czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobra knajpka

Witajcie :)
czy znacie jakąś godną polecenia knajpkę na udane spotkanie przy dobrym obiedzie? Doradźcie coś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

garage

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

Również polecam.

Mają tam bardzo dobre wyposażenie baru dlatego też jedzenie jest tak smaczne i dobrze przygotowane :) Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

Jaka kryptoreklama.
Bzdura, okropne jedzenie.
Ja jadłem burgera, kobieta sałatkę z łososiem.
Kibel był od razu, świństwo i tyle.
A nie wspomnę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

czzsesc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

Garage ma niesamowity potencjał knajpa zrobiona bardzo fajnie na poziomie, personel ok sprawny miły, ale brak dobrego jedzenia -burgery to można na dworcu zjeść . Brak dobrej karty menu i to będzie kolejna łomżyńska klapa, a ludzie dalej nie mają gdzie na obiad się wybrać - szkoda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

Polecam \"Warka\",miła obsługa i naprawdę dobre jedzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

Po co reklamować Garage? Nic szczególnego tam nie ma. Jedzenie niezbyt dobre, byłem raz i więcej na pewno tam nie pójdę. Plus dla kelnerki za miłą obsługę, poza tym w takim wydaniu ten lokal długo nie przetrwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

a byliście kiedyś w restauracji Oberża? świetne staropolskie i regionalne jedzenie. dodatkowy duży plus za menu bezglutenowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

Przetrwa uwierz mi naprwno bo nie placa za wynajm lokalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

Zawsze jest pelno ludzi i z kasa noe wiem poc takie kretynskie komentrze ze nie przetrwa a byles moze z raz pewno nie stac Cie zeby tam sie bawic bo naprwade nie obrazajac nikogo nie jest to dla przecietnego ludu co w Warce jada ze znizka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

Ale żeś popłynął !!!!!! Nie w takich knajpach jadłem i nie za takie pieniądze, także ogarnij się. Jeśli ktoś krytykuje Garage to nie dlatego, że nie ma kasy człowieku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

Andre695 to widać światowy rolnik i wie co dobre ahahaha :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

Cześć.

Pozdrawiam serdecznie i polecam Wam sklep z kawą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

Panie Adminie stwórz stronę z reklamami. bo to się czytać nie daje.Reklama na łomżyńskim portalu restauracji w Poznaniu. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

admin to c.ipa . nic z tym nie zrobi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

Pewnie, iż warto zdecydować się na jedną z powyższych propozycji. Oczywiście możemy również znaleźć zupełnie inną opcję.

Nie pamiętamy snu, ale sen pamięta nas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra knajpka

Jak chcesz dobrze zjeść to sobie w domu przygotuj, przynajmniej wiadomo co jesz :)



____
Blog

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org