czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pediatra.

Czy zna ktoś z Państwa lekarza pediatrę, który stara się być partnerem rodzica?
Pediatrę, który w minimalny sposób angażuje się w proces leczenia dziecka i ma chociaż mgliste pojęcie o dostępności badań, które można wykonać?
Proszę o info.

Franek Kimono

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pediatra.

Przychodnia REMEDIUM(ul.Sybiraków) p.doktor Emilia Kulesza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pediatra.

No i zacznie się znów festiwal reklamy.
Zaraz ci z Wyszyńskiego, że są lepsi.
Prawda jest taka, że prawdziwy fachowiec, w każdym fachu nie musi się wychwalać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pediatra.

Ja szukam tylko lekarza, który chociaż w stopniu minimalnym będzie zaangażowany w wykonywany zawód. To czego doświadczyłem u obecnej Pani doktor, to kpina z pacjentów i kompletny brak profesjonalizmu. Nie pytajcie mnie o przychodnię i nazwisko, to nie ma znaczenia.

Franek Kimono

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pediatra.

Franek wiem o jakiego lekarza Ci chodzi. Dr Kolodziejska w hotelu pielegniarek przychodnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pediatra.

Franek Ogrodnik
Wal już ze swoim ogłoszeniem . zawsze parę groszy wpadnie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pediatra.

Franek Ogrodnik
Wal już ze swoim ogłoszeniem . zawsze parę groszy wpadnie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pediatra.

Nie polecam lekarki pediatry z hotelu pielęgniarek. Rodziców ma za intruzów. Ona wielka persona. To też niezła kasta.Dodzwonić się nie można, ciągle telefon zajęty albo nikt nie odbiera. Pytałam osobiście dlaczego nie odbieracie telefonów i przed 10.00 i po 10.00-tej persona odpowiedziała, że mieli zepsuty telefon. Tak to wygląda w realu. Dla zainteresowanych podam szczegóły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pediatra.

Tam maja wiecznie awarie telefonu. Wiele razy slyszalam takie tłumaczenie, bo nie chciało im sie słuchawki podnieść. Za kazdym razem jak probowalam sie umowic na wizyte slyszalam, że nie ma juz numerkow i moge siedziec i czekac, moze mnie ktos przyjmie. Miarka sie przebrala jak moje dziecko potrzebowalo lekarza i usłyszałam to samo. Tego dnia przyjęli mnie w innej przychodni bez łaski od razu i pożegnałam \"hotel pielęgniarek\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pediatra.

Jako lekarza, który jest bardzo dobrym partnerem dla rodziców polecam Panią Stypułkowską Samojłowicz, która przyjmuje w przychodni na ul.Kolegialnej jako lekarz rodzinny. Robi bardzo dobry wywiad, słucha uważnie rodziców, kieruje na badania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org