które mogą na niego zagłosować w te wybory ale i o wszystkich mieszkańców. Czytałam artykuł na stronie miasta Łomża o rekordowej liczbie koncertów. Wydatek na każdy koncert to ok. 40 tys zł a brakuje pieniędzy na hospicjum ? Czegoś tu nie rozumiem
Czy ten pstryczek w nos zadany prezydentowi jest efektem wlasnie tego niecnego zachowania ? Ktos coś wie wiecej na ten temat ?

Osobiscie na pewno juz nie zaglosujemy na Mariusza Chrzanowskiego, ktory naszym zdanien za duzo sie chwali a malo robi a tutaj na forum adoruje go stale kilka nikow w takim samym tonie co wskazuje, ze wg mnie to jedna osoba. Jakis kolega?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Racja! Tak samo nie będę na niego głosował. Pożałował pieniędzy na nieuleczalnie chorych a na koncerty i dresy dla kumpli kasa się znajdzie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Pamietam jak kiedys śp. Prezydent Turkowski dbal o hospicjum a teraz ten mlody woli amatorom napojow wyskokowych ze starego rynku zapewniac rozrywke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Judyta: użytkownik Lewybut znany ja forum z tworzenia PR prezydentowi zaczyna zakładać posty aby Twój temat zszedł ze strony glownej. Mam prośbę - jak zniknie z glownej to dodaj go ponownie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Ok. Im wiecej on bedzie zakladal tematow tym wiecej bede zakladala. Tylko mnie to utwierdza w przekonaniu, ze Chrzanowski nie ma praktycznie juz zadnego poparcia. Wystarczy wejsc na facebook i tam widac co ludzie pisza w komentarzach gdzie trzeba sie wlasnym nazwiskiem podpisac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

No i co z tego że biskup powitał Garlickiego. A co do hospicjum to Muzyk była przewodniczącą komisji rozdzielającej środki na zdrowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Co za idiotyzmy wypisujecie. Fatalnie to o was świadczy skoro chodzicie do kościoła tylko po to żeby szukać sensacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Swoją drogą Pani Prezydent znana jest z tego, że lubi być wszędzie na pierwszym miejscu. Nie zdziwiłbym się gdyby
sama wcześniej poprosiła o takie powitanie. Dla mnie to nie do pojęcia żeby próbować w kościele uprawiać politykę.
Kiedyś mój ksiądz od religii powiedział fajną rzecz żeby z daleka uciekać od osób, którym kościół służy tylko do własnych celów.
Podoba mi się że Chrzanowski stał z tyłu i nie afiszował się swoją obecnością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Podoba mi się postawa Chrzanowskiego, mimo iż zajmuje prestiżowe stanowisko
Prezydenta nie obnosi się z tym. Podobny charakter ma biskup Stepnowski, który widać jest duchownym z prawdziwego powołania
i pewnie dlatego ceni on bardziej Pana Chrzanowskiego. A Bronakowski to wiadomo z kim
się zadaje....

A wracając do tej mszy to wiceprezydent została przywitana przez ks. proboszcza, a
nie biskupa. A i na tej mszy był biskup senior Stefanek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

a nie Bronakowski czy Stepnowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Nigdy na tego faceta nie oddam głosu przy wyborach, Chrzanić go. Co dobrego zrobił dla miasta ? co dobrego zrobił dla ludzi ? Chrzanił wszystko i wszystkich ale już niedługo chrzan się skończy. Sprawa hospicjum to skandal i przysłowiowy gwóźdź do trumny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Dlaczego bardzo proszę podaj więc co zrobił złego dla miasta. Bo nie podajesz żadnych konkretów.
Hospicjum dostało pieniądze, chyba że twoim zdaniem powinno nie dostać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Nie obnosi sie ? Ciekawe...

Mowisz, ze cenisz go bo jest skromny i trzyma sie z tylu ?



SZKODA, ZE ROK REMU PODCZAS JEDNEJ MSZY NA KTOREJ BYLAM TEZ Z UDZIALEM BISKUPA JUZ SIE TAK DALEKO NIE TRZYMAL ...


NO I KOLEJNY RAZ CHCIALES GO WYBIELIC I SIE NIE UDALO !!!!!


EWIDENTNIE POPADL W NIELASKE BISKUPA I TYLE...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Co zrobil zlego ? Odpowiadam: smsy, koledzy, dworzec, toaleta za 200 tys, rekorodowe zadłużenie, pierwsza praca za 8000zl dla kolegi, obciecie dotacji dla hospicjum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Widać że nie byłaś na tej mszy. Bo tam był bp senior Stefanek. A i wytłumacz mi co to znaczy twoim zdaniem popaść w niełaskę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

jUDYTKO
DOTACJA HOSPICJUM - Komisja konkursowa pod przewodnictwem A. Muzyk rozdzieliła środki
koledzy - jakich masz na myśli konkretnie z imienia i nazwiska
dworzec - czyżbyś był przeciwko budowie nowego dworca. Sentyment?
zadłużenie - ile miasto zadłużyło się w ciągu ostatnich 4 lat, napisz
praca za 8000 - kto za tyle pracuje, równie dobrze mogłeś podać 7000, 5000, 3500
smsy- rozwiń wątek bo każdy normalny człowiek wysyła, a na serio to czy jesteś w stanie ocenić
całą sytuację na podstawie wyrywków. Prokuratura miała całą korespondencję i nie stwietrdziła naruszenia przepisów.
Chyba, że znasz całą korespondencję, ale tą zna tylko Goniec i Chrzanowskim.
Chrzanowskim nie jesteś, bo nie pisałbyś takich głupot pod swoim adresem, więc chyba musisz być rzeczonym gońcem. I to wszystko tłumaczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Bylam nawet moge Ci strescic kazanie ale po co ....Jak Ty i tak piszesz komentarze pod dyktando. Myslisz, ze tego nie widac ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Widocznie nie wzięłaś słów tego kazania do serca skoro decydujesz się na takie oszczerstwa w internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Klakier się odezwał ;) Chłopie co ona ma Ci rozwinąć temat! Wszyscy wiedza jak chrzanowski smsem kumpla zatrudnił w urzędzie. Prokuratura nie stwierdziła naruszenia przepisów ?


Coś Ci powiem- wyobraź sobie, ze jesteś np. prezydentem jakiegoś miasta i bierzesz udział w uroczystości gdzie są czołowi biznesmeni, urzędnicy, zagraniczni goście i wszyscy są formalnie ubrani w garsonki lub też garnitury
. A Ty przychodzisz w samych majtach, jeszcze pękniętych na ***** i w jednym bucie. Niby nie ma naruszenia prawa chociaż jednak prezydentowi trochę nie wypada, prawda ?


Tak samo z SMSami chrzanowskiego - zbłaźnił się ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Zblaznil sie jeszcze bardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Ciekawe co u Grzesia Zwady ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

A co za grzesio?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Wygoogluj sobie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Apollo a ty wyobraź sobie coś takiego:
Jesteś prokuratorem, na pewnym portalu redaktor pisze że pewna osoba z imienia i nazwiska
jest winna morderstwa, myślisz sobie skoro portal tak napisał to prawda czy mimo wszystko
przeprowadzasz postępowanie by zebrać wszystkie dowody w sprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

A tak na PRAWDĘ to podobno jeszcze nie wszystkie smsy chrzanowski kontra goniec czekają na UJAWNIENE to będzie się wiele instytucji tłumaczyło z niekompetencji i zaniechań C.D.N. wyjdą nowe smsy.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Zadłużenie Łomży: na koniec 2010 roku ponad 48 mln. zł.
na koniec 2014 roku ponad 111,5 mln.zł.
na koniec 2018 roku już jest wyliczenie ponad 147,5 mln.zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Grzesio Zawada był asystentem medialnym prezydenta Chrzanowskiego , stanowisko specjalnie stworzone za kadencji obecnego włodarza, etat w ratuszu.

Grzegorz Zawada : powiązany z Radio Nadzieja, Tygodnik GŁOS Katolicki, lomzynskie24.pl, Spestv, Reporter mylomza.pl

Asystent medialny to jedyne tego typu stanowisko urzędnicze w północno-wschodniej Polsce. Etat w Ratuszu powstał za kadencji Chrzanowskiego.
Prowadzi Facebooka, Instagrama i Twittera.
Jego zadaniem jest dbanie w Internecie o image włodarza. Za „klikanie” dostał dobry etat i pensję. Takiego specjalisty, który jest opłacany za śledzenie wpisów w sieci, nie znajdziemy w urzędach innych miast w regionie.

http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/lomza/art/9313988,asystent-medialny-prezydenta-lomzy-zarabia-3600-zl-brutto-prowadzi-facebooka-instagrama-i-twittera,id,t.html

Do jego głównych zadań będzie należało: promowanie i dbanie o publiczny wizerunek Prezydenta, obsługa mediów społecznościowych Prezydenta i Miasta oraz koordynacja polityki informacyjnej w ich zakresie, współpraca z Wydziałami i osobami tworzącymi informacje prasowe, analiza krytyki prasowej dotyczącej Prezydenta, a także współorganizowanie konferencji oraz spotkań z przedstawicielami mediów w obszarze informowania o działaniach władz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

O i goniec się znalazł. Czyli jednak miałem rację że te komentarze pisze goniec. Bo kto inny takie bzdury może o Chrzanowskim pisać, ale że jeszcze kilka nicków założyłeś. Żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

bronek to chce zeby narod otzrezwial a sami co msze winko wypijaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Zenada to Twoje pisanie komentarzy. Tyllo Tu bronisz tutaj chrzanowskiego. Przeloguj sie lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

Dworzec PKS już na samą dokumentację techniczną wydaną 263 tyś zł. a na jego realizację zabrakło pieniędzy. Sprzedaż większości terenu obecnego dworca, która już nastąpiła, nie przyniosła oczekiwanych wpływów za które miał być wybudowany nowy dworzec tzw. Centrum Komunikacyjno - Przesiadkowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mariusz Chrzanowski popadł w niełaskę u Biskupa łomżyńskiego (ktoś wie więcej co się dzieje na linii Ratusz-Kuria?)

hola hola judytko nie rozpedzaj sie tak. ja tez jestem za obecnym Prezydentem duzo zrobil i duzo jeszcze zrobi moj glos i mojej calej rodziny ma i wielu innych ludzi mieszkajacych w ŁOMŻY napewno też :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org