piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPK....

Co się dzieje w tych MPKach??, przez ostanie poł roku dało się normalnie dojechać ze Zbójnej do Łomży bo autobusy były dwa; jeden z Nowogrodu do Łomży i jeden ze Zbójnej. Dzisiaj wsiadając myślałem, że umrę, połączyli wszystkie kursy w jeden. W autobusie było chyba ze 100 ludzi(Zbójna,Nowogród i Mątwica).
Zbliża się okres letni, cięzko mi było nie zemdleć, a co dopiero staruszkom jeżdżącym tą linią. Nie wiem gdzie tu logika, ludzie zaczną się przesiadać na PKSy bo tam przynajmniej da się oddychać.

Kto płaci za te kursy? Gmina czy MPKi? Czy szanowny nowy burmistrz Nowogrodu z łaski swojej może dołożyć coś do tych autobusów i mieć szansę na reelekcję czy dalej nic nie będzie robił w swojej gminie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org